Programista Full Stack Developer (PHP + JS)

Trzy osoby pracujące przy ekranie

INNI SPRZEDAJĄ PRODUKTY, SPEŁNIAMY MARZENIA ŻYCIA.

Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów jachtów żaglowych i motorowych, firmą łączącą najnowocześniejszą technologię z tradycyjną budową jachtów.
Nasi klienci kochają niezależność, a my produkujemy ją w jej najpiękniejszej formie.

Dołącz do naszego zespołu w Łozienicy jako Programista Full Stack Developer (PHP + JS)

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad rozwojem autorskiego oprogramowania do zarządzania produkcją.
  • Projektowanie i rozwój nowych modułów / funkcjonalności.
  • Aktualizacja istniejących już bibliotek.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w PHP7.
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL.
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery).
  • Bardzo dobra znajomość CSS.
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego.
  • Umiejętność pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu.
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT oraz SVN.
  • Znajomość frameworka CakePHP / Bootstrap - mile widziane.
  • Zainteresowania w tematyce AI / BigData - mile widziane.

Co oferujemy

  • Odpowiedzialną i ciekawą praca przy ciągłym rozwoju firmy.
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym.
  • Możliwość odbycia kursu na sternika jachtowego.
  • Możliwość korzystania z firmowego jachtu.
  • Karta sportowa.
  • Prywatna opieka medyczna i dodatkowe bonusy.

Jeśli szukasz długoterminowego zatrudnienia w innowacyjnej firmie, z przyjemnością zabierzemy Cię na pokład. Czekamy na Twoje CV w języku angielskim (preferowane w formacie PDF).