Kalite ve performansı temsil eden muhteşem bir arka plana karşı yelken açan şık Dehler yatı

Dehler   felsefesi

Hız ve hassasiyetle dalgaları kesen Dehler yatı, yelken heyecanını sürekli yaşatır
SÜRATLE YOL ALIN
Fonksiyon ve estetiği birleştiren tasarımı ve kusursuz işçiliği ile Dehler yatının iç mekanları arzulanan her şeyi sunar
AKILLI MÜKEMMELİYET
Her ayrıntıda hassasiyetle tasarlanan Dehler yatı, judel/vrolijk & co'nun uluslararası üne sahip yat tasarımcıları tarafından 'Made in Germany' kalite mührünü temsil eder
ALMAN MÜHENDİSLİĞİ

Dehler’de yelken performansı her yatın en önemli özelliğidir.

Neden? Çünkü bu sizi sürekli heyecanlandırır, sürat ve hassasiyetle dalgaları yaran gövdenin gücünü hissetmek istersiniz. Ve yelken yapmak heyecan demektir. Bu nedenle yatlarımda her zaman sportif bir gen vardır.

Parlak zeka ürünü tekne

İç dekorasyonu tüm isteklerinize cevap verir. Tasarımı işlev ve estetiği bütünleştirirken, işçiliği en ufak detaya kadar mükemmeldir. Her bir yatı, sizi şaşırtacak pek çok akıllı detayla inşa ederiz. Dehler olarak her gün bu yüksek standartları tutturmak zorunda olduğumuzu hissederiz.

Dehler ‘Made in Germany’ global kalite damgasının değerlerini temsil eder.

Titizlik bizim için her şeyden önce gelir. Her detayda titizlik, düşünme ve işimizi yapışımızın yanısıra, kimlerle iş ortaklığı yapacağımızı da belirler. Buna judel/vrolijk & co.’daki uluslararası saygınlığa sahip yat tasarımcıları da dahildir. Bunu her bir Dehler’in zamana meydan okuyan formu ve dinamik zerafete sahip çizgilerinde görebilirsiniz.