Konstruktor łodzi

Budowniczy łodzi sprawdza jakość wykończenia powierzchni

INNI SPRZEDAJĄ PRODUKTY, MY SPEŁNIAMY ŻYCIOWE MARZENIA.

Jesteśmy jednym z wiodących na świecie producentów jachtów żaglowych i motorowych, firmą łączącą najnowocześniejsze technologie i tradycyjną budowę jachtów.
Nasi klienci kochają niezależność. My produkujemy je w najpiękniejszej formie.

Zostań częścią naszego zespołu w naszej lokalizacji w Greifswaldzie jako Konstruktor łodzi.

Nasza oferta:

  • Koleżeńską atmosferę pracy opartą na kulturze korporacyjnej zorientowanej na człowieka
  • Taryfowe wynagrodzenie z corocznymi dodatkowymi płatnościami (premia świąteczna i dodatek urlopowy)
  • "Pracownicy rekrutują pracowników" bonusy
  • Przedstawiciele pracowników (rada pracownicza, przedstawiciele osób niepełnosprawnych i młodzieży/stażystów)
  • 28 dni urlopu
  • Planowane godziny pracy, unikanie pracy w sobotę
  • Możliwość korzystania z jachtów należących do naszej firmy
  • Bezpłatne doradztwo w zakresie wszystkich pytań dotyczących przeprowadzki do naszego regionu przez Greifswald Welcome Center
  • Bezpłatny parking dla pracowników, kantyna firmowa i imprezy pracownicze

Twoje zadania:

  • Montaż mebli i modułów meblowych w jachtach żaglowych i motorowych oraz prace montażowe i wykończeniowe
  • Regulacja owiewek
  • Rozciąganie szwów SIKA
  • Kontrola i naprawa powierzchni
  • Praca na maszynach
  • Prace związane z budową łodzi, takie jak ustawianie pokładów i układanie pokładów tekowych

Twój profil:

  • Ukończone z powodzeniem szkolenie zawodowe jako szkutnik (m/k/x), stolarz (m/k/x) lub mechanik drewna (m/k/x)
  • Licencje na maszyny TSM 1-3
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe lub zaangażowana osoba rozpoczynająca karierę (m/k/x)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka motywacja
  • Strukturalny, niezależny sposób pracy

Jeśli szukasz długoterminowego zaangażowania w innowacyjnej firmie, chętnie przyjmiemy Cię na pokład. Czekamy na Twoją szczegółową aplikację w formacie PDF.

HanseYachts AG | Dział kadr
Ladebower Chaussee 11 | 17493 Greifswald, Niemcy
application(at)hanseyachtsag.com

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem kadr.
Telefon: +49 3834 5792 220