Dehler   Tutkuyla yapılan yatlar

Orijinal Performance-Cruiser'i keşfedin: Dehler. Hiçbir yat, hırslı bir spor yelkenlisi ve estetik tasarımlı yaşam konforu arasındaki köprüyü bu kadar şık oluşturamamıştır. Tersane 1963 yılındaki kuruluşundan beri kesintisiz yenilikçi gücüyle hayran bırakmaktadır. Geliştiricilerin yaratıcılığı sayısız ödülle, büyük Regatta galibiyetleriyle ve Dehler'in her köşesinde kendini göstermektedir. Yatlarımız tutkulu yelkenciler tarafından, tutkulu yelkenciler için yapılmaktadır. Yapım, en üst seviyede ustalıkla ve "Made in Germany" titizliğiyle gerçekleşmektedir. Bir yatın sahip olabileceği en akıllı özelliklere sahiptir.

Dehler 46 SQ  YENİ SANCAK GEMİSİ

Dehler 46 SQ - Açık okyanusta seyreden yeni hızlı yelkenli

Dehler bir kez daha ilham veriyor. Yeni sancak gemisi Performance Cruiser gelişimine her açıdan önderlik ediyor. Konu ister aydınlık, ister yelken performansı, ergonomi, değişkenlik, teknedeki konfor veya tasarım olsun: Dehler 46 SQ en yoğun yelken deneyimlerini garanti eden fikirlerle dolu.

Dehler Yachts   Mükemmelleştirilmiş performans ve konfor

Hayalinizdeki Dehler   Için özel sunum

Book a private tour

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Dehler bayiniz istediğiniz model Dehler yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

Yüksek performanslı yelkenlilerimizi keşfedin   24/7

Hayalinizdeki yatı tüm yönleriyle keşfetmek için kendinizi Dehler'in multimedya dünyasına bırakın. Atmosferik fotoğraflardan veya videolardan ilham alın ve özgün 360 derecelik panoramalar ve ayrıntılı açıklamalarla birlikte rehberli adımlar halinde seçtiğiniz tekne hakkında her şeyi öğrenin. İstediğiniz zaman ve nerede olursanız olun, gemiye adım atın.

Yelken Dehler   Daha zor oyna

Yeni 3D konfigüratör  Sadece Dehler 46 SQ için

dehler_segelyacht.jpg
1.
Dehler yat modelinizi seçin
2.
Tercih ettiğiniz iç mekan opsiyonlarını seçin
3.
Teklifimizi gözden geçirin
Başla

Dehler   mümessilinizi bulun

find your dehler dealer

bütün dünyada

yakınınızda

Dehler Bayinizi bulun

Dehler   felsefesi

SÜRATLE YOL ALIN
AKILLI MÜKEMMELİYET
ALMAN MÜHENDİSLİĞİ

Dehler’de yelken performansı her yatın en önemli özelliğidir.

Neden? Çünkü bu sizi sürekli heyecanlandırır, sürat ve hassasiyetle dalgaları yaran gövdenin gücünü hissetmek istersiniz. Ve yelken yapmak heyecan demektir. Bu nedenle yatlarımda her zaman sportif bir gen vardır.

Parlak zeka ürünü tekne

İç dekorasyonu tüm isteklerinize cevap verir. Tasarımı işlev ve estetiği bütünleştirirken, işçiliği en ufak detaya kadar mükemmeldir. Her bir yatı, sizi şaşırtacak pek çok akıllı detayla inşa ederiz. Dehler olarak her gün bu yüksek standartları tutturmak zorunda olduğumuzu hissederiz.

Dehler ‘Made in Germany’ global kalite damgasının değerlerini temsil eder.

Titizlik bizim için her şeyden önce gelir. Her detayda titizlik, düşünme ve işimizi yapışımızın yanısıra, kimlerle iş ortaklığı yapacağımızı da belirler. Buna judel/vrolijk & co.’daki uluslararası saygınlığa sahip yat tasarımcıları da dahildir. Bunu her bir Dehler’in zamana meydan okuyan formu ve dinamik zerafete sahip çizgilerinde görebilirsiniz.

Yat fuarlarımıza   hoş geldiniz

2022-04-01 - 2023-12-31
Showroom Bernau am Chiemsee

Germany
Models on display:
  • Dehler 34
  • Dehler 38 SQ
Dealers on site:
  • Hanse (Deutschland) Vertriebs GmbH & Co. KG - Süd
  • Hanse (Deutschland) Vertriebs GmbH & Co. KG

2022-04-01 - 2023-12-31
Reese Marin Showroom Aabenraa

Denmark
Dealers on site:
  • Reese Marin

2023-09-15 - 2023-09-24
Southampton International Boat Show

United Kingdom
Dealers on site:
  • Inspiration Marine Group