2023 Motor Boat Awards Finalist

Ryck 280, "Weekenders" kategorisinde 2023 En İyi Spor Tekneler Motorlu Tekne Ödülü için yarışıyor.

"Teknelerin En İyisi" ödülünün sahibi 2022

Ryck 280, "Yeni Başlayanlar İçin En İyisi" kategorisinde 2022 "Teknelerin En İyisi" ödülünü kazandı.

"European Powerboat of the Year 2022" seçildi

Yeni RYCK 280, "2022 Yılının Avrupa Sürat Teknesi" olarak aday gösterildi. Avrupa'nın en iyi motoryatları her yıl bu uluslararası ödülle onurlandırılmaktadır.

RYCK 280, 2021 Yılının Motorlu Teknesi

Yeni RYCK 280, "Elegance" kategorisinde "Yılın Teknesi" ödülünü kazandı.

Ryck 280'in Önemli Detayları

Almanya'nın yeni, havalı tekne markası RYCK’ya hoş geldiniz! Biz farklıyız; şık, hızlı ve güvenliyiz. Ve kullanımı kolay, gerçekten ihtiyaçlarınıza uygun tekneler inşa ediyoruz. RYCK markasının ardındaki tersane olan HanseYachts AG, en yüksek kalitenin garantisidir.

Gövde

Gövde

Ters pruvaya sahip kademeli gövde sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda suda son derece iyi durur. Sert denizlerde bile yüksek hızları ve mükemmel deniz tutuşunu garanti eder. Yolcu tavanı, dıştan takmalı motorların RYCK 280'in görünümüne olan katkısını güçlendirecek şekilde, sportif tasarıma destek olur.
Gezinme

Gezinme

RYCK'de, yürüyüş güverteleri sayesinde her köşeye kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle manevra yaparken geniş, çok yönlü koşu platformu büyük bir avantaj sağlar. Yüksek fribord ve ek küpeşte, özellikle en küçük mürettebat üyeleri için her koşulda maksimum güvenlik sağlar.
T-Tavan

T-Tavan

Siyah veya beyaz renklerde sunulan T-Tavan, RYCK'ye daha da havalı bir görünüm kazandırır ve kuvvetli güneşe karşı kullanışlı bir gölge sağlar. Spot ışıkları ile donatıldığından, güverteyi karanlıkta aydınlatır.
Dümen dairesi

Dümen dairesi

RYCK 280 sınıfının en büyük kademesiz kokpitine sahiptir. Motor, buzdolabı, çapa dişlisi veya dümen dairesi olsun, her özelliğe rahatlıkla ve doğrudan erişilebilir. Buna ek olarak, kokpit çok kısa sürede dönüştürülebilir; kıçtaki oturma alanı sadece birkaç adımda büyük bir güneşlenme alanı haline gelebilir. Örneğin tezgahın ve masanın altında yer alan oldukça geniş depolama alanları ekipmanlarınızı rahatça barındırır; ek buzdolapları da bulunmaktadır.
Güneşlenme alanı

Güneşlenme alanı

Güneş tutkunları, paralarının karşılığını RYCK 280 ile alırlar. Pruvadaki büyük güneşlenme minderini seçebilir veya kokpit oturma alanını güneşlenme alanına dönüştürebilirsiniz. Her iki alanı da gölgelendirecek güneşlikler bulunmaktadır.
Servis barı

Servis barı

Taze yakalanmış bir balığı hazırlamak ya da demirleme yerinde mum ışığında romantik bir akşam yemeği planlamak mı istiyorsunuz? RYCK 280'in servis barı, gazlı ocak ve lavabo veya iki gözlü gazlı ocak ve lavabo ile donatılabilir.
Cıvadra

Cıvadra

RYCK 280 ile demirleme manevraları son derece kolay gerçekleştirilir. Cıvadra, kancayı gövdeden yeterince uzağa düşürmenizi sağlayarak hasar görme riskini ortadan kaldırır. Opsiyonel elektrikli ırgat, gücünüzü korumanızı sağlar. Ayrıca cıvadra, karaya tırmanmanın kolay bir yolunu sunar.
Dümen dairesi

Dümen dairesi

RYCK 280, en ileri teknolojiye sahip, dokunmatik bir ekran ile kumanda edilir. Cam köprü teknolojisi, tüm özelliklerin kullanımını kolaylaştırır ve akü seviyelerine ve temel işletim verilerine hızlı bir genel bakış sağlar. RYCK 280, geniş kol ve bacak mesafesi ile hem otururken hem de ayakta rahat bir sürüş sağlar.
Spor ekipmanları

Spor ekipmanları

RYCK 280, olta balıkçıları ve su kayakçıları için olta tutucular veya bir çekme kolu ile de donatılabilir; böylece keyifli bir balık tutma gezisinin veya teknenin arkasındaki adrenalin zirvesinin önünde hiçbir şey duramaz.
Aydınlatma

Aydınlatma

Su altı aydınlatmasını açın ve RYCK 280, akşamları atmosferik bir salon haline gelsin. Demirleme yerinde, hatta yat limanında kendinizi gerçekten tüm dikkatleri üzerine çeken bir teknede bulacaksınız.
Sevk gücü (tahrik)

Sevk gücü (tahrik)

RYCK 280, 250 ila 350 beygir gücü arasında seçim yapabileceğiniz üç farklı motor bulunduğundan, hız açısından yapılandırılabilir. RYCK 280'i güçlü bir sürat teknesine dönüştüren en güçlü dıştan takmalı motor seçeneği ile, hız tutkunlarının bile aklı başından gidecektir.
İç kısım

İç kısım

RYCK 280, güverte altında king-size bir yatak, geniş depolama alanı ve ayrı bir banyo ile son derece geniş bir kabin sunar - bunlar, RYCK 280'i gecelemeler ve uzun hafta sonları için mükemmel bir arkadaş yapan özelliklerdir. Modern iç tasarım, bol doğal ışık ve dolaylı aydınlatma konsepti ile zarif bir şekilde vurgulanmaktadır. Elbette her RYCK sahibi, döşemelik kumaş renklerini kişisel zevklerine göre seçebilir.
Another
Day
Another
Adventure

SİZ HANGİ RYCK'SİNİZ?

"Tipik RYCK" diye bir şey yoktur. Çünkü hayat çeşitlilik gösterir ve herkesin ilgi alanı birbirinden farklıdır. 3 boyutlu modelleme aracımızla -veya elbette bir RYCK bayisinin desteğiyle-, tamamen sizin isteklerinize göre uyarlanmış ve inşa edilmiş kendi özel RYCK'nizi oluşturabilirsiniz.
RYCK 280'inizi monte ederken sıfırdan başlamak istemiyorsanız, farklı yaşam tarzlarına uygun altı temel RYCK konfigürasyonu geliştirdik: HIZ ve PERFORMANS, SEYİR ve YÜZME, DALIŞ ve TIRMANIŞ, BALIK ve BARBEKÜ, GEZİLER ve HAFTASONU, SÖRF ve EĞLENCE. Belki de hangi RYCK'nin sizin için uygun olduğunu zaten biliyorsunuzdur? Ancak değilse, seçtiğiniz özelliklerin bileşimini inşa edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Speed & Performance

Cruise & Swim

Trips & Weekends

Fish & Barbecue

Surf & Fun

Dive & Climb

Customize
your
Journey

360°

Favori RYCK modelindeki özel turunuzu yeni 360 derece panorama hizmetimizle rahatça başlatın. Dilediğiniz kadar zaman ayırın ve her detayın büyüleyici kalitesini keşfedin. Güvertede dolaşırken keyifli anlar dileriz.

RYCK Sürat Teknesi Yapılandırıcısı

Bir RYCK ile, özel bir duruş sergilersiniz. Sadece tam olarak istediğiniz şeyle yetinirsiniz. Bir RYCK, sizin tarafınızdan yapılandırıcı üzerinden bir araya getirildiğinden, tam olarak gereksinimlerinize uygun şekilde inşa edilir. Genellikle İbiza'nın koylarında yüzmeye mi gidiyorsunuz? O zaman bir sert tavan, buzdolabı ve güverte duşu olmadan yapamazsınız. Balık tutmaya mı meraklısınız? Bu durumda, bol bol açık güverte alanı isteyecek ve muhtemelen güneşlenme minderlerine pek ihtiyaç duymayacaksınız. Gerekli çubuk tutucular yine de yerleşik olacaktır. Ve yüksek bir fribord sizi denizde koruyacaktır. Arkadaşlarınızla Berlin'in göllerinde gezinmeyi mi tercih ediyorsunuz? O zaman, seçenekler listesinde Fusion ses sistemini, kokpitte büyük kanepeyi ve elbette servis barını işaretleyin. Hangi seçimi yaparsanız yapın, her RYCK süper hidrodinamik bir gövdeye ve ayrıca, gerçek bir banyo içeren geniş bir kabine sahiptir. 3 boyutlu modelleme aracımızı kullanarak renkleri, materyalleri ve tüm özellikleri seçin. Yardıma veya öneriye ihtiyacınız olduğunda, ekibimiz yanınızda olacaktır.

Konfigurator Background

RYCK'nizi özelleştirmeye başlamak için lütfen ülkenizi seçin.

Lütfen bilgilerinizi bu forma giriniz.

get
impressed

Kokpit ve İç Düzen

Yaşam tarzınıza uygun yerleşim düzenini seçin. Kokpit, tıpkı iç düzen gibi, tercihlerinize göre uyarlanabilir. Güverte altında maksimum depolama alanı mı, yoksa rahat bir king-size çift kişilik yatak mı? Servis barı, masa ve T-Tavan mı, minimalist bir kokpit mi? Seçim sizin!

Standart GRP güverte
Standart GRP güverte
Masa, ıslak bar, L-benç ve güneşlenme salonu ön güverte seçeneği
Ayarlanabilir sırtlık ve ıslak bar seçeneği
T-toplu seçenek
B1
B2
B3
B4
Standart GRP güverte
Masa, ıslak bar, L-benç ve güneşlenme salonu ön güverte seçeneği
Ayarlanabilir sırtlık ve ıslak bar seçeneği
T-toplu seçenek
Standart depolama alanı ve ıslak oda
Standart depolama alanı ve ıslak oda
Dolaplı ve ıslak odalı seçenek
A1
A2
Standart depolama alanı ve ıslak oda
Dolaplı ve ıslak odalı seçenek
Your
Ryck in
numbers
Ryck 280
Ryck 280
CRUISER
 • 9,16
  m
  30,1
  ft
  LOA incl. anchor
 • 9,51
  m
  31,2
  ft
  LOA incl. anchor arm + engine
 • 8,80
  m
  28,10
  ft
  Tekne Uzunluğu
 • 2,81
  m
  9,3
  ft
  Kiriş
 • 0,53
  m
  1,9
  ft
  Draft excl. engine
 • 0,91
  m
  2,12
  ft
  Draft incl. engine
 • 2,44
  m
  8,0
  ft
  Airdraft
 • 88
  l
  19
  UK gal
  Water tank
 • 300
  l
  66
  UK gal
  Yakıt Deposu
 • 2,07
  t
  2,04
  UK t
  Displacement
 • C
  C
  CE Category
 • 8
  8
  Max. persons
Download center

# Bizi takip et

posting 18079933045316384 @ ryckyachts_official
posting 17914602188649270 @ ryckyachts_official
follow
your
dreams
posting 17923597868623440 @ ryckyachts_official

RYCK'ten haberdar olmak için bizi sosyal medya kanallarımızdan takip edin.