Spirit of Privilège

Tutkumuz - sizin yaratılışınız

Her ürünün arkasında harika bir fikir. Ve bu fikir tutkular, ilkeler ve değerler ile şekillenir. Bunlar, inşa ettiğimiz her bir Privilège katamarasına döktüğümüz ham maddelerdir. Nasıl ortaya çıkıyor? Bu sana bağlı, çünkü iki teknemiz aynı değil. Kendiniz için Ayrıcalıklı ruhu keşfedin.

Ortak tutkular insanları yakınlaştırır. Bu nedenle her Privilège teknesi, fikirleriniz ile teknik bilgimizin benzersiz bir şekilde harmanlanmasıyla ve sizinle zanaatkârlarımız arasındaki özgün ilişki sonucu ortaya çıkar. Dünyanın en büyük lüks katamaran markasının ruhunu bugün keşfedin. Başlangıç için, son derece geniş pencereleriyle 360° görüş imkânı sunan yeni Privilège Signature 510’dan daha iyi bir seçenek olamaz.
B
coming soon
C
coming soon
Etrafınıza bakın. Ufuk çizgisi yavaş yavaş kıvrılıyor. Teknenin enine vuran hafif rüzgârla okyanusta ilerliyorsunuz. Yaşamanın ve denize açılmanın verdiği mutluluk paylaşılmayı hak ediyor. Bu nedenle yeni Privilège Signature 510’ün üst kamarasına geniş ve rahat bir oturma alanı ekledik ve isteğe bağlı gösterişli teras alanını geliştirdik. Dünyanın en büyük katamaran markasının, yelkenliyle dünya turu planlarınızı nasıl gerçeğe dönüştürebileceğini keşfedin.
Privilège katamaranlarında hiçbir ayrıntı şansa bırakılmaz. Sektördeki en deneyimli yat üreticilerinden biri olarak yalnızca en iyileriyle çalışırız. Yetenekli zanaatkârlar, son teknoloji tasarım ve en kaliteli malzemeler. Yatlarımız bunlar sayesinde olağanüstüdür. En çok da, sınıfında ön kokpitten kamaraya doğrudan erişim sağlayan ilk tekne olan Privilège Signature 580. Oyunun gidişatını temelli değiştiren katamaran bu olacak.
F
coming soon
G
coming soon
H
coming soon
Kalabalıktan ayrılın ve kendi rotanızı belirleyin. Privilège yatların her biri sizin özgün vizyonunuza göre tasarlanır ve size eşi benzeri bulunmaz bir deneyim garantisi verir. Katamaranlarımızın tek bir ortak noktası vardır: sizi dünyanın tüm okyanuslarında dilediğiniz yere ulaştırma olanağı. Kendi dilediğiniz şekilde keşfe çıkın ve hayallerinizin seyahatini yaşayın.
Privilège katamaranlarında hiçbir ayrıntı şansa bırakılmaz. Piyasadaki en deneyimli yat üreticilerinden biri olarak yalnızca sektörün en iyileriyle çalışırız. Bu nedenle tüm teknelerimiz denizlerin birer ikonudur. En çok da, sınıfında ön kokpitten kamaraya doğrudan erişim sağlayan ilk tekne olan Privilège Signature 580. Oyunun gidişatını temelli değiştiren katamaran bu olacak.
J
coming soon
K
coming soon
L
coming soon
M
coming soon
N
coming soon
Açık denizlere yelken açın, uzak kıyılara ulaşın ve keşfedilmemiş okyanus kıyısı bırakmayın. Bizim yatlarımızın DNA’sı budur. Ancak bunları çift güverteli dümenler, çatı katı görünümlü bir kokpit ve lüks yaşam alanları ile en konforlu şekilde gerçekleştirmek, Privilège Serie 640’ın ayrıcalıklı özelliğidir.
Gücü size veriyoruz; onu nasıl kullanacağınız size kalmış. Açık deniz mühendisliğimiz ile her Privilège teknesini gerçek birer açık deniz teknesine dönüştürüyoruz. Heyecan verici performans ve olağanüstü rahatlık garantisi. Privilège Euphorie 5’in güverte köprüsünden teras manzaralarının keyfini çıkarmak ya da aydınlık yat sahibi süitinde rahatlamak size kalmış. Gücümüz bu: hayalleri gerçeğe dönüştürmek.
Kalite bir etiketten çok daha fazladır, gerçek bir vaattir: 

Adım attığınız anda onu görecek, hissedeceksiniz. Privilège'de yaptığımız her şeyde kaliteyi görürsünüz. Bir etiketin ötesinde, felsefemizin kalbindedir. Bu yüzden açık deniz katamaranlarımızı bilenler hayranlık duymaktadır. 
Bölme panellerinin arkasında göremeyeceğiniz laminasyondan, açık alanlardaki deri döşemelere kadar her şey en yüksek standartlardadır.
R
coming soon
DNA’mızda var. Yeni Privilège Signature 650 her yönden beklentilerinizi aşıyor. Örneğin, kendi sınıfının en iyisi olan salon yüksekliği. Bol doğal ışık alan yat sahibi süiti. Kokpitin üzerinde incecik desteklerin üstünde duran, şimdiye kadarki en büyük, en rahat üst güvertemiz. Yatın işlevli gövdesi ve güçlü arması sayesinde gerçek bir seyir zevki sizi bekliyor ve uzun yolculuklar artık çok daha kolay hâle geliyor. Privilège, hayatınızın en büyük maceraları için üst düzey katamaranlara hayat veriyor.
T
coming soon
U
coming soon
V
coming soon
Yüzünüzü rüzgâra dönün ve yelkenleri kontrol edin. Yeni Privilège Signature 510’un yükseltilmiş rahat dümen dairesinde kolaylıkla erişebileceğiniz kontrol düğmeleriyle denize açılmanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Halatları ayarlayıp teknenin tepkisini gördüğünüzde çok etkileneceksiniz. Dünyanın en büyük katamaran markasının, yelkenliyle dünya turu planlarınızı nasıl gerçeğe dönüştürebileceğini keşfedin.
X
coming soon
Y
coming soon
Z
coming soon

Privilège ruh

Üyelerimize özel haberleri ilk öğrenen siz olun
Privilége topluluğunun bir üyesi olarak, güncel organizasyonlarımız ve Privilége yenilikleriyle ilgili bültenlerimizi alın.