Dehler 42Sporun konforla buluşması

Dehler filosundaki en esnek tekneyi keşfedin. İskele kamara isteğe göre yelken dolabı olarak kullanılıyor, ya da çift kişilik üçüncü bir kamara olarak donatılabiliyor. Baş kamarada kendine ait banyo opsiyonu bulunuyor.

Benzersiz: Dehler tasarımı

Yalın çizgileriyle hayranlık uyandıran Dehler yatları benzersiz karakterleri ile diğerlerinden ayrılır. Kesinlikle kendilerine özgüdürler.

Ekstra güçlü: Dehler Karbon Takviye Postaları

Standart olarak sunulan Dehler Karbon Takviye Postaları gövdeye yüzde 20 daha fazla denge sağlar. Bu da Dehler’inizle rüzgara daha fazla girmenize imkan sunar.

Esnek: Kamara yerleşimi

Dehler 42’nizin yerleşim planını dört ya da altı kişilik, tek ya da çift banyoyu tercih edin. Seçim sizin.

Hızlı Genel bakış
  • LOA12.84 m
  • Hull Length12.42 m
  • Beam3.91 m
  • Draught standard2.15 m
  • Displacement standard9.10 t
Broşürü indir

HAYALINIZDEKI DEHLERIÇIN ÖZEL SUNUM

Book a private tour

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Dehler bayiniz istediğiniz model Dehler yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

DışTasarım

Exterior-Gallery

Saklı ıskotalar: Neta güverte

Düzenli ve yalın güverte yerleşimi hemen dikkatinizi çekecek. Bu, güverteye entegre edilerek gizlenmiş ıskota sistemi sayesinde mümkün.

Çift dümen: Standart

Her durumda maksimum kontrol ve kıça rahat geçiş: çift dümen her durumda konforlu yelken sağlıyor.

Geniş yüzme platformu: Herkes için

Demir atmaya hazır mısınız? Merdivenli, tik kaplama geniş yüzme platfomunda rahatlayın.

Üç tavan penceresi: Daha fazla gün ışığı

Dışarıda daha sportif bir görüntü, içeride gün ışığı. Üç tavan penceresi sayesinde Dehler’inizin içine güneş dolacak.

İçTasarım

Interior-Gallery

Gizli sürprizler: Bar ve TV

Düz ekran TV yavaşça kanepenin arkasındaki dolaba iniyor. Salon masasına entegre, çekilebilir bir bar bulunuyor.

Kamara aydınlatması: Hassas ayarlama

Smart Light System ile tekne sahibinin kamarasındaki tüm ışıklar senkronize olarak istenen parlaklıkta ayarlanabiliyor.

Navigasyon: Ergonomik masa

Hareket ettirilebilen navigasyon masasından ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşın: içerideki elektronik ekipman, telsiz ve elektronik harita.

Ambiyans: Ruhunuz ve algılarınız için

Zerafetle yuvarlanmış köşeler, mükemmel uyumlu renkler ve yumuşak aydınlatma içeride sizi rahat ettirecek.

düzeni

Interior Layouts

Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42
Dehler 42

Dehler 42’nin standart versiyonunda iskele tarafta geniş bir dolap bulunuyor, baş kamarada ise her iki yanından geçiş olan geniş bir yatak var. Alternatif olarak baş kamara çift kişilik yatak ve kendi banyosuyla donatılabiliyor, kıç iskele kamara ise üçüncü bir çift kişilik kamara olabiliyor.

Dehler Uni Door: Akıllı konsept

İki kasada tek kapı alanı istediğiniz gibi kullanmaya imkan tanıyor. Siz yalnızca hangi alanları birbirinden ayıracağınıza karar verin.

Salon masası: Tam esneklik

Masanın kanatlarından biri kullanılırken diğer kanadı kapatılarak salondan rahat geçiş sağlar.

Boş alan: Tüm eşyalarınız için

Tekneye ne götürürseniz götürün geniş çekmeceler, üst dolaplar ya da gardrop ve saklama kutulularında bolca alana sahip olacaksınız.

Makine: Kolay erişim

Makine giriş basamaklarının altında yer alıyor ve ses yalıtımına sahip. Hem girişten, hem de kıç kamaralardan servisi yapılabiliyor.

videogalerisi

Dehler 42 Video

Come on board and join the Dehler 42 out at sea. See the smart details on the outer deck in action and be part of the relaxed and comfortable life below.

Ödüllerİncelemeler

cs
Karl Dehler Review yacht 3/2016 | KARL DEHLER a jeho loděnice. | Dehler
de
Dehler 42 Testbericht Wasser, Wind und Weite Mai/Juni 2016 | Auf neuem Modell Kurs. Mit der Vorstellung der Dehler 38 im Jahre 2013 legte die HanseGroup das Ruder drastisch um. Ein guter Schachzug, denn das neue Modell wurde enthusiastisch angenommen und das trifft auch bei der kürzlich auf dem Markt gebrachten Schwester Dehler 46 zu. Der jüngste Spross der Reihe, die Dehler 42, fügt sich hier perfekt ein. Wave fühlte der Yacht vor Palma de Mallorca im Beisein von Karl Dehler auf den Zahn. | Dehler
de
Schwern Yachten GmbH & Co KG Bericht Yacht 20/20 | Dehler
de
Dehler 42  Bericht yachtrevue März 2018 | Paradebeispiel. An der Dehler 42 lassen sich alle Tugenden der aktuellen Palette aufzeigen: | Dehler
es
Dehler 42 Test Review SKIPPER Revisa Nautica Marzo 2016 | Primera unidad del Dehler 42. El boot Düsseldorf de este pasado mes de enero sirvió para presentar una de las novedades más esperadas del ãno, el asombroso nuevo diseño de Judel/Vrolijk & Co. | Dehler
es
Dehler 42 Review Barcos a Vela & yachting Enero/Febrero/Marzo 2017 | Dehler 42 El Equilibrio. El nuevo Dehler 42 es equilibrio. Equilibrio entre rendimiento y confort que el armador podrá variar para poder disfrutar de la navegación a bordo de un crucero rápido o bien de toda una m´quina de competición. | Dehler
es
Dehler 42 Preview Skipper Revista Náutica Octubre 2015 | Coincidiendo con el fin de temporada en el norte de Europa y justo a tiempo para la temporada 2016, Dehler lanzará su última novedad, el Dehler 42, que será presentado al público oficialmente en boot Düsseldorf, el próximo mes de enero. | Dehler
fr
Dehler Range Feature Voile magazine Decembre 2015 | Une Nouvelle jeunesse! | Dehler
fr
Dehler Review Voile magazine Decembre 2018 | Dehler Un chantier à l'attaque. REVOLUTIONNAIRE! Avec l'annonce d'un course-croisière franchement inattendu de 30 pieds (ci-contre), Dehler montre que sa période noire du début du millénaire est dans son sillage. | Dehler
en
Dehler 42 Test Review YACHTING LIFE July/August 2016 | Desirable Dehler. Andi Robertson heads for the Bay of Palma to put the new Dehler 42 through its paces. | Dehler
el
Dehler 42 Review Plefsi Magazine ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ - ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2015 | Α διαμφισβήτητα η κατηγορία των ιστιοφόρων από τα 40 έως τα 50 πόδια είναι αυτή που εμφανίζει τον μεγαλύτερο ανταγωνισμό.  Τα σκάφη αυτής της κατηγορίας προσφέρουν συνήθως τον καλύτερο συνδυασμό κόστους και ανέσεων, τις περισσότερες φορές καλύπτουν τις αγωνιστικές επιθυμίες του ιδιοκτήτη τους, και, ταυτόχρονα, εξυπηρετούν ως επαγγελματικά σκάφη, καλύπτοντας έτσι με το παραπάνω το κόστος συντήρησής τους. | Dehler
sv
Dehler 42 Test Review Baltiv Magazin 04/2016 | Segling i fokus för nya Dehler 42. Med seglingsegenskaperna i fokus är nya Dehler 42 ett starkt alternativ för den som vill ha en snabb performance cruiser med modern stil. | Dehler
tr
Dehler 42 i-NOVO Design Award | nominated | Dehler

Karl Dehler Review yacht 3/2016

KARL DEHLER a jeho loděnice.

Dehler 42 Testbericht Wasser, Wind und Weite Mai/Juni 2016

Auf neuem Modell Kurs. Mit der Vorstellung der Dehler 38 im Jahre 2013 legte die HanseGroup das Ruder drastisch um. Ein guter Schachzug, denn das neue Modell wurde enthusiastisch angenommen und das trifft auch bei der kürzlich auf dem Markt gebrachten Schwester Dehler 46 zu. Der jüngste Spross der Reihe, die Dehler 42, fügt sich hier perfekt ein. Wave fühlte der Yacht vor Palma de Mallorca im Beisein von Karl Dehler auf den Zahn.

Schwern Yachten GmbH & Co KG Bericht Yacht 20/20

Dehler 42 Bericht yachtrevue März 2018

Paradebeispiel. An der Dehler 42 lassen sich alle Tugenden der aktuellen Palette aufzeigen:

Dehler 42 Test Review SKIPPER Revisa Nautica Marzo 2016

Primera unidad del Dehler 42. El boot Düsseldorf de este pasado mes de enero sirvió para presentar una de las novedades más esperadas del ãno, el asombroso nuevo diseño de Judel/Vrolijk & Co.

Dehler 42 Review Barcos a Vela & yachting Enero/Febrero/Marzo 2017

Dehler 42 El Equilibrio. El nuevo Dehler 42 es equilibrio. Equilibrio entre rendimiento y confort que el armador podrá variar para poder disfrutar de la navegación a bordo de un crucero rápido o bien de toda una m´quina de competición.

Dehler 42 Preview Skipper Revista Náutica Octubre 2015

Coincidiendo con el fin de temporada en el norte de Europa y justo a tiempo para la temporada 2016, Dehler lanzará su última novedad, el Dehler 42, que será presentado al público oficialmente en boot Düsseldorf, el próximo mes de enero.

Dehler Range Feature Voile magazine Decembre 2015

Une Nouvelle jeunesse!

Dehler Review Voile magazine Decembre 2018

Dehler Un chantier à l'attaque. REVOLUTIONNAIRE! Avec l'annonce d'un course-croisière franchement inattendu de 30 pieds (ci-contre), Dehler montre que sa période noire du début du millénaire est dans son sillage.

Dehler 42 Test Review YACHTING LIFE July/August 2016

Desirable Dehler. Andi Robertson heads for the Bay of Palma to put the new Dehler 42 through its paces.

Dehler 42 Review Plefsi Magazine ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ - ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2015

Α διαμφισβήτητα η κατηγορία των ιστιοφόρων από τα 40 έως τα 50 πόδια είναι αυτή που εμφανίζει τον μεγαλύτερο ανταγωνισμό. Τα σκάφη αυτής της κατηγορίας προσφέρουν συνήθως τον καλύτερο συνδυασμό κόστους και ανέσεων, τις περισσότερες φορές καλύπτουν τις αγωνιστικές επιθυμίες του ιδιοκτήτη τους, και, ταυτόχρονα, εξυπηρετούν ως επαγγελματικά σκάφη, καλύπτοντας έτσι με το παραπάνω το κόστος συντήρησής τους.

Dehler 42 Test Review Baltiv Magazin 04/2016

Segling i fokus för nya Dehler 42. Med seglingsegenskaperna i fokus är nya Dehler 42 ett starkt alternativ för den som vill ha en snabb performance cruiser med modern stil.

Dehler 42 i-NOVO Design Award

nominated

ModelKarşılaştırması

Modelinizi seçin:

İndirBelgeler

Dehler 42 | Özellik ve Ölçüler | Dehler
Dehler 42 brochure | To build a yacht like the Dehler 42, you have to be a sailor through and through. Only those who dedicate their life to this wonderful sport will always stay true to their values and develop each yacht with equal commitment, innovative power and precision. At Dehler, we have been doing this for more than 50 years. | Dehler
DEHLER Quantum Sails Manual 2020-21 | Dehler
Dehler 42 Yelken Plani | Dehler
Dehler 42 Teknik Yelken Plani | Dehler
Dehler 42 technical Sailplan Carbon Rigg | Dehler
Dehler 42 Stability Curve | DEH_42_Stability_Curve_Competition_Carbon_Rig_Deep_Keel_160525.pdf | Dehler
Dehler 42 Stability Curve | DEH_42_Stability_Curve_Carbon_Rig_Deep_Keel_160525.pdf | Dehler
Dehler 42 Speed Guide - Medium Keel Alu Symmetric | Dehler
Dehler 42 Speed Guide - Deep Keel Carbon Symmetric | Dehler
Dehler Renk Kartelası | Design your Dehler look with fabrics, colours and materials to your preferences. | Dehler
Dehler 42 Interior Layout | A1 B1 C1 - Standard | Dehler
Dehler 42 | Güverte | Dehler

Dehler 42

Özellik ve Ölçüler

Dehler 42 brochure

To build a yacht like the Dehler 42, you have to be a sailor through and through. Only those who dedicate their life to this wonderful sport will always stay true to their values and develop each yacht with equal commitment, innovative power and precision. At Dehler, we have been doing this for more than 50 years.

DEHLER Quantum Sails Manual 2020-21

Dehler 42 Yelken Plani

Dehler 42 Teknik Yelken Plani

Dehler 42 technical Sailplan Carbon Rigg

Dehler 42 Stability Curve

DEH_42_Stability_Curve_Competition_Carbon_Rig_Deep_Keel_160525.pdf

Dehler 42 Stability Curve

DEH_42_Stability_Curve_Carbon_Rig_Deep_Keel_160525.pdf

Dehler 42 Speed Guide - Medium Keel Alu Symmetric

Dehler 42 Speed Guide - Deep Keel Carbon Symmetric

Dehler Renk Kartelası

Design your Dehler look with fabrics, colours and materials to your preferences.

Dehler 42 Interior Layout

A1 B1 C1 - Standard

Dehler 42

Güverte

Bilgin

Selamlama *

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.

DehlerYapılandırıcı

1.
Dehler yat modelinizi seçin
2.
Tercih ettiğiniz iç mekan opsiyonlarını seçin
3.
Teklifimizi gözden geçirin!
Başla

Broşüristeği

Bilgin

Selamlama *

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.