Dehler 30od yeni açık deniz bir tasarım sınıfı dernek grubu fotoğrafı

“Dehler 30 one design” sınıfı derneği kuruldu

| Dehler News

Sınıf birliğinin kurulması, Dehler 30od'un seri üretiminin başlamasından sonra yeni açık deniz tek tasarım sınıfının yaratılmasında bir sonraki kilometre taşıydı.

Sınıf birliğinin kurulması, Dehler 30 one tasarımının seri üretiminin başlamasından sonra yeni offshore one design sınıfının yaratılmasında bir sonraki kilometre taşıydı. Vakıf etkinliğinde yaklaşık yirmi üye bir araya geldi. Uwe Barthel başkan seçildi. Deneyimli bot ve açık deniz tekne yarışı yelkencisi, Rolex Orta Deniz Yarışı gibi açık deniz yarışlarına başarıyla katılmıştır ve sınıf birliklerinin yönetiminde uzun süreli deneyime sahiptir. Karl Dehler (teknik başkan) ve Felix Hauss (sağlık görevlisi) projenin yardımcı ve itici güçleri olarak atandılar. Diğer görevler Andreas Deubel (sayman) ve Oliver Denzer (halkla ilişkiler) tarafından yerine getirildi.

Speedsailing'den Felix Hauß, "Herkese açık, hızla büyüyen ve yüksek sportif düzeyde geniş bir alana sahip açık deniz yarışlarında yeni vurgular belirleyen modern bir sınıf olmak istiyoruz", hedefi özetledi.

İlk başta, diğerlerinin yanı sıra Baltık 500, Silverrudder ve Kieler Woche'ye katılımın yanı sıra ulusal yarış sahnesine giriş planlanıyor. Dehler 30 one design aynı hızla kendisini uluslararası bir sınıf olarak kuracaktır. Karışık açık deniz disiplininde, Olimpiyatlara atlayış, 2024'te şimdiden işaret ediyor.

Sınıf ilişkilendirmesi hakkında daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz: www.dehler30onedesign-class.com