Montera silników okrętowych lub montera HLS

Monter silników okrętowych lub monter HLS pracuje przy silniku jachtowym

Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów jachtów żaglowych i motorowych, firmą łączącą najnowocześniejsze technologie i tradycyjną budowę jachtów. Krótkie cykle rozwojowe, innowacyjne produkty i nowoczesny design oraz wysoka jakość w połączeniu z dynamiką, wolą działania i entuzjazmem naszych pracowników są podstawą naszego sukcesu do dziś.

Zostań częścią naszego zespołu w naszej lokalizacji w Greifswaldzie jako Montera silników okrętowych lub montera HLS.

Nasza oferta:

  • Koleżeńską atmosferę pracy opartą na kulturze korporacyjnej zorientowanej na ludzi
  • Taryfowe wynagrodzenie z corocznymi dopłatami (premia świąteczna i dodatek rekreacyjny)
  • "Pracownicy rekrutują pracowników" bonusy
  • Przedstawiciele pracowników (rada zakładowa, przedstawiciele osób niepełnosprawnych i młodzieży/stażystów)
  • 28 dni urlopu
  • Możliwość korzystania z jachtów należących do naszej firmy
  • Bezpłatny parking pracowniczy, kantyna firmowa i imprezy pracownicze
  • Zniżki pracownicze w lokalnych sklepach
  • Bezpłatne porady w Centrum Powitalnym Greifswaldu na wszystkie pytania związane z przeprowadzką do naszego regionu
  • Wyjątkowe środowisko pracy - z nami tworzysz marzenia na całe życie

Twoje zadania:

  • Układanie węży
  • Montaż instalacji technicznych takich jak silniki, generatory, systemy klimatyzacji itp
  • Przeprowadzenie kontroli systemu
  • Montaż układów hydraulicznych
  • Montaż steru, urządzenia sterowego i stępki
  • Montaż armatury i wyposażenia

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie handlu metalami
  • Kilkuletnie doświadczenie lub zaangażowany start zawodowy (m/k/x)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka motywacja
  • Poczucie odpowiedzialności
  • Zorganizowany, niezależny sposób pracy

Jeśli szukasz długoterminowego zaangażowania w innowacyjnej firmie, chętnie przyjmiemy Cię do pracy. Prosimy o przesłanie szczegółowej aplikacji w formacie PDF, określającej Twoją dyspozycyjność i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia, na application(at)hanseyachtsag.com.

HanseYachts AG | Dział kadr
Ladebower Chaussee 11 | 17493 Greifswald, Niemcy
application(at)hanseyachtsag.com

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem kadr.
Telefon: +49 3834 5792 220