Privilège Marine'in CEO'su Gilles Wagner

Gilles Wagner

2012 yılından beri Privilège Marine’nin CEO’su

Gilles Wagner, su sporlarına olan tutkusunu 2006 yılında, bir sert tabanlı şişme botun sahibiyken ve arkadaşlarıyla Morbihan Körfezi'nde yarışlar organize ettikten veya tatillerde Korsika çevresinde yelkenliyle gezdikten sonra keşfetmiştir. Şu an ise eşsiz katamaranlar üreten ve büyüleyici bir ekibe sahip olan müthiş bir şirketin CEO’su olmaktan gurur duymaktadır.

“Fransa’nın doğu bölgesinden geliyorum ve kıyıdan uzakta, Avusturya ve Almanya’da, denizcilik endüstrisinden uzakta, otomobil endüstrisinde ve ardından kompozit endüstrisinde çalıştım. Fakat denize olan tutkum çok daha eskiye dayanıyor ve beni sürekli heyecanlandırıyor. Galiba su elementiyle özel bir bağım var. 2012 yılında özel hayalimi gerçekleştirdim.”

Privilège’ye katıldım ve o ana kadar hiç yaşamadığım bir şey yaşadım. Bir ürüne olan gerçek tutkuyu. Her Privilège, sahibiyle birlikte sıkı işbirliği içinde inşa edilen gerçek bir usta üründür.

GILLES WAGNER

Gilles, Les Sables d'Olonne ve Île d'Yeu çevresinde yelkenle denize açılmanın keyfini çıkarmaya ve elbette Privilège sahiplerinin Port Olona’dan ayrıldıklarındaki sevincini paylaşmaya devam etmek istemektedir. Bu esnada sık sık yunus balıklarına rastlamakta ve bundan müthiş keyif almaktadır.

İster küçük isterse büyük olsun, bir yata sahip olmak ve kıyıya uzak veya kıyıya yakın bir şekilde denize açılabilme imkanına sahip olmak, daima bir lükstür. Kendimi özgür ve doğayla bir bütün halinde hissediyorum.

GILLES WAGNER