İki yat modeli, Hanse 460 ve yeni Hanse 510, Tulln Boat Show showroom'da sergileniyor.

Stil Sahibi Yelken Açın

En Son Yelkenli Tekneler, Tulln Tekne Fuarı'nda Göz Kamaştırdı

Hanse 460 ve yeni Hanse 510 yelkenli teknelerimiz, Avusturya'nın Tulln kentindeki kapalı tekne fuarında birlikte sergilendiğinde, havada heyecan ve merak vardı. Katılımcılar, etkileyici yatlar karşısında şaşkına döndüler ve ziyaretçiler ile endüstri profesyonelleri de bu muhteşem tekneler hakkında övgüler yağdırdılar.

Tulln Boat Show showroom'da bir arada sergilenen iki göz alıcı yat, Hanse 460 ve yeni Hanse 510.
Tulln Boat Show'da Hanse 460 yat modelinin şık ve modern tasarımını hayranlıkla izleyen kalabalık.
Hanse Deutschland Vertriebs GmbH & Co. KG satış ekibi, Tulln Boat Show showroom'da göz kamaştıran yatlara bakan bir balkonda duruyor.
Hanse 510 modeli bir kamyon tarafından Tulln Boat Show showroom'a çekiliyor ve sergilenmeye hazır.
Hanse 510 yat modeli vinçle Tulln Boat Show showroom'a kaldırılıyor ve sergilenmeye hazırlanıyor.

Hanse 460 ve Hanse 510, gerçekten de beklentileri aştı ve büyük bir ziyaretçi akını olanlara hayranlık ve merak duygusu bıraktı. Şık ve modern tasarımlarından eşsiz performans kabiliyetlerine kadar, bu yelkenli tekneler gören herkesin üzerinde kalıcı bir izlenim bıraktı. Lüks iç mekanları ve geniş yaşam alanları özellikle dikkat çekiciydi ve denizde macera ve konfor arayanlar için rahat ve şaşaalı bir deneyim sunuyordu. Hanse Deutschland Vertriebs GmbH & Co. KG ekibi, meraklı yelken hayranlarına güverte üzerinde ve altında yeni ürünleri göstermeye hazırdı. Sergi öncesinde, Avusturya TV kanalı Servus TV, Hanse 510'un sahne arkası kurulumunu bir özel film ile takip etti. Bu gösterinin en büyük kruvaziyeri nasıl dikkatlice yerleştirildiğini ve resmi Hanse 510 filmimizde onunla nasıl yolculuk yapıldığını görün.

Bu yıl daha da fazla tekne fuarında yeni yelkenli teknelerimizi göstermek için sabırsızlanıyoruz. Takvimimizi kontrol edin ve bireysel randevunuzu rezerve etmek için emin olun. Veya uluslararası bayilerimizden biriyle bir yat turu planlayın.