Kendinden önceki her Moody gibi kalıpları kırıyor: Moody Decksaloon 41. 

Yeni Moody Güverte Salon 41 ile "Living on one level" felsefesi, hiç olmadığı kadar tavizsiz gerçekleştirildi. 360° panoramik camlı zarif güverte üstü kamarası son derece özel yaşam konforu ile sizi her hava koşulunda şımartır. Örnek teşkil eden her hava koşuluna uygunluğu DS41 tamamen Moody geleneklerine borçlu. Yeni Moody DS41 – modern tekne inşa mühendislik sanatının bir başyapıtı.

Broşür Siparişi

Hayalinizdeki Moody  için özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Moody bayiniz istediğiniz model Moody yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

Gösteride yerinizi ayırtın
Book a private tour our luxury sailing yachts await

Moody Decksaloon 41 Dış Mekan

83 m² yelken alanı, yüksek yelken takımı

Yüksek performanslı bir yelken planı Moody DS41'e olağanüstü bir hız potansiyeli sağlıyor. Standart olarak takılmış çift pruva ana istralyası, veleistralye yelkenini değiştirmenizi kolaylaştırıyor. Üst çarmıklar friborda, alt çarmıklar üst güverteye bağlanmış olup, böylece bunların arasından rahatça geçebilirsiniz. Dümende bulunmayan herkes, yelkenli gezinin keyfini büyük, korunaklı kokpit bölgesinde çıkarıyor. Şüphe yok: Moody DS41 size unutulmaz yelkenli eğlencesi için en iyi zemini sağlıyor. Her ayrıntısıyla.

Lifestyle á la Moody.

Walkaround güverte üzerinden, pruvadaki güneşlenme alanına rahatça ulaşabilirsiniz. Güneş banyosundan sonra gölgede mükellef bir öğle yemeği yemek isterseniz, kokpite geri dönmeniz ve bimini tenteyi dışarı sürmeniz yeterli. Geriye sadece katlanır teak masayı açmanız ve yumuşak döşemeye oturmanız kalıyor. Lüks yaşam tarzı işte böyle – Moody DS41'in güvertesinde.

Patio push & sliding kapi

Kokpit göz açıp kapayıncaya kadar oturma alanına katılıyor. Yer tasarrufu sağlayan inovatif PATIO PUSH & SLIDING KAPI ile bu zarif bir şekilde ve tek bir el hareketiyle mümkün.

Harekete geçiren – kendiliğinden demir atma

DS41'i hangi bakış açısından incelerseniz inceleyin, silueti modern sportifliği temsil ediyor. Dik pruvaya sahip, ince kesilmiş burun, yukarı bombeli güverte kavis çizgisi – tüm bunlar onun dinamik karakterini ortaya koyuyor. Gövde lombozları tipik duru Moody geometrisini gösteriyor. Güverte salonu hareketli çatı çizgisiyle, estetik genel görünümle pürüzsüz bir uyum içinde.

Moody Decksaloon 41 İç Görünüm

Özgürlüğün mimarisi

Tüm sınırlar sadece güverte salonunda ortadan kalkmıyor. Bu büyüleyici atmosfer sizi tekne sahibi kamarasında da bekliyor. Burada bunu pruvadaki olağanüstü büyük pencerelerin yanı sıra ekstra büyük gövde lombozları sağlıyor.

İnce düşünülmüş her hava koşulu konsepti

Hava durumları bir yelkenciye sürpriz yapabilir – ancak Moody DS41'de değil. Kapsamlı, yüksek kaliteli donanımı sayesinde her şeye hazırlıklısınız. Korunmuş bir iç dümen pedestalı, güverte salonunun iskele tarafında bulunmaktadır. Hayallerinizi süsleyen bölgelere yelken açın, ister kuzeye veya ister güneye: DS41 isteğinize bağlı olarak ısıtma veya klima sistemi ile donatılır.

Aydınlık, duru, geniş: İç mekân

DS41'in iç bölümü modern, sıcak bir minimalizm yansıtır ve size her yerde geniş alanlar sunar. Büyük salon masasına sahip rahat köşe koltuk takımı ve uzunlamasına mutfak geniş bir yaşam ambiyansı sunuyor. Akıllı entegre saklama alanları buna ekleniyor. Bir şaheser: tekne sahibi kamarasındaki ekstra büyük üç kapılı dolap.

Yatınızı benzersiz yapın

Bireysel donanım seçeneklerinden, karakter dolu bir benzersiz parça tasarlayın.

Seçkin malzemeleri şık renklerle birleştirin. Yelken bezinden karinaya kadar yelkenlinin özelliklerini siz seçin. Motor, ses sistemi ve navigasyon araçlarından yatınızdaki teknik ekipmanı oluşturun.

 

Saloon Layout  Decksaloon için düzenler 41

 Decksaloon için düzenler 41
C1
 Decksaloon için düzenler 41
C1
 Decksaloon için düzenler 41
C1

Interior Layouts  Decksaloon için düzenler 41

 Decksaloon için düzenler 41
B1
 Decksaloon için düzenler 41
B2
 Decksaloon için düzenler 41
B3
 Decksaloon için düzenler 41
B4
 Decksaloon için düzenler 41
B1
 Decksaloon için düzenler 41
B2
 Decksaloon için düzenler 41
B3
 Decksaloon için düzenler 41
B4
 Decksaloon için düzenler 41
B1
 Decksaloon için düzenler 41
B2
 Decksaloon için düzenler 41
B3
 Decksaloon için düzenler 41
B4
 Decksaloon için düzenler 41
A1
 Decksaloon için düzenler 41
A1
 Decksaloon için düzenler 41
A1

Video Galerisi 

Moody Decksaloon 41 Özel Açıklama

Her Moody yatı, yüzyılı aşkın bir yat inşa etme geleneğinin doruk noktasıdır. Güzel görünümünün ardında, yeni Moody DS41 başlangıçta zekice tasarlanmış yüksek teknolojili bir tekne. Gemiye gelin ve denizde bir günde ona katılın.

Moody Decksaloon 41 Rehberli tur

Moody DS41'imizde tüm aile için yer var ve çocuklarınız ister ön güvertede, ister kokpitte veya salonda olsun, onlara her zaman göz kulak olacaksınız - Moody's'in karakteristik "tek seviyeli yaşam" özelliği bu mümkün. Başka neler sunabileceğini keşfetmek için bize bir yürüyüşe katılın. Akıllıca gizlenmiş tüm saklama alanlarını bulabilir miydin?

Dünya Moody hakkında konuşuyor  Yorumlar ve ödüller

trCruising World Yılın Teknesi Kazananı 2023
trBritish Yachtings Award 2020 kazanan | Kategori Yılın Seyir Yatı | Moody
trEuropean Yacht of the Year 2021 | Kategori Lüks Kruvazör - aday gösterildi | Moody
trMoody DS41 Best Sailboat Award 2023 | aday | Moody
deMoody DS41: Bericht - YACHT 05/20 | HanseYachts AG hat mit der Moody DS41 ihre kleinste Decksalonyacht mit Innensteuerstand herausgebracht. Sie mischt intelligent gute Merkmale von Seglern, Motorbooten und Katamaranen. | Moody
deMoody Decksaloon 41: Bericht - Yacht Info 1/2019 März 2019 | "Living on one level", schon immer das Markenzeichen von Moody, wurde mit der DS41 in die Perfektion geführt. Absolut barrierefrei und mit einem eleganten Deckshaus, dessen 360° Panoramaverglasung hochexklusiven Wohnkomfort in allen Wetterlagen bietet. | Moody
deMoody DS41: Bericht - Segeln 09/20 | Gut behütet und agil: Die Neue aus der Moody-DS-Reihe stellt sich dem SEGELN-Test in der Neustädter Bucht. Bei moderaten drei Beaufort spielt die 41-Fuß-Yacht ihre Starken aus: Bedienkomfort im sicheren Cockpit, viel Platz unter Deck und überraschend muntere Segeleigenschaften. | Moody
deMoody DS41: Bericht - YACHT 18/20 | Ähnliche Konzepte, die selben Vorzüge und trotzdem so heterogen: drei aktuelle Decksalon-Yachten um 40 Fuß im Vergleich. Teil 1: Wo liegen die Gegensätze, und was haben die Schiffe im Wohnkomfort zu bieten? | Moody
deMoody DS41: Bericht - YACHT 19/20 | Drei Decksalon-Yachten um 40 Fuß Rumpflänge im Gruppentest. Teil 2: Wie sie sich segeln und bedienen lassen, wie sie ausgestattet sind und wie sich die Preise einordnen lassen. | Moody
esMoody Decksaloon 41: Nautica y Yates N°51 | La marca propiedad del Grupo Hanse presenta este nuevo Deck Saloon de 12,5 metros de eslora que sigue la filosofía de la cu­bierta a un solo nivel que se inició con el Moody 41 y que está nominado a European Yacht of the Year en la categoría de crucero de lujo. | Moody
esMoody Decksaloon 41 Review - Mares N°40 | El Moody Decksalon 41 ha sido nombrado Yate de crucero del año 2020 en los British Yachting Awards. Este premio especial se decide exclusivamente mediante la votación en línea de los lectores de la revista británica Sailing Today with Yachts & Yachting. | Moody
frMoody Decksaloon 41: Voile Magazine N°300 | L'héritage de la croisière luxe – depuis son rachat en 2007 par le groupe HanseYachts, la continuité avec l'architecte historique de ce chantier cree en 1850 sur les berges de la rivière britannique Hamble, Bill Dixon, s'est avérée judicieuse puisque pas moins de quatre modelés sont depuis sortis des moules. | Moody
enBest Boats 2023 SAIL September 2022 | The more things change, they more they seem to stay the same. Some of it is timing. Some of it is just the way of the world. Either way, it can be fascinating to see the evolution of the boatbuilding industry over the years, as has been evident in SAIL magazine`s annual Best Boats contest. | Moody
itMoody Decksaloon 41: Review - Vela a Motore N°98 08-09/20 | Il dodici metri è il terzo arrivato nella gamma Decksaloon del cantiere Moody. Una barca che fa del comfort e della sicurezza in navigazione le sue dot i migliori. | Moody

Cruising World Yılın Teknesi Kazananı 2023

Kategori En İyi Tam Boy Kruvazör

British Yachtings Award 2020 kazanan

Kategori Yılın Seyir Yatı

European Yacht of the Year 2021

Kategori Lüks Kruvazör - aday gösterildi

Moody DS41 Best Sailboat Award 2023

aday

Moody DS41: Bericht - YACHT 05/20

HanseYachts AG hat mit der Moody DS41 ihre kleinste Decksalonyacht mit Innensteuerstand herausgebracht. Sie mischt intelligent gute Merkmale von Seglern, Motorbooten und Katamaranen.

Moody Decksaloon 41: Bericht - Yacht Info 1/2019 März 2019

"Living on one level", schon immer das Markenzeichen von Moody, wurde mit der DS41 in die Perfektion geführt. Absolut barrierefrei und mit einem eleganten Deckshaus, dessen 360° Panoramaverglasung hochexklusiven Wohnkomfort in allen Wetterlagen bietet.

Moody DS41: Bericht - Segeln 09/20

Gut behütet und agil: Die Neue aus der Moody-DS-Reihe stellt sich dem SEGELN-Test in der Neustädter Bucht. Bei moderaten drei Beaufort spielt die 41-Fuß-Yacht ihre Starken aus: Bedienkomfort im sicheren Cockpit, viel Platz unter Deck und überraschend muntere Segeleigenschaften.

Moody DS41: Bericht - YACHT 18/20

Ähnliche Konzepte, die selben Vorzüge und trotzdem so heterogen: drei aktuelle Decksalon-Yachten um 40 Fuß im Vergleich. Teil 1: Wo liegen die Gegensätze, und was haben die Schiffe im Wohnkomfort zu bieten?

Moody DS41: Bericht - YACHT 19/20

Drei Decksalon-Yachten um 40 Fuß Rumpflänge im Gruppentest. Teil 2: Wie sie sich segeln und bedienen lassen, wie sie ausgestattet sind und wie sich die Preise einordnen lassen.

Moody Decksaloon 41: Nautica y Yates N°51

La marca propiedad del Grupo Hanse presenta este nuevo Deck Saloon de 12,5 metros de eslora que sigue la filosofía de la cu­bierta a un solo nivel que se inició con el Moody 41 y que está nominado a European Yacht of the Year en la categoría de crucero de lujo.

Moody Decksaloon 41 Review - Mares N°40

El Moody Decksalon 41 ha sido nombrado Yate de crucero del año 2020 en los British Yachting Awards. Este premio especial se decide exclusivamente mediante la votación en línea de los lectores de la revista británica Sailing Today with Yachts & Yachting.

Moody Decksaloon 41: Voile Magazine N°300

L'héritage de la croisière luxe – depuis son rachat en 2007 par le groupe HanseYachts, la continuité avec l'architecte historique de ce chantier cree en 1850 sur les berges de la rivière britannique Hamble, Bill Dixon, s'est avérée judicieuse puisque pas moins de quatre modelés sont depuis sortis des moules.

Best Boats 2023 SAIL September 2022

The more things change, they more they seem to stay the same. Some of it is timing. Some of it is just the way of the world. Either way, it can be fascinating to see the evolution of the boatbuilding industry over the years, as has been evident in SAIL magazine`s annual Best Boats contest.

Moody Decksaloon 41: Review - Vela a Motore N°98 08-09/20

Il dodici metri è il terzo arrivato nella gamma Decksaloon del cantiere Moody. Una barca che fa del comfort e della sicurezza in navigazione le sue dot i migliori.

Moody Decksaloon 41 karşılaştırıldığında

Modelinizi seçin:

İndirmeniz için Belgeler ve teknik özellikler

Moody Decksaloon 41 Broşür | Moody
Moody Decksaloon 41 Özellik ve Ölçüler | Moody
Moody Decksaloon 41 Yerleşim Seçeneği 2 | Alt güverte kabini A1-B3 Seçeneği | Moody
Moody Decksaloon 41 Yerleşim Seçeneği 3 | Alt güverte kabini A1-B4 Seçeneği | Moody
Moody Decksaloon 41 Yerleşim Standart | Alt güverte kabini A1-B1 Standart | Moody
Moody Decksaloon 41 Yerleşim Seçeneği 1 | Alt güverte kabini A1-B2 Seçeneği | Moody
Moody Decksaloon 41 Yerleşim Ana Güverte C1 | kabin konsepti ana güverte C1 | Moody
Moody Decksaloon 41 Yerleşim Çatılı Ana Güverte | kabin konsepti çatılı ana güverte | Moody
Moody Decksaloon 41 Kabin konsepti | Moody
Moody Renk Kartelası | Moody

Moody Decksaloon 41 Broşür

Moody Decksaloon 41 Özellik ve Ölçüler

Moody Decksaloon 41 Yerleşim Seçeneği 2

Alt güverte kabini A1-B3 Seçeneği

Moody Decksaloon 41 Yerleşim Seçeneği 3

Alt güverte kabini A1-B4 Seçeneği

Moody Decksaloon 41 Yerleşim Standart

Alt güverte kabini A1-B1 Standart

Moody Decksaloon 41 Yerleşim Seçeneği 1

Alt güverte kabini A1-B2 Seçeneği

Moody Decksaloon 41 Yerleşim Ana Güverte C1

kabin konsepti ana güverte C1

Moody Decksaloon 41 Yerleşim Çatılı Ana Güverte

kabin konsepti çatılı ana güverte

Moody Decksaloon 41 Kabin konsepti

Moody Renk Kartelası

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Moody broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.

Moody yatınıza kendi karakterinizi katın

Yelkenli yatınız için doğru olan özel kumaşı seçin
Yelkenli teknelerimizi en iyi elektronik cihazlarla donatın
Boya yatlarınızı kişiselleştirin, istediğiniz rengi alın