Hanse Yachts, yepyeni 460 yelkenlisini piyasaya sürdü

Bir tasarım ifadesi

Yeni Hanse 460

Tamamıyla yenilikçi, çevik ve geniş. Yeni Hanse 460 uzun ve başarılı tarihine zarif bir ekleme yapıyor. İlk defa dünya çapında başarılı Fransız yat tasarımcısı Berret-Racoupeau tarafından tasarlandı. Sundukları ikna edici genel konsept ile zorlu bir rekabetten galip çıktılar. Birinci sınıf tasarımlarında olabildiğince çok yeniliğe yer vermeye odaklandılar ve tipik, geleneksel Hanse değerlerini, başka bir deyişle Hızlı Seyir, Kolay Sürüş, Yenilikçi Tasarım ve Bireysel Özelleştirme niteliklerini modern ve sportif bir görünüm ile bir araya getirmeyi başardılar.

Yeni Hanse 460 hem göze hitap eden hem de tutkulu kaptanların ilgisini çekecek bir yat. Dengeli ve hidrodinamik açıdan optimize edilen yat son derece dayanıklı. Sportif uzun arması, etkili ölçüde azami bir sürüş planını garanti ediyor. Flok yelkeni için isteğe bağlı ikinci baş istralya veya büyük kuantum gennaker yelken, Hanse 460’ı, kendinden önceki birçok Hanse yat gibi sınıfının en iyi performans gösteren yatı haline getiriyor. Tüm bunlar tipik Hanse tarzına uygun şekilde, herhangi bir açıdan ödün vermeksizin kolay kullanıma ve rahat seyir deneyimine ön ayak oluyor.

 

Yelkenli Kıç Hanse 460 merdivenli büyük yüzme platformu
Hanse 460 açık okyanusta yelkenle seyir yapıyor
Hanse 460 yelkenli, sakin suda yan görünüm verdi

Keskin ve zarif hatları, belirgin sportif omurgaları ve minimal modern güverte düzeni ile yeni Hanse 460 su üzerindeki şık eviniz olmaya hazır. Güvertede yer kaplamayan çördekler ve ıskotalar sayesinde güneşin altında rahatınıza bakabileceğiniz harika bir alana sahipsiniz. Kaptan geniş kokpitteki iki dümenden biri ile sadece iki parmağını kullanarak yatı kontrol edebilir; mürettebat ve misafirler ise salon gibi bir atmosferde meltemin tadını çıkarabilir. Yüzme vakti geldiğinde entegre yüzme platformunu hızlı ve kolayca indirip denize adım atın.

Hanse 460 lüks yelkenli iç yaşam alanı
Hanse 460 mutfak ve kontrol alanının görünümü
Hanse 460 yaşam alanı, ilave yatak veya büyük salon alanı olarak da hizmet vermektedir.
Hanse 460 sahipleri kabininde geniş bir yatak ve ekstra depolama alanı bulunmaktadır.

Hanse 460’ın rahatlığı ve işlevselliği ustaca bir arada sunan, zarif ve keskin hatlara sahip güverte altı bölümü de oldukça etkileyici. Bu kombinasyona Hanse Aile Görünümü adını veriyoruz. Kaliteli malzemeler ve zarif yüzey seçenekleri, evinizdeymiş gibi hissettiren benzersiz bir atmosfer yaratıyor. Stratejik olarak yerleştirilmiş çok sayıda büyük ambar ağzı, bol miktarda ışık ve hava girişi sağlayarak iyi düşünülmüş geniş yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Elbette lüks yaşamın bir parçası da lüks dinlenmedir. Bu nedenle yeni Hanse 460’da, standart olarak kabinin zarif mobilyalarının bir parçası niteliğinde konforlu bir çift kişilik yatak bulunuyor.

3d tekne konfigürasyonu: Yeni yatınızın görünümünü ve hissini kilitleyin

Yepyeni 3D yapılandırıcı ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. En sevdiğiniz gövde renginden su hattına, omurga şeklinden yapı türüne, renk uyumlu yüzeylerden döşemelere kadar sadece bir tık ile teknenizi kişiselleştirebilirsiniz. 48 adet düzen türüne, sayısız kişiselleştirme seçeneğine ve açık/koyu moda erişebilir; ayrıca yata istediğiniz açıdan bakma fırsatı bulabilirsiniz. 3D yapılandırıcının iştahınızı açacağından emin olabilirsiniz.