410

Gelecek için tasarlandı. Hanse 410.

LOA
12.55 m
Beam
4.29 m
Draft L-keel, medium
2.1 m
Özellik ve Ölçüler

Modaya uygun yelkenciliğin çevreye duyarlı değerlerle uyum içinde olduğu Hanse 410 ile geleceğe adım atın. Bu 41 metrelik yatın optimize edilmiş gövde tasarımı, baş ve kıç tarafındaki çeneler sayesinde şık bir su hattı sağlarken, Hanse'ye özgü tavizsiz performans ve yelken seyrinde kolaylık sağlıyor. Hanse 410 ilk kez, 55 deniz miline kadar olağanüstü bir menzile sahip, isteğe bağlı bir elektrikli tahrik sistemi sunuyor. Daha da fazla bağımsızlık için, bir yakıt hücresi emisyonsuz enerji sağlar. Ya da güneş teknolojisinin kanıtlanmış gücünden yararlanarak gemideki temel cihazları yakıt yakmadan çalıştırabilirsiniz. Elvstrøm Sails'in özel Sürdürülebilir Performans Yelkeni (SPS) geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır ve sadece çevre dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda suda da hızlıdır. Üç adede kadar geniş kamara ve davetkar bir salon, dinlenmek için bolca alana sahip gerçek bir sığınak sunuyor. Dalgaların üzerinde şık bir şekilde yemek pişirin! Geniş saklama alanı, ferah çalışma alanı ve üstün soğutma özelliklerine sahip mutfağımızda gurme lezzetleri deneyimleyin. Hanse 410 denizlerde şıklığı yeniden tanımlıyor. Sınıfında bir ilk olan çift kokpit masaları ile bol miktarda alan ve lüks oturma yeri, rüzgarla yapılan bir yolculuğun keyfini artırır.

Ödüller

KURALLARI YIKIYOR. TRENDLERİ BELİRLİYOR. Çalışma şeklimize getirdiğimiz bu standar, her bir HANSE yatta kolaylıkla görülebiliyor. İnovasyonumuz ve üstünlüklerimiz ülkemizde ve dünyanın her yanında jürileri tekrar tekrar şaşırtıyor.

British Yachting Awards 2023 | Nominated | Hanse
European Yacht of the Year 2024 | Nominated | Hanse

British Yachting Awards 2023

Nominated

European Yacht of the Year 2024

Nominated

YENİ 3D YAPILANDIRICI

Hanse

3D olarak hayalinizdeki Hanse

Yepyeni yapılandırıcımız, Hanse 410'ınızı üç boyutlu ve tüm perspektiflerden sunar. Renk, yüzeyler, omurga çeşitleri - hepsini bir tıklama ile değiştirebilir, tekneyi istediğiniz yöne çevirebilir ve herhangi bir açıdan inceleyebilirsiniz. Ve sonuçtan memnun kaldığınızda, sadece bir tıkla yeni hayalinizdeki Hanse'yi sipariş edebilirsiniz. Karanlık modu açın ve aslında kişiselleştirilmiş Hanse 410'ınız marinada sizi bekliyor gibi görünüyor.

yapılandırıcı

Private tour

Hayalinizdeki Hanse için özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Hanse bayiniz istediğiniz model Hanse yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

Gösteride yerinizi ayırtın

360°

Favori Hanse modelindeki özel turunuzu yeni 360 derece panorama hizmetimizle rahatça başlatın. Dilediğiniz kadar zaman ayırın ve her detayın büyüleyici kalitesini keşfedin. Güvertede dolaşırken keyifli anlar dileriz.
 

Dış Mekan

Hanse 410 ince bir su hattına ve geniş kabinlere sahiptir
İnce siluetine rağmen Hanse 410, mükemmel baş mesafesi ve sınıfına göre alışılmadık genişlikte kabinler sunar.
Hanse 410 sınıfının en büyük kokpitini sunuyor
Hanse 410, çift kokpit masası da dahil olmak üzere sınıfının en geniş kokpitine sahiptir.
Hanse 410, verimli gövde şekli ile karakterize edilir
Ters dalga delici pruva, yükselen bir rüzgarda yunuslamayı önlerken, sert çene tam pruvadan başlar, böylece dalgayı kırarak daha kuru yelken ve ön alanda daha az kaldırma kuvveti sağlar. Bu da teknenin suda geleneksel tasarımlara göre çok daha yumuşak bir şekilde süzülmesini sağlar.
Hanse 410, verimli gövde şekli ile karakterize edilir
Hanse 410, karakteristik çene kenarları tarafından sağlanan minimum ıslak alan ile dar bir su hattına sahiptir. Negatif pruva ile birlikte geniş kıç tarafı onu güçlü bir oda yatı haline getirir. Ancak gövde, rüzgaraltı rotalarda da potansiyelini gösterir - gerçek bir çok yönlü tekne.
Uzun yol için Hanse 410
Yaklaşık 13 metrelik toplam uzunluğu, birçok yerleşim seçeneği ve akıllı fikirleriyle Hanse 410, uzun bir yolculuk veya tatil gezisi için ideal bir yelkenli yattır.
Hanse 410 katlanır yüzme merdivenli yüzme platformu
Ergonomi, banyo platformunun tasarımını belirlemiştir. Otomatik olarak katlanan banyo merdiveni sayesinde herkes için suya güvenli ve rahat erişim sağlar.
Hanse 410 sürdürülebilir yelken, yakıt hücresi, güneş panelleri ve elektrikli tahrik
Daha fazla sürdürülebilirlik için, geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış yüksek kaliteli bir yelken olan Elvstrøm Sails'in Sürdürülebilir Performans Yelkenini (SPS) sunuyoruz. Motorun altında, elektrikli bir tahrik sistemi emisyonları azaltır. Emisyonsuz enerji, bir yakıt hücresi ve entegre güneş panelleri tarafından sağlanmaktadır.
Hanse 410 genel konsept
Sürdürülebilirlik, bağımsızlık ve güverte altında konfor, Hanse 410'un tasarımında temel unsurlardı.
Hanse 410 ergonomik kokpit
Ergonomi kilit öneme sahiptir: dümenci tek başına bile yatı kontrol etmek için her şeye erişebilir. Tüm çarşaflar dümene geri yönlendirilir, vinçler veya sıkıştırıcılar vb. daha azdır. bir kol uzunluğundan daha uzakta.

Iç görünüm

Güverte kapaklı Hanse 410 salon
Teknede doğal havalandırma ve ışığın yerini hiçbir şey tutamaz. Hanse 410, sınıfındaki en fazla güverte kapağını sunarak yeni standartlar belirliyor. Bu, teknede her zaman hoş bir sıcaklık sağlayan bir klima sistemi ile tamamlanmaktadır.
Buzdolabı seçenekleri ve saklama alanı ile Hanse 410 Pantry
L şeklindeki geniş mutfak iskele tarafında depolama alanı sunar. İki kabinli versiyonda çeşitli buzdolabı seçeneklerine izin veren isteğe bağlı bir kiler uzantısına karar verin.
Hanse 410 Salon Görünümü
Salon masası birkaç kolay adımda katlanabilir ve ek saklama alanı sunar. Yükseltilmiş versiyonda iki katlanabilir üst kısım, açılır kapanır bir bar ve şişeler için açılır kapanır bir çekmece bulunur.
Hanse 410 çok fonksiyonlu ünite
Yeni çok işlevli ünitemiz ile depolama alanı, ek bir buzdolabı veya bulaşık makinesi arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca pratik bir kart masası olarak da kullanılabilir.
_Hanse_410_Bilder_Web_Interior_2_0016.jpg | Mutfak, akıllı alan kullanımına sahiptir ve erzak ve pişirme gereçleri için geniş depolama alanı sunar. | Hanse
Mutfak, akıllı alan kullanımına sahiptir ve erzak ve pişirme gereçleri için geniş depolama alanı sunar.
Hanse 410 mutfak | Yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı ve zevkli tasarım, pişirme alanını teknenin sosyal merkezi haline getiren hoş bir atmosfer yaratır. | Hanse
Yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı ve zevkli tasarım, pişirme alanını teknenin sosyal merkezi haline getiren hoş bir atmosfer yaratır.
Ada çift kişilik yataklı Hanse 410 Sahip Kabini | Hanse 410, cömertçe donatılmış bir sahip odası sunar Bir ada çift kişilik yatak ve çok sayıda depolama alanı da dahil olmak üzere tüm inceliklere sahip kabin. | Hanse
Hanse 410, cömertçe donatılmış bir sahip odası sunar Bir ada çift kişilik yatak ve çok sayıda depolama alanı da dahil olmak üzere tüm inceliklere sahip kabin.
Hanse 410'un yağmur duşlu ve lavabolu banyosu
Yağmur duşu ve bol miktarda saklama alanıyla donatılmış olan Hanse 410'un banyosu, kişisel sağlık vahanız haline gelir.
Depolama alanına sahip Hanse 410 kıç kabin
Konuklar ve mürettebat üyeleri de kıç kabinlerde geniş alanın keyfini çıkarır.
Hanse 410 İç Mekan | Hanse

Kabin Kavramı

İSTEKLERİNİZE UYGUN DÜZENLEME OLANAKLARI. YENİ HANSE 410.

18 farklı yerleşim kombinasyonu arasından seçim yapın. Geniş bir sahip kamarası, iki konforlu kıç kamara ve on kişiye kadar ağırlayabilen geniş bir salon ile çok çeşitli ihtiyaçları karşılar. Yatta iyi donanımlı bir L kiler ve tam donanımlı bir navigasyon alanı gibi isteğe bağlı özellikler bulunur.

C1
C1
C2
C2
B1
B1
B2
B2
B3
B3
A1
A1
A2
A2
A3
A3

Özellik ve Ölçüler

Özellikler Hanse 410

CE Certificate

A - 10

Design

Berret - Racoupeau

Interior

Berret - Racoupeau

Fresh water

295 l

78 gal

Fuel Tank

160 l

42 gal

Engine Diesel standard

39 hp

29 kw

Engine Diesel option

57 hp

42 kw

Cabin Quantity

2

Cabin Quantity Option

3

LOA

12.55 m

41.2 ft

Hull Length

11.99 m

39.3 ft

LWL

11.55 m

37.90 ft

Beam

4.29 m

14.1 ft

Displacement

9.68 t

21.341 lbs

Draft L-keel, medium

2.1 m

6.9 ft

Draft shallow Keel

1.7 m

5.6 ft

Total sail area

84 sqm

904 sq ft

Main sail standard

49 sqm

527 sq ft

Main sail furling

46 sqm

495 sq ft

Self-tacking jib

35 sqm

376 sq ft

Genoa

43 sqm

462 sq ft

Crossover

74 sqm

796 sq ft

Bi̇r bakişta her şey

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını buradan indirebilirsiniz.

Hanse 410 teknik güverte planı | Hanse
Hanse 410 teknik tekne planı | Hanse
Hanse 410 teknik yelken planı (Seyir) | Hanse
Hanse 410 teknik yelken planı | Hanse
Hanse 410 teknik yelken planı (Performance) | Hanse
Hanse 410 Hız kılavuzu - Genoa | Hanse
Hanse 410 Hız kılavuzu - Self tracking jib | Hanse

Hanse 410 teknik güverte planı

İndir

Hanse 410 teknik tekne planı

İndir

Hanse 410 teknik yelken planı (Seyir)

İndir

Hanse 410 teknik yelken planı

İndir

Hanse 410 teknik yelken planı (Performance)

İndir

Hanse 410 Hız kılavuzu - Genoa

İndir

Hanse 410 Hız kılavuzu - Self tracking jib

İndir
Hanse 410 interior layout standard | A1 / B1 / C1 - Standard | Hanse
Hanse 410 interior layout option 1 | A1 / B3 / C1 – Option | Hanse
Hanse 410 interior layout option 2 | A3 / B1 / C2 - Option | Hanse
Hanse 410 interior layout option 3 | A3 / B3 / C2 - Option | Hanse

Hanse 410 interior layout standard

A1 / B1 / C1 - Standard

İndir

Hanse 410 interior layout option 1

A1 / B3 / C1 – Option

İndir

Hanse 410 interior layout option 2

A3 / B1 / C2 - Option

İndir

Hanse 410 interior layout option 3

A3 / B3 / C2 - Option

İndir
HANSE RENK KARTELASI | Bir Hanse'den daha özelleştirilebilir bir üretim yatı bulamazsınız. Çok çeşitli döşeme, mobilya ahşabı ve halılar sayesinde binlerce bireysel mobilya düzenlemesi sunuyoruz. Bunun gibi geniş bir seçim piyasada benzersizdir. | Hanse

HANSE RENK KARTELASI

Bir Hanse'den daha özelleştirilebilir bir üretim yatı bulamazsınız. Çok çeşitli döşeme, mobilya ahşabı ve halılar sayesinde binlerce bireysel mobilya düzenlemesi sunuyoruz. Bunun gibi geniş bir seçim piyasada benzersizdir.

İndir
Hanse 410 Standart şartname | Hanse

Hanse 410 Standart şartname

İndir

Hanse model karşılaştırması

Karşılaştırmak için lütfen iki model seçin ...
Tüm verileri gösterDaha az veri göster
Tüm verileri gösterDaha az veri göster

Broşür

Hanse 410 Broşür | Sevdiğiniz yatın kitapçığı. Karar verirken en iyi şekilde bilgilenin ve seçtiğiniz yatın broşürünü bugün isteyin. Ya da broşürü PDF formatında indirin. | Hanse
Hanse 410 Broşür

Sevdiğiniz yatın kitapçığı. Karar verirken en iyi şekilde bilgilenin ve seçtiğiniz yatın broşürünü bugün isteyin. Ya da broşürü PDF formatında indirin.

Download
Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Hanse broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Ilgilendiginiz modeli seçiniz? *

Bilgin

Selamlama *
Başlık
Ad *
Soyad *
Adres *
Posta Kodu *
Sehir *
E-mail *
Telefon *
Hangi önemli özellikleri ariyorsunuz?
Mesaj

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.