Bertrand Serrell İç marangoz

Bertrand Serrell

İç doğrama

23 yılı aşkın bir süredir bir doğrama olarak, Bertrand kuzey Fransa'da endüstriyel tasarımların ölçekli modelleri inşa uzun yıllar geçirdi. Ama çocukluğundan beri, hep teknelerle çalışmayı hayal etti. O hatırlar:

"Biz tatil sırasında bir kez Privilège avlusundan geçti, diye hatırlıyor. Aileme dedim ki, "burası çalışmak istediğim yer!".

BERTRAND SERRELL

O Privilège için işçilik için bir üne sahip çizilmiş ve Vendée bölgeye ailesini taşımak için istekli oldu. Onun işi inşa etmek ve diğer joiners ile birlikte, her teknenin benzersiz iç şekil veren dolap ayarlamaktır. Bertrand, "Tek tahtalı bir tekne kurmayı ve fırlatmaya kadar izlemeyi seviyorum ve özellikle iyi iş ve desteyi döşemenin keyfini çıkarıyorum," diyor. Bu kadar çok yetenekli usta ile birlikte çalışan, o yeni bir şey öğrenmek değil bir gün asla.

Boş zamanlarında yelken, stand-up paddleboard, bodyboard ve tabii ki, şeyler ile tamirci seviyor. Bertrand, "Bir Privilège katamaranım olsaydı, serie 640 olurdu ve içinde ailemle dünyayı dolaşırdım." diyor. "İlk olarak, Eric Darni ile bazı yelken dersleri almak istiyorum!"