Moody Aft Cockpit 41

Klasik dizayna sahip yüksek zarafet: Moody AC41

Moody AC41, geleneksel yat imalatını modern zamana taşır. Zarif, klasik düz üst güverteyi, konforlu kullanımla ve bugünün özel gemi lüksüyle kombine eder. Hem hızlı hem de konforlu seyahat yatı olarak tasarlanmış olmasına rağmen, limanda yaşam, kıyı boyunca kısa, hızlı geziler gibi uzun yolculuklar için de idealdir.

Broşür Siparişi

Moody Aft Cockpit 41360 derece

Favori Moody modelindeki özel turunuzu yeni 360 derece panorama hizmetimizle rahatça başlatın. Dilediğiniz kadar zaman ayırın ve her detayın büyüleyici kalitesini keşfedin. Güvertede dolaşırken keyifli anlar dileriz.

Hayalinizdeki Moodyiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Moody bayiniz istediğiniz model Moody yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

Gösteride yerinizi ayırtın

Moody Aft Cockpit 41Dış Mekan

Klasik dizayn, modern yorum

Moody AC41, denizde ve limanda ilgiyi üzerinde toplar. Klasik çekilmiş çizgilerin ve modern öğelerin – örneğin düz pruva ile üst güverte – kombinasyonu, bu yatı benzersiz kılıyor.

Her hava koşulunda en iyi yelkenli özellikleri

92,5 m² toplam yelken yüzeyine sahip yüksek performanslı yelken takımı , çifte pruva ana istralyasının yanı sıra güçlü bocurgatlar Moody'nin tüm hava koşullarının üstesinden gelmesini sağlıyor. Tabii ki sağlam mesnetlere sahip ve yelken halatları, büyük ve ön yelken ıskotaları için bilyeli rulmanlı bloklarla donatılmıştır.

Güvertede bol miktarda saklama alanı

Dümen koltuklarının altındaki iki büyük portuç artı kokpit banklarında iki portuç, buna ilaveten oldukça geniş çapa sandığı – Fazlasıyla saklama alanı mevcut.

Büyük, emniyetli kokpit

Emniyetli, boyuna uzatılmış kokpit arkada her iki dümen pedestalı için alan sağlarken, ön kısımda aile teak ağacından büyük kokpit masasında yelkenli seyahatin keyfini sürüyor.

Moody Aft Cockpit 41İç Görünüm

Lüks Club Tarzı

Alt güvertede teak veya meşe gibi değerli ağaçların yanı sıra geleneksel süs öğeleriyle bir araya gelerek, denizcilik ruhunu yansıtan, sıcak bir Club atmosferi sağlıyor. Değişken kamara konsepti sayesinde düzen her türlü ihtiyaca göre ayarlanabiliyor. İki veya üç kamara mi? Bir veya iki özel banyo mu? Seçim size ait!

Büyük tekne sahibi kamarası

Konforlu kraliçe boy yatak, bolca saklama alanı, tavan lambaları ve tarz sahibi okuma lambaları ile ambiyans aydınlatması, iki açılabilir güverte lombozu: Tekne sahibi kamarasında kendinizi hemen evinizde hissedeceksiniz. Buna ait büyük banyo, ahşap yüzeyli, estetik biçimlendirilmiş bir eşya masasına, klasik oval bir lavaboya yanı sıra banyoda ihtiyaç duyulan "Ufak tefek eşyalar" için bol miktarda yede sahiptir.

Filigran klasik vurgulu muhteşem salon

Sancak tarafındaki büyük boyutlu masanın etrafındaki köşe koltuk takımı size lüks bir serbest alan sunuyor. Filigran, geçme ahşap çıtalar mobilyalara kendi karakteristiğini veriyor. Yine sancak tarafında büyük güverte mutfağı bulunuyor. Üç gözlü ocak, büyük buzdolabı, çift eviye ve Corian™ malzemeden tezgâh ile donatılmış bu alan, tüm tayfayı yaratıcı bir akşam yemeği ile şımartmanız için tüm olanakları sunuyor. İskelenin karşısındaki navigasyon masası üç oturma olanağına sahip – burada kısa süreliğine rahatlamak veya uzun bir seyahatte rotayı belirlemek için ideal.

Büyük ustalıkla işlenmiş, titizlikle seçilmiş malzemeler

Salon, güverte mutfağı ve kamaralarda bulunan, ustaların ellerinden çıkmış kıymetli ağaç malzemelere sahip mobilyalar sadece gözleri şımartmıyor, aynı zamanda büyük bir dokunma hissi de sağlıyor. Hiç şaşırtıcı değil, çünkü ahşap yüzeyler çok sayıda vernik tabakasıyla işleniyor. Dolap kapaklarındaki, sevgiyle işlenmiş bambu bezemeler de ayrıntıdaki mükemmel işçiliğin şahidi.

Interior LayoutsAft Cockpit 41 için Düzenler

Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler
Aft Cockpit 41 için Düzenler

Video Galerisi

Dünya Moody hakkında konuşuyorYorumlar ve ödüller

tr
Boat of the Year Crusing World 2013 | Moody Aft Cockpit 41 | Moody
en
Moody Aft Cockpit 41 test review tradeaboat | The Gentleman’s Club. ALLAN WHITING spends a day aboard Moody’s new Classic 41 on Sydney’s breezy Pittwater and is blown away by its nautical style, high quality and proper performance | Moody
de
Moody Aft Cockpit 41 Testbericht marina.ch Dezember 08 / Januar 09 | Als HanseYachts die englische Traditionsmarke Moody übernahm, war man gespannt auf die neue Ausrichtung. Die im Frühling präsentierte «Moody 45 DS» lieferte eine erste Kostprobe: neues Konzept, gewagtes Aussehen. Im Gegensatz dazu ist die soeben lancierte «Moody 41 Classic» eine klassische Schönheit. | Moody
fi
Moody Aft Cocopit 41 test review VENE 11/2011 | Pysty peräpeili, soikeat ikkunat ja koristeellinen sisustus vetoavat nostalgikkoihin. Modernisteille tarjotaan läpikäveltävä avotila, käännettävä uimataso ja modernit runkolinjat. | Moody
fr
Moody Range Review Voiles & Voiliers 12/2013 | UN CHANTIER QUI SAIT TRAVAILLER SES GAMMES | Moody
fr
Moody Review Voile magazine Decembre 2018 | Moody. La mer vécue du salon. LE CONFORT ET LA SECURITE. Se sont imposés comme les caractéristiques des Moody dès la commercialisation, en 1973, du 33 pieds, leur première et plus célèbre unité de croisière (750 exemplaires vendus, dont 100 en France). | Moody
en
Moody Aft Cockpit test review Sailing Today June 09 | With a modern hull form and retro interior, the Moody 41 Classic is the first in a brand new range of German-built cruising yachts, which promises the best of both worlds. | Moody
en
Moody Aft Cockpit 41 Review Yachting Monthly | With the oulandish-looking 45DS, Hanse's relaunch of the Moody brand suggested something of an identity crisis, so different was she from the sensible, buttoned-up boats of Moody legacy. Now, with the 41 Classic, it looks like we have a clear-cut case of split personality. | Moody
it
Moody Aft Cockpit 41 Test Review Solo Vela - aprile 2009 | Quando il moderno si veste di classico. Ritorno al passato. È questo il leit motiv con cui il cantiere inglese distingue il suo nuovo 41 piedi nell’era dell’hi-tech | Moody

Boat of the Year Crusing World 2013

Moody Aft Cockpit 41

Moody Aft Cockpit 41 test review tradeaboat

The Gentleman’s Club. ALLAN WHITING spends a day aboard Moody’s new Classic 41 on Sydney’s breezy Pittwater and is blown away by its nautical style, high quality and proper performance

Moody Aft Cockpit 41 Testbericht marina.ch Dezember 08 / Januar 09

Als HanseYachts die englische Traditionsmarke Moody übernahm, war man gespannt auf die neue Ausrichtung. Die im Frühling präsentierte «Moody 45 DS» lieferte eine erste Kostprobe: neues Konzept, gewagtes Aussehen. Im Gegensatz dazu ist die soeben lancierte «Moody 41 Classic» eine klassische Schönheit.

Moody Aft Cocopit 41 test review VENE 11/2011

Pysty peräpeili, soikeat ikkunat ja koristeellinen sisustus vetoavat nostalgikkoihin. Modernisteille tarjotaan läpikäveltävä avotila, käännettävä uimataso ja modernit runkolinjat.

Moody Range Review Voiles & Voiliers 12/2013

UN CHANTIER QUI SAIT TRAVAILLER SES GAMMES

Moody Review Voile magazine Decembre 2018

Moody. La mer vécue du salon. LE CONFORT ET LA SECURITE. Se sont imposés comme les caractéristiques des Moody dès la commercialisation, en 1973, du 33 pieds, leur première et plus célèbre unité de croisière (750 exemplaires vendus, dont 100 en France).

Moody Aft Cockpit test review Sailing Today June 09

With a modern hull form and retro interior, the Moody 41 Classic is the first in a brand new range of German-built cruising yachts, which promises the best of both worlds.

Moody Aft Cockpit 41 Review Yachting Monthly

With the oulandish-looking 45DS, Hanse's relaunch of the Moody brand suggested something of an identity crisis, so different was she from the sensible, buttoned-up boats of Moody legacy. Now, with the 41 Classic, it looks like we have a clear-cut case of split personality.

Moody Aft Cockpit 41 Test Review Solo Vela - aprile 2009

Quando il moderno si veste di classico. Ritorno al passato. È questo il leit motiv con cui il cantiere inglese distingue il suo nuovo 41 piedi nell’era dell’hi-tech

Moody Aft Cockpit 41karşılaştırıldığında

Modelinizi seçin:

İndirmeniz içinBelgeler ve teknik özellikler

broşür | Moody Aft Cockpit 41 | Moody
Moody Aft Cockpit 41 | Özellik ve Ölçüler | Moody
Layout - Standard A1 B3 C3 | Moody Aft Cockpit 41 | Moody
Layout - option A1/A3 B2/B3 C2/C3 | Moody Aft Cockpit 41 | Moody
Layout - option A4 B2/B3 C2/C3 | Moody Aft Cockpit 41 | Moody
Moody Renk Kartelası | Moody

broşür

Moody Aft Cockpit 41

Moody Aft Cockpit 41

Özellik ve Ölçüler

Layout - Standard A1 B3 C3

Moody Aft Cockpit 41

Layout - option A1/A3 B2/B3 C2/C3

Moody Aft Cockpit 41

Layout - option A4 B2/B3 C2/C3

Moody Aft Cockpit 41

Moody Renk Kartelası

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Moody broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.

Moody yatınızakendi karakterinizi katın