RYCK Opener
27_542318_en_ryck-280-awards-2022-2023-motor-boat-awards-finalist_-3968057298896578773 "Teknelerin En İyisi" ödülünün sahibi 2022 Avrupa'da Yılın Sürat Teknesi 2022 aday gösterildi RYCK 280, 2021 Yılının Motorlu Teknesi
SMART
CHIC
BOLD

Baştan Sona Yeni RYCK 280

İlk izlenim önemlidir. Sadece ilk randevuda değil, bir tekne satın alımında da. Tasarım doğru olmalıdır. Bu nedenle, açık RYCK 280'i geliştirmek için Hanse'in kendi şirket-içi geliştirme ekibinin yanında, tanınmış yat tasarımcısı Bill Dixon ile anlaştık. Sonuçta, herkesi etkileyecek bir stil ortaya çıktı. Şık dümen dairesini gölgeleyen ön cam ve siyah T-Tavan ile desteklenen eşsiz ters pruva (reverse bow), dinamizmi ve sportifliği vurgular. RYCK 280, buradan dokunmatik ekran kumandaları ile çalıştırılır. Açık tekne kıçta, geniş, kademesiz kokpitte olta balıkçıları, dalgıçlar ve su kayakçılarının ekipmanlarını saklamaları ve yerleştirmeleri veya -farklı bir düzende- ailelerin ve arkadaşların dinlenmeleri ve güneşlenmeleri için yeterli alanı sunar. Güvertenin altında, eksiksiz bir banyo, gardırop ve çift kişilik yatağa sahip lüks, aydınlık bir kabin yer alır. Burada, yükseltilmiş ön güverte bir boşluk ve hacim hissi yaratır. Bu yerleşim, RYCK 280'i iki veya üç günlük harika geziler için hazır, tam donanımlı bir gezinti teknesi haline getirir. Bu arada, istediğiniz herhangi bir seyir alanını ziyaret edebilirsiniz, çünkü RYCK 280 römorkla taşınabilir ve bir sonraki molanızın tadını çıkarmanız için, sizi dilediğiniz yerde takip edebilir.

9.51 0 m LOA
350 0 HP Power
2.81 0 m BEAM

Speed & Performance

Cruise & Swim

Trips & Weekends

Fish & Barbecue

Surf & Fun

Dive & Climb

Yaşam Tarzınız
RYCK 280'iniz

RYCK'iniz ile ne yapmayı planlarsanız planlayın, sizin için uygun bir tasarım mutlaka vardır. Her tekne sahibine göre özel olarak tasarlandığından, gerekli her ayrıntıyı önceden belirleyebilirsiniz.
Seçim sürecini biraz kolaylaştırmak amacıyla, RYCK 280 için farklı aktivitelere uygun altı farklı konfigürasyon geliştirdik: HIZ ve PERFORMANS, SEYİR ve YÜZME, DALIŞ ve TIRMANIŞ, BALIK ve BARBEKÜ, GEZİLER ve HAFTASONU, SÖRF ve EĞLENCE. Bu, bir RYCK'nin geniş yeteneklerinin adrenalin yüklü bir dalış gezisinden, açık deniz balıkçılığına veya koyda keyifli bir hafta sonuna kadar uzanması demektir. RYCK 280'inizi ne şekilde kullanırsanız kullanın, her tekne sahibi için bir çözüm mutlaka vardır. Elbette tüm özelliklerimiz bağımsız olarak da bir araya getirilebilir. Dünyada bunun gibi sadece bir RYCK 280 var: Sizinki.

create
and
compose
enjoyment
is our dna

Havalı bir dost

RYCK 280'i bu denli özel yapan, onu diğer teknelerden ayıran özellik nedir? Her şeyden önce, tasarımı çok yönlü bir çekiciliğe sahiptir. Sportif, havalı, çağdaş. Kontak anahtarını çevirdiğiniz anda, marinadaki hayran bakışlardan emin olabilirsiniz. Gazı ileri itin ve RYCK 280'in gücünü anında hissedin. Size ve konuklarınıza yalnızca suda mümkün olan özgürlük hissini vermek için, gövdesi denizi yumuşakça keserek kararlı bir şekilde hızlanır. Bir RYCK 280'in en gizli köşelerini bile inceleseniz, yine olağanüstü yapı kalitesi ile karşılaşacaksınız; bu standart, onlarca yıllık deneyimiyle HanseYachts AG tarafından garanti edilmektedir. Ayrıca bir RYCK 280, yaşam tarzına da uyum sağlar. İster yüzmeye, isterseniz balık tutmaya, Yunanistan'da adadan adaya gezmeye ya da uzak kuzeyde bir keşif yolculuğuna çıkın; bir RYCK 280 ile hepsini yapabilirsiniz. Aynı zamanda lükstür ve her türlü kullanımda büyük rahatlık sunar. RYCK 280'iniz yola çıkmaya her zaman hazırdır. Elbette, eğer siz de hazırsanız. Bu, yaşam kalitenize yapacağınız bir yatırımdır.

BİZ KİMİZ

RYCK markasının arkasında, dünyanın en büyük ve en başarılı yelkenli ve motorlu yat üreticilerinden biri olan HanseYachts AG yer almaktadır. 2021 yılında kurulan RYCK, HanseYachts portföyündeki üçüncü motorlu tekne markasıdır ve Greifswald tersanesinden yapılan tüm teslimatlar gibi "Almanya'da üretilmiştir" damgasını taşımaktadır.

HanseYachts AG, 1990 yılındaki kuruluşundan bu yana dünya çapında sahipleri arasında mükemmel bir üne sahip olarak ve rekabetçi fiyatlarla üstün kalite sunarak, seri yat yapımında uluslararası bir referans noktası haline gelmiştir.

RYCK markası, ünlü İngiliz yat tasarımcısı Bill Dixon ile işbirliği içinde geliştirildi. Marka, yüksek standartlardaki tasarım ve donanımı ile aktif su sporu tutkunlarına yöneliktir. Bir RYCK sahibi olan kişiler yalnızca son derece çağdaş bir tekne satın almakla kalmaz, aynı zamanda güvenilir, dünya çapında bir bayi ağı ile desteklenen büyük bir tersanenin satış sonrası desteğinden de yararlanır.

MARKA NEDEN RYCK ADINI TAŞIYOR?

HanseYachts AG, Baltık Denizi'nde Greifswald'da bulunan tesisine derinden bağlıdır. Şirket burada kuruldu, geliştirildi ve dünyanın en ünlü tersanelerinden biri haline geldi. Test koşulları idealdir ve bölgenin tekne yapım geleneği de HanseYachts ürünlerinin kalitesine büyük katkıda bulunur.

Satış Direktörü Dr. Jens Gerhardt şöyle diyor: "HanseYachts AG'nin adı, Greifswald'ın da içinde bulunduğu Hansa Birliği'nin (Hanseatic League) son derece başarılı ittifakından kaynaklanıyor. Bu şehrin deniz taşımacılığı, ticaret ve tekne yapım geleneklerini sürdürüyor ve bunları geliştirmeye devam ediyoruz. RYCK Yachts'ın yeni teknelerinin yelken açacağı ilk su kütlesi Ryck'tir. Teknelerimiz bu nehir üzerinden Baltık Denizi'nin bir parçası olan Greifswalder Bodden'e ulaşmakla kalmıyor, aynı zamanda dünyanın her yerine satılıyor. İsim seçimi bizim için bir çemberi daha kapatıyor çünkü bu, HanseYachts'ın bu bölgeye bağlılık beyanıdır."

ŞIK RYCK TASARIMI NEREDEN KAYNAKLANIYOR?

Bill Dixon, dünyanın en ünlü ve en saygın yat tasarımcılarından biridir. Sayısız tekne ve büyük yat ve şimdi de RYCK 280 onun imzasını taşıyor. Dixon, tasarımını şöyle yorumluyor: "RYCK 280'i geliştirmekteki odak noktamız ve mücadelemiz; kamaralı bir seyir teknesinin açık düzeni, konforlu bir kabinin entegrasyonu ve şık, sportif bir tasarım arasındaki mükemmel dengeyi bulmaktı. Tasarım üç alanı birbirinden ayırıyor: kapalı direksiyon konumu, isteğe bağlı ızgaraya sahip hacimli kokpit ve pruvadaki geniş güneşlenme alanı. Tüm tekneyi saran yüksek bir küpeşte, gerekli güvenlik hissini sağlıyor. Baş kasarasındaki yükseltilmiş güverte sayesinde kabinde daha fazla alan yaratabildik. Geniş çift kişilik yatak, bol miktarda saklama alanı ve geniş ıslak alan ile donatıldığından, alan duygusu son derece iyidir. RYCK 280'in benzersiz tasarımını, birbirinden farklı çeşitli işlevler tamamlıyor."

SÖZÜMÜZ

RYCK'yı günümüzde sahibinin tekneye değil, teknenin sahibine uyarlanması gerektiğine inandığımız için geliştirdik. RYCK modelleri, içerdiği -genellikle çok daha büyük yatlarda görülen, ancak tümü 28ft LOA 'ya (geminin toplam uzunluğu) sıkıştırılmış- belirli düzeydeki uyarlanabilirlik niteliği ile çok yönlüdür. RYCK 280, uzun yıllar sonra bile rağbet görecek çağdaş, sportif bir tasarıma sahiptir. RYCK, motorlu tekne sürücüleri tarafından motorlu tekne sürücüleri için geliştirildiğinden, gemide bulunan çok sayıda özellik, her sahibine ilham verecektir. RYCK'nin ana şirketi HanseYachts AG, yüksek üretim kalitesinin yanı sıra dünya çapında mükemmel satış sonrası hizmet sunan deneyimli bayi ağını garanti eder.

# Bizi takip et

posting 18079933045316384 @ ryckyachts_official
posting 17914602188649270 @ ryckyachts_official
follow
your
dreams
posting 17923597868623440 @ ryckyachts_official

RYCK'ten haberdar olmak için bizi sosyal medya kanallarımızdan takip edin.