Manifestomuz

1985’ten beri özgün, kişisel ve ikonik

özgün

Özgünlüğün, başarılı ilişkilerin temeli olduğuna inanıyoruz. Privilège bünyesinde bu, fikirleriniz ile teknik bilgimizin benzersiz bir şekilde harmanlanması için müşterilerimiz ve zanaatkârlarımız arasında samimi bir ilişki kurmak anlamına geliyor.

Biz, kumaş renkleri veya ahşap yüzeyleri seçmekten çok daha fazlasını yapıyoruz. Uzmanlarımızın deneyim ve becerilerinden yararlanarak yeni çözümler bulması için isteklerinizin taslaklarını gönderdiğinizde ortaya yaratıcı ve büyüleyici sonuçlar çıkarıyoruz.

İletişim ve ortaklık kuruyoruz. Her zaman hayalini kurduğunuz teknenin tüm unsurlarını, her Privilège katamaranının özelliklerini barındıran güvenli, hızlı ve yüksek kaliteli bir pakette birleştiriyoruz. Deniz yolculuğu tutkularınıza imkân sağlıyoruz.

manifesto
manifesto

bireysel

Diğer katamaran üreticilerine benzemiyoruz. Önceden belirlenmiş tekneleri, sabit bir seri üretim döngüsüyle üretmiyoruz. Göz kamaştırıcı katamaran çeşitlerimizin uzunlukları 50 ft ile 75 ft arasında değişmektedir ancak her biri eşsizdir.

Acele etmek doğamızda yok. Uzman zanaatkârlarımız her teknenin dikkat edilmesi gereken tüm unsurlarının gerektiği gibi olması için zaman ayırmaktadır. Privilège’in yatlarını bu derece özelleştirebilmesinin arkasındaki neden budur. Üretimimizi aralıksız bir üretim hattında belirli sayılara göre yapmıyoruz.

Hayalinizdeki size özel resmi ustalıkla gerçeğe dönüştürüyoruz. Ve bunun ne kadar özel olduğunu biliyoruz. DNA’mızda var.

manifesto

ikonik

Privilège’i seçmenizin nedeninin öyle alelade bir gezinti katamaranı olmadığını biliyoruz. Privilège’i aklınızda eşsiz ve olağanüstü bir tekne olduğu için seçersiniz. Elbette aklınızdaki tekne sevdiklerinizi korumak için denize dayanıklı, rahat ve hızlı olmalı. Bunu söylemeye bile gerek yok.

Ancak bizi seçmenizin gerçek nedeni, zamana yenik düşmeyecek bir tekne istemeniz. Limanlarda herkesin kafasını kendine çeviren ve diğer denizcileri hayrete düşüren bir katamaran. Tüm bunları 10 yıl sonra ve ondan sonraki 10 yıl sonra da yapmaya devam edecek bir tekne. Size denizlerin gerçek bir ikonunu vadediyoruz.