Performans ve stil bir arada


Yeni FJORD 41 XP'yi keşfedin

Patrick Banfield tarafından tasarlanan FJORD 41 XP, iki adet 600 beygir gücündeki V12 Mercury Verado dıştan takmalı motorlarıyla 40 knot üzeri hızlar sunar. Geniş kokpit, rahat oturma alanı ve gelişmiş navigasyon ekipmanları bulunur. Özelleştirilebilir iç mekan seçenekleri ve büyük gövde pencereleri modern bir görünüm ve doğal ışık sağlar.

| Fjord News


Efsanevi FJORD 41 XL'den geliştirilen yeni FJORD 41 XP'yi keşfedin. Patrick Banfield tarafından tasarlanan bu güçlü tekne performans, konfor ve stilin benzersiz birleşimini sunuyor. İki adet 600 beygir gücündeki V12 Mercury Verado dıştan takmalı motorlarla donatılan 41 XP, 40 knot üzeri etkileyici hızlar sağlar. Ayrıca T-top ve iki farklı rüzgarlık seçeneğiyle rüzgar ve su sıçramalarına karşı koruma sağlar.

Geniş kokpit, rahat oturma alanı ve iki cömert masa ile güverte de bolca alan ve hareket özgürlüğü sunar. Gelişmiş navigasyon ekipmanları ve akıllı direksiyonu sayesinde manevra yapmak kolay ve sezgisel hale gelir. 20 farklı iç mekan düzeni seçeneği ve özelleştirilebilir renk şemalarıyla kişisel tarzınızı oluşturun. Büyük gövde pencereleri modern bir görünüm ve doğal ışık sağlar.

Sakin bir gezinti mi yoksa heyecan verici bir macera mı istiyorsunuz, bu güçlü yat her şeyi sunuyor. Yepyeni FJORD 41 XP'de hızın heyecanını ve maksimum bireyselliği yaşayın!

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü