Allure – Privilège Serie 640

Altın cazibe - sıradanın ötesinde bir yat

Lüks tekne kiralama, bundan daha iyi olamaz. Allure, İngiliz Virgin Adaları’nda misafirleri karşılayacak en olağanüstü platformu sunmak üzere özelleştirilmiş bir Privilège Serie 640 modelidir.

Tekne, uzaktan bakıldığında adının hakkını veriyor ama yaklaştıkça bu inkâr edilemez bir hâl alıyor. Büyük plaj kulübü, açık alanda misafirleri karşılayan koltuklar ve geniş güvertesiyle karşı konulmaz bir dinlenme daveti sunuyor. Akşamları tam istediğiniz atmosferi oluşturmak için su altı aydınlatmasına ve güzel mumlara sahip.

Yaşadığımız deneyim, tüm beklentilerimizin ötesindeydi! Kraliyet üyeleri ve aileden biri gibi karşılandık.

BRYAN ve CATHY
Allure’un Misafirleri

BVI’deki son gezilerinin ardından misafirlerimiz Bryan ve Cathy, “Yaşadığımız deneyim, tüm beklentilerimizin ötesindeydi!” dedi. “Yemekler inanılmazdı ve atmosfer çok rahattı, istediğimiz her şey vardı. Seyahatlerimizin hiçbirinde daha önce bu kadar eğlenmedik ve memnun edilmedik. Kraliyet üyeleri ve aileden biri gibi karşılandık. Yeni arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz!”

Birinci sınıf hizmet, misafirleri Allure’a tekrar tekrar getiriyor
Birinci sınıf hizmet, misafirleri Allure’a tekrar tekrar getiriyor
Allure'da kanepeler ve şampanya
Privilège Charter Yacht'ın dış görünümü
Güneşli havada iki kadın banyo platformunda oturuyor.
Yüzme platformundaki şemsiyeler gölge sağlar
Geceleri banyo platformuna merdivenler
Geceleri Allure'da kokpit
Allure üzerinde kokpit
Cazibede Dekorasyon
Salon
Salon
Ana süit oda
Ana süit oda
Havlulardan konuk defterine kadar, her ayrıntıda kalite ve mükemmellik
Havlulardan konuk defterine kadar, her ayrıntıda kalite ve mükemmellik
Misafir kamarası
Misafir kamarası

Teknedeki tüm bu alanlar, tekne yola çıktıktan sonra harika bir manzara oluşturuyor. Gösterişli gövdenin altındaki su sesinin keyfini çıkarabilirsiniz veya ön taraftaki oturma alanında ufku seyredebilirsiniz. Allure yeni bir varış noktasında demir attığında plaj kulübü gerçekten kendini gösteriyor. Hidrolik platform, teknedeki sayısız su oyuncağının kullanılmasına kolayca imkân sağlıyor. Su kayağından su altı kayağına ve SUP’lere kadar, Serie 640 çok aktif bir tatili destekleyebilir.

Allure, prestijli VIPCA kiralık tekne fuarında 2020 “fuarın en iyisi” ödülünü kazandı
Allure, prestijli VIPCA kiralık tekne fuarında 2020 “fuarın en iyisi” ödülünü kazandı

Allure, 2020 yılında üretildi ve St Thomas’taki prestijli VIPCA kiralık tekne fuarında 17-20 metre kategorisinde hemen “fuarın en iyisi” ödülünü kazandı. Görkemli ana kamara ve iki adet her tür donanıma sahip VIP çift kişilik kamarasıyla en fazla altı misafiri ağırlayacak şekilde yapılandırıldı. Ana kamara gövdenin eninin üçte ikisini kaplıyor ve iki kişilik büyük yatak, özel duş ve banyo, masa ve düz ekran TV içeriyor. Düzinelerce küçük stil ayrıntısı; klimaya, internet erişimine ve özel ses sistemine sahip bu kamaranın etkisine katkıda bulunuyor. Her biri kendi banyosuna ve iki kişilik orta boy yatağa sahip misafir kamaralarının önemli bir özelliği de alan lüksü sunması. Bir kamara ayrıca iki adet tek kişilik yatak ile düzenlenebilir. Gösterişli, sofistike stil, giysilerinizi asabileceğiniz geniş alan ve limanın rakipsiz manzaralarıyla birlikte burada da devam ediyor.

Şef Niki, en iyi yerel malzemelerden yaptığı taze, sağlıklı yemekleriyle gerçekten gurur duyuyor
Şef Niki, en iyi yerel malzemelerden yaptığı taze, sağlıklı yemekleriyle gerçekten gurur duyuyor
Profesyonelce ayarlanmış masa
Charter yatta gurme mutfağı
Teknede kokteyl bar
Kiralık yatta kokteyl keyfi
Profesyonel ekip en iyi hizmeti sunar

Sevgiyle ev yapımı

Şef Niki “Zindeliği ve yemek pişirmeyi çok seviyorum” diyor. “Ama esas tutkum, teknedeki herkesin mükemmel bir tatil yaşamasını sağlamak. Yemeklerim incelikle hazırlanmıştır, her zaman taze ve besleyici malzemelerden yapılır ve lezzetlidir; en azından misafirlerimiz böyle söylüyor!”

Sabahın erken saatlerinde karışık tropik meyvelerden veya Granola müsliden oluşan bir kahvaltıyla başlayın veya sıcak bir şeylere geçin: örgü domuz pastırması veya çikolata soslu kabarık krepler. Ardından sağlıklı bir fitness öğlen yemeği gelir; kiş, kinoa veya belki tropik salata eşliğinde domuz fileto. Ardından gün, her biri kaliteli şaraplar ve kokteyller eşliğinde olmak üzere başlangıçlar ile taze mahi mahi, kraliçe deniztarağı veya ıstakoz ve ev yapımı harika tatlı çeşitlerinden oluşan gurme akşam yemeği ile tamamlanır. Niki’nin şefin seçimi tarifi “Karamelize Kaz Ciğeri Eşliğinde Kraliçe Deniztarağı” hakkında daha fazla bilgi edinin.

Olağanüstü birinci sınıf hizmetimiz, Allure deneyiminin önemli bir parçasıdır. Üç mürettebattan oluşan özel ekibimiz, daha önce hiç yaşamadığınız kadar sıra dışı bir tatil sunacaktır.

SCOTT
Allure’un Kaptanı

Allure hakkında ayrıntılı bilgi için: www.sailingallure.com

 


© Fotoğraflar: The Yacht Company

More partner

Charter a Privilège Serie 740

Lüks tekne kiralamayı yeni bir düzeye taşıyın

Altın cazibe - sıradanın ötesinde bir yat

The Yacht Company sahipleri

Lüks bir yat, önemli bir yatırımdır