Analityk ds. cen i rynku

Dwie osoby oceniają statystyki na tablecie

INNI SPRZEDAJĄ PRODUKTY, SPEŁNIAMY MARZENIA ŻYCIA.

Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów jachtów żaglowych i motorowych, firmą łączącą najnowocześniejszą technologię z tradycyjną budową jachtów.
Nasi klienci kochają niezależność, a my produkujemy ją w jej najpiękniejszej formie.

Dołącz do naszego zespołu w naszej lokalizacji w Greifswaldzie, Hamburgu lub Łozienicy (PL) jako Analityk ds. cen i rynku.

Nasza oferta:

  • Koleżeńska atmosfera pracy oparta na kulturze korporacyjnej zorientowanej na ludzi
  • Pełne wyzwań zadania z ciągłą wymianą wiedzy i doświadczeń w dynamicznych zespołach
  • Praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Wyjątkowe środowisko pracy - z nami tworzysz życiowe marzenia

Twoje zadania:

  • Regularna analiza zmian na rynku oraz tworzenie strategicznych rekomendacji działań, w obszarze cenowym także w odniesieniu do portfolio produktów
  • Regularne tworzenie analizy konkurencji i benchmarki rynkowe w zakresie cen i produktów
  • Identyfikowanie potencjału optymalizacji istniejących cen i struktur cenowych, aby zapewnić optymalne pozycjonowanie cenowe
  • Prowadzenie analizy i oceny jak również projektowanie procesów wzrostu cen (symulacja, kalkulacja i wdrożenie korekt cen)
  • Analiza i monitorowanie marż oraz proponowanie adekwatnych działań
  • Praca nad doskonaleniem stosowanych metod i narzędzi wyceny

Twój profil:

  • Ukończone studia licencjackie lub magisterskie w zakresie administracji biznesowej, informatyki biznesowej, matematyki biznesowej, psychologii biznesu, ekonomii lub podobnej dziedziny
  • Masz już za sobą około dwuletnie doświadczenie praktyczne w dziedzinie wyceny
  • Masz dobre umiejętności analityczne i lubisz pracować z danymi i analizą rynku
  • Jesteś samodzielny oraz charakteryzuje cię nastawienie na sprzedaż i klienta
  • Posiadasz znajomość programu MS Office oraz innych narzędzi wykorzystywanych przy analizie danych
  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zainteresowany?

Jeśli szukasz długoterminowego zaangażowania w innowacyjnej firmie, chętnie przyjmiemy Cię do pracy. Czekamy na Twoją szczegółową aplikację w formacie PDF.

HanseYachts AG | Dział kadr
Ladebower Chaussee 11 | 17493 Greifswald, Niemcy
application(at)hanseyachtsag.com

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem kadr.
Telefon: +49 3834 5792 220