Dehler   Tutkuyla yapılan yatlar

Orijinal Performance-Cruiser'i keşfedin: Dehler. Hiçbir yat, hırslı bir spor yelkenlisi ve estetik tasarımlı yaşam konforu arasındaki köprüyü bu kadar şık oluşturamamıştır. Tersane 1963 yılındaki kuruluşundan beri kesintisiz yenilikçi gücüyle hayran bırakmaktadır. Geliştiricilerin yaratıcılığı sayısız ödülle, büyük Regatta galibiyetleriyle ve Dehler'in her köşesinde kendini göstermektedir. Yatlarımız tutkulu yelkenciler tarafından, tutkulu yelkenciler için yapılmaktadır. Yapım, en üst seviyede ustalıkla ve "Made in Germany" titizliğiyle gerçekleşmektedir. Bir yatın sahip olabileceği en akıllı özelliklere sahiptir.

Fast lane  Limited offer

This is the time to enjoy performance cruising even more. Take the FAST LANE to get your new Dehler 34, Dehler 38 SQ and Dehler 46 SQ sooner and with exceptionally affordable equipment. For the packages included we offer you a 100% discount from April to June 2024, a 75% discount in July & August 2024 and 50% in September 2024.*

Dehler Yachts   Mükemmelleştirilmiş performans ve konfor

Hayalinizdeki Dehler   Için özel sunum

Book a private tour

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Dehler bayiniz istediğiniz model Dehler yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

Yelken Dehler   Daha zor oyna

Yeni 3D konfigüratör  Sadece Dehler 46 SQ için

dehler_segelyacht.jpg
1.
Dehler yat modelinizi seçin
2.
Tercih ettiğiniz iç mekan opsiyonlarını seçin
3.
Teklifimizi gözden geçirin
Başla

Dehler   mümessilinizi bulun

find your dehler dealer

bütün dünyada

yakınınızda

Dehler Bayinizi bulun

Dehler   felsefesi

SÜRATLE YOL ALIN
AKILLI MÜKEMMELİYET
ALMAN MÜHENDİSLİĞİ

Dehler’de yelken performansı her yatın en önemli özelliğidir.

Neden? Çünkü bu sizi sürekli heyecanlandırır, sürat ve hassasiyetle dalgaları yaran gövdenin gücünü hissetmek istersiniz. Ve yelken yapmak heyecan demektir. Bu nedenle yatlarımda her zaman sportif bir gen vardır.

Parlak zeka ürünü tekne

İç dekorasyonu tüm isteklerinize cevap verir. Tasarımı işlev ve estetiği bütünleştirirken, işçiliği en ufak detaya kadar mükemmeldir. Her bir yatı, sizi şaşırtacak pek çok akıllı detayla inşa ederiz. Dehler olarak her gün bu yüksek standartları tutturmak zorunda olduğumuzu hissederiz.

Dehler ‘Made in Germany’ global kalite damgasının değerlerini temsil eder.

Titizlik bizim için her şeyden önce gelir. Her detayda titizlik, düşünme ve işimizi yapışımızın yanısıra, kimlerle iş ortaklığı yapacağımızı da belirler. Buna judel/vrolijk & co.’daki uluslararası saygınlığa sahip yat tasarımcıları da dahildir. Bunu her bir Dehler’in zamana meydan okuyan formu ve dinamik zerafete sahip çizgilerinde görebilirsiniz.

Yat fuarlarımıza   hoş geldiniz

2024-05-31 - 2024-06-02
Ancora YACHTFESTIVAL

Germany
Models on display:
  • Dehler 34
  • Dehler 38 SQ
Dealers on site:
  • SCHWERN YACHTEN GmbH & Co. KG (Hamburg)

2024-06-20 - 2024-06-23
San Diego International Boat Show

United States
Models on display:
  • Dehler 38 SQ
Dealers on site:
  • Hanse Yachts US LLC
  • Seattle Yachts

2024-09-12 - 2024-09-15
Newport International Boat Show

United States
Dealers on site:
  • Hanse Yachts US LLC

2024-10-10 - 2024-10-14
Annapolis Sailboat Show

United States
Dealers on site:
  • Hanse Yachts US LLC

(*) Disclaimer: The maximum price advantage refers to the Dehler yacht described above until the end of June 2024. All discounts include 19% VAT. In other markets, discounts may vary depending on the applicable VAT. Not valid in conjunction with other discounts or benefits. No refund if individual components are not purchased. Errors excepted.