Kendinden önceki her Moody gibi kalıpları kırıyor: Moody Decksaloon 41.

Yeni Moody Güverte Salon 41 ile "Living on one level" felsefesi, hiç olmadığı kadar tavizsiz gerçekleştirildi. 360° panoramik camlı zarif güverte üstü kamarası son derece özel yaşam konforu ile sizi her hava koşulunda şımartır. Örnek teşkil eden her hava koşuluna uygunluğu DS41 tamamen Moody geleneklerine borçlu. Yeni Moody DS41 – modern tekne inşa mühendislik sanatının bir başyapıtı.

Broşür Siparişi

Hayalinizdeki Moodyiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Moody bayiniz istediğiniz model Moody yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

Gösteride yerinizi ayırtın

Moody Decksaloon 41Dış Mekan

83 m² yelken alanı, yüksek yelken takımı

Yüksek performanslı bir yelken planı Moody DS41'e olağanüstü bir hız potansiyeli sağlıyor. Standart olarak takılmış çift pruva ana istralyası, veleistralye yelkenini değiştirmenizi kolaylaştırıyor. Üst çarmıklar friborda, alt çarmıklar üst güverteye bağlanmış olup, böylece bunların arasından rahatça geçebilirsiniz. Dümende bulunmayan herkes, yelkenli gezinin keyfini büyük, korunaklı kokpit bölgesinde çıkarıyor. Şüphe yok: Moody DS41 size unutulmaz yelkenli eğlencesi için en iyi zemini sağlıyor. Her ayrıntısıyla.

Lifestyle á la Moody.

Walkaround güverte üzerinden, pruvadaki güneşlenme alanına rahatça ulaşabilirsiniz. Güneş banyosundan sonra gölgede mükellef bir öğle yemeği yemek isterseniz, kokpite geri dönmeniz ve bimini tenteyi dışarı sürmeniz yeterli. Geriye sadece katlanır teak masayı açmanız ve yumuşak döşemeye oturmanız kalıyor. Lüks yaşam tarzı işte böyle – Moody DS41'in güvertesinde.

Patio push & sliding kapi

Kokpit göz açıp kapayıncaya kadar oturma alanına katılıyor. Yer tasarrufu sağlayan inovatif PATIO PUSH & SLIDING KAPI ile bu zarif bir şekilde ve tek bir el hareketiyle mümkün.

Harekete geçiren – kendiliğinden demir atma

DS41'i hangi bakış açısından incelerseniz inceleyin, silueti modern sportifliği temsil ediyor. Dik pruvaya sahip, ince kesilmiş burun, yukarı bombeli güverte kavis çizgisi – tüm bunlar onun dinamik karakterini ortaya koyuyor. Gövde lombozları tipik duru Moody geometrisini gösteriyor. Güverte salonu hareketli çatı çizgisiyle, estetik genel görünümle pürüzsüz bir uyum içinde.

Moody Decksaloon 41İç Görünüm

Özgürlüğün mimarisi

Tüm sınırlar sadece güverte salonunda ortadan kalkmıyor. Bu büyüleyici atmosfer sizi tekne sahibi kamarasında da bekliyor. Burada bunu pruvadaki olağanüstü büyük pencerelerin yanı sıra ekstra büyük gövde lombozları sağlıyor.

İnce düşünülmüş her hava koşulu konsepti

Hava durumları bir yelkenciye sürpriz yapabilir – ancak Moody DS41'de değil. Kapsamlı, yüksek kaliteli donanımı sayesinde her şeye hazırlıklısınız. Korunmuş bir iç dümen pedestalı, güverte salonunun iskele tarafında bulunmaktadır. Hayallerinizi süsleyen bölgelere yelken açın, ister kuzeye veya ister güneye: DS41 isteğinize bağlı olarak ısıtma veya klima sistemi ile donatılır.

Aydınlık, duru, geniş: İç mekân

DS41'in iç bölümü modern, sıcak bir minimalizm yansıtır ve size her yerde geniş alanlar sunar. Büyük salon masasına sahip rahat köşe koltuk takımı ve uzunlamasına mutfak geniş bir yaşam ambiyansı sunuyor. Akıllı entegre saklama alanları buna ekleniyor. Bir şaheser: tekne sahibi kamarasındaki ekstra büyük üç kapılı dolap.

Yatınızı benzersiz yapın

Bireysel donanım seçeneklerinden, karakter dolu bir benzersiz parça tasarlayın.

Seçkin malzemeleri şık renklerle birleştirin. Yelken bezinden karinaya kadar yelkenlinin özelliklerini siz seçin. Motor, ses sistemi ve navigasyon araçlarından yatınızdaki teknik ekipmanı oluşturun.

 

Saloon Layout Decksaloon için düzenler 41

 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41

Interior Layouts Decksaloon için düzenler 41

 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41
 Decksaloon için düzenler 41

Video Galerisi

Moody DS41 Exclusive Explanation Cut

Every Moody yacht is the culmination of a yacht building tradition that goes back over a century. Behind her good looks, the new Moody DS 41 is a startingly clever high-tech boat. Come on board and join her on a day at sea.

Moody DS41 Guided Tour

There is room for the entire family on our Moody DS41 and whether your kids are on the foredeck, in the cockpit or in the saloon, you will always be able to keep an eye on them – Moody’s characteristic “one-level-living” makes it possible. Join us on a walk around to discover what else it has to offer. Would you have found all the cleverly hidden storage spaces?

Dünya Moody hakkında konuşuyorYorumlar ve ödüller

en
British Yachtings Award 2020 winner | Category: Cruising Yacht of the Year | Moody
de
MOODY DS41 Bericht YACHT 05/20 | Hanseyachts hat mit der MOODY DS 41 ihre kleinste Deckssalonyacht mit Innensteuerstand herausgebracht. Sie mischt intelligent gute Merkmale von Seglern, Motorbooten und Katamaranen. | Moody
de
Moody Decksaloon 41 Bericht Yacht Info 1/2019 • März 2019 | "Living on one level", schon immer das Markenzeichen von Moody, wurde mit der DS 41 in die Perfektion geführt. Absolut barrierefrei und mit einem eleganten Deckshaus, dessen 360° Panoramaverglasung hochexklusiven Wohnkomfort in allen Wetterlagen bietet. | Moody
de
MOODY DS41 Bericht Segeln 09/20 | Die Neue aus der Moody-DS-Reihe stellt sich dem SEGELN-Test in der Neustädter Bucht. Bei moderaten drei Beaufort spielt die 41-Fuß-Yacht ihre Starken aus: Bedienkomfort im sicheren Cockpit, viel Platz unter Deck und überraschend muntere Segeleigenschaften. | Moody
de
MOODY DS41 Bericht YACHT 18/20 | Ähnliche Konzepte, die selben Vorzüge und trotzdem so heterogen: drei aktuelle DECKSALON-YACHTEN um 40-Fuß im Vergleich. Teil 1: Wo liegen die Gegensätze, und was haben die Schiffe im Wohnkomfort zu bieten? | Moody
de
MOODY DS41 Bericht YACHT 19/20 | Drei DECKSALON-YACHTEN um 40 Fuß Rumpflänge im Gruppentest. Teil 2: Wie sie sich segeln und bedienen lassen, wie sie ausgestattet sind und wie sich die Preise einordnen lassen. | Moody
es
Nautica y Yates N°51 - Moody Decksaloon 41 | La marca propiedad del Grupo Hanse presenta este nuevo Deck Saloon de 12,5 metros de eslora que sigue la filosofía de la cu­bierta a un solo nivel que se inició con el Moody 41 y que está nominado a European Yacht of the Year en la categoría de crucero de lujo. | Moody
fr
Voile Magazine N°300 - Moody Decksaloon 41 | L'héritage de la croisière luxe – DEPUIS SON RACHAT en 2007 par le groupe Hanse, la continuité avec l'architecte historique de ce chantier cree en 1850 sur les berges de la rivière britannique Hamble, Bill Dixon, s'est avérée judicieuse puisque pas moins de quatre modelés sont depuis sortis des moules. | Moody
it
Moody Decksaloon 41 Review Vela a Motore N°98 08-09/20 | IL DODICI METRI È IL TERZO ARRIVATO NELLA GAMMA DECK SALOON DEL CANTIERE MOODY. UNA BARCA CHE FA DEL COMFORT E DELLA SICUREZZA IN NAVIGAZIONE LE SUE DOT I MIGLIORI | Moody

British Yachtings Award 2020 winner

Category: Cruising Yacht of the Year

MOODY DS41 Bericht YACHT 05/20

Hanseyachts hat mit der MOODY DS 41 ihre kleinste Deckssalonyacht mit Innensteuerstand herausgebracht. Sie mischt intelligent gute Merkmale von Seglern, Motorbooten und Katamaranen.

Moody Decksaloon 41 Bericht Yacht Info 1/2019 • März 2019

"Living on one level", schon immer das Markenzeichen von Moody, wurde mit der DS 41 in die Perfektion geführt. Absolut barrierefrei und mit einem eleganten Deckshaus, dessen 360° Panoramaverglasung hochexklusiven Wohnkomfort in allen Wetterlagen bietet.

MOODY DS41 Bericht Segeln 09/20

Die Neue aus der Moody-DS-Reihe stellt sich dem SEGELN-Test in der Neustädter Bucht. Bei moderaten drei Beaufort spielt die 41-Fuß-Yacht ihre Starken aus: Bedienkomfort im sicheren Cockpit, viel Platz unter Deck und überraschend muntere Segeleigenschaften.

MOODY DS41 Bericht YACHT 18/20

Ähnliche Konzepte, die selben Vorzüge und trotzdem so heterogen: drei aktuelle DECKSALON-YACHTEN um 40-Fuß im Vergleich. Teil 1: Wo liegen die Gegensätze, und was haben die Schiffe im Wohnkomfort zu bieten?

MOODY DS41 Bericht YACHT 19/20

Drei DECKSALON-YACHTEN um 40 Fuß Rumpflänge im Gruppentest. Teil 2: Wie sie sich segeln und bedienen lassen, wie sie ausgestattet sind und wie sich die Preise einordnen lassen.

Nautica y Yates N°51 - Moody Decksaloon 41

La marca propiedad del Grupo Hanse presenta este nuevo Deck Saloon de 12,5 metros de eslora que sigue la filosofía de la cu­bierta a un solo nivel que se inició con el Moody 41 y que está nominado a European Yacht of the Year en la categoría de crucero de lujo.

Voile Magazine N°300 - Moody Decksaloon 41

L'héritage de la croisière luxe – DEPUIS SON RACHAT en 2007 par le groupe Hanse, la continuité avec l'architecte historique de ce chantier cree en 1850 sur les berges de la rivière britannique Hamble, Bill Dixon, s'est avérée judicieuse puisque pas moins de quatre modelés sont depuis sortis des moules.

Moody Decksaloon 41 Review Vela a Motore N°98 08-09/20

IL DODICI METRI È IL TERZO ARRIVATO NELLA GAMMA DECK SALOON DEL CANTIERE MOODY. UNA BARCA CHE FA DEL COMFORT E DELLA SICUREZZA IN NAVIGAZIONE LE SUE DOT I MIGLIORI

Moody Decksaloon 41karşılaştırıldığında

Modelinizi seçin:

İndirmeniz içinBelgeler ve teknik özellikler

broşür | Moody 41 Decksaloon | Moody
Moody Decksaloon 41 | Özellik ve Ölçüler | Moody
Cabin Lowerdeck Option A1 B3 | Moody 41 Decksaloon | Moody
Cabin Lowerdeck Option A1 B4 | Moody 41 Decksaloon | Moody
Cabin Lowerdeck Standard A1 B1 | Moody 41 Decksaloon | Moody
Cabin Lowerdeck Option A1 B2 | Moody 41 Decksaloon | Moody
Moody Decksaloon 41 | Cabin Concept Maindeck C1 | Moody
Moody Decksaloon 41 | Cabin Concept Maindeck with roof | Moody
Moody Decksaloon 41 | Cabin Concept | Moody
Moody Renk Kartelası | Moody

broşür

Moody 41 Decksaloon

Moody Decksaloon 41

Özellik ve Ölçüler

Cabin Lowerdeck Option A1 B3

Moody 41 Decksaloon

Cabin Lowerdeck Option A1 B4

Moody 41 Decksaloon

Cabin Lowerdeck Standard A1 B1

Moody 41 Decksaloon

Cabin Lowerdeck Option A1 B2

Moody 41 Decksaloon

Moody Decksaloon 41

Cabin Concept Maindeck C1

Moody Decksaloon 41

Cabin Concept Maindeck with roof

Moody Decksaloon 41

Cabin Concept

Moody Renk Kartelası

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Moody broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.

Moody yatınızakendi karakterinizi katın