Sealine S390SUNSATION deneyimine hazır olun!

SEALINE S390, hem yazı denizde kutlamak için ideal bir üstü açılır yattır hem de size olağanüstü büyüklükte alan sunar! Kendi sınıfında en büyük kokpitin, ön güvertede 4,5 m2’den büyük dinlenme alanının, bir XL yüzme platformunun ve güvertede üç adede kadar mutfak ünitesinin keyfini çıkarın. İki açılır tavan sayesinde bunların hepsinin tadına güneş ışığı eşlinde varın. SUNSATION adının hakkını veren bir yat! Yaza biraz mola vermek isterseniz zarif iç tasarım yardımınıza koşuyor. Güverte altı düzenini ihtiyacınız olan her türlü konfora göre ayarlayın.

Exterior  Design

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Denizde barbekü

Arka taraftaki açık alan ızgarası, her barbeküyü kendine has bir deneyim haline getiriyor. Bir adım atmadan ızgara lezzetlerini doğrudan kokpitteki ailenize ve arkadaşlarınıza ulaştırıyorsunuz. Bu özellik; gazlı ızgara, içecek barı, tezgah ve ayrı LED aydınlatmayı kapsıyor.

Sınıfının en büyük kokpiti

L şeklindeki kanepe ve masanın akıllı düzeni, eşsiz bir boş alan yaratıyor. Sabit veya ayarlanabilir kokpit masası ve arkalık arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ayarlanabilir seçeneği tercih ederseniz kokpiti güneşlenme terasına dönüştürebilirsiniz.

Rahat XL yüzme platformu

SEALINE S390 gibi karşı konulmaz bir yaz yatına size eksiksiz konfor sunacak bir yüzme platformu gerekir. Paslanmaz çelik yüzme merdiveni ve sıcak güverte duşu standart olarak sunulurken, opsiyonel olarak ekstra uzun, hidrolik platformu tercih edebilirsiniz.

4 seçenekli iki açılır tavan

Dümen konumu ve mutfak ünitelerinin üzerinde standart olarak iki sürgülü cam açılır tavan sunuyoruz. Maksimum güneş ışığı için elektrikli açılır tavanı tercih edebilirsiniz. Kokpitin üzerinde de manuel veya elektrikli bir açılır tavan seçeneği mümkündür.

Bölüm sayfa sonu

İç   dizayn

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde SEALINE S390'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Birinci sınıf kamara

Mükemmel işçilik ve en yüksek üretim standartlarına sahip ikiz gardıroplar, büyük boy yatak ve banyoya özel erişim mükemmel konfor sağlar.

Sofistike aydınlatma tasarımı

Güneş battığında, mükemmel dengeli bir aydınlatma konsepti, iç mekan estetiği için zemin hazırlar. Akıllı dolaylı aydınlatma, güverte altındaki alanların şeklini vurgular ve ilgi çekici, uyumlu bir atmosfer yaratır.

Kişiselleştirilmiş iç düzen

SEALINE, orta sancak tarafında seçtiğiniz düzeni oluşturacaktır. Seçenekler arasında mikrodalga fırınlı bir mutfak, dolaplı depolama alanı veya ayrı duş kabinli çift kişilik banyo yer almaktadır.

Dört bir taraftan gün ışığı

Gövdedeki uzun pencereler, ön camlar, tavan pencereleri sayesinde kamaranın ambiyansı, güzel ahşaplar ile dört bir taraftan içeri süzülerek kamarayı aydınlatan güneş ışığının etkileşiminden doğar.

Bölüm sayfa sonu

İlham   ve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

SEALINE S390 Broşürü

SEALINE S390 broşür

SEALINE S390 Özellikler | Sealine

SEALINE S390 Özellikler

Yaşam   alanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. SEALINE S390 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Interior Layouts

Deck Layout

Cockpit Layout

Model   Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:
Bölüm sayfa sonu

Sealine  3D yapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

Bilgi  Merkez

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine S390 Alt güverte (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
Sealine S390 Alt güverte (Opsiyon 2) | Seçenek | Sealine
Sealine S390 Alt güverte (Opsiyon 3) | Seçenek | Sealine
Sealine S390 Alt güverte (Standart) | Standart | Sealine
Sealine S335v Ana güverte barbekü | Seçenek | Sealine
Sealine S390 Ana güverte Çatı (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
Sealine S390 Ana güverte Çatı | Standart | Sealine
Sealine S390 Ana güverte (Standart) | Standart | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine S390 Alt güverte (Opsiyon)

Seçenek

Sealine S390 Alt güverte (Opsiyon 2)

Seçenek

Sealine S390 Alt güverte (Opsiyon 3)

Seçenek

Sealine S390 Alt güverte (Standart)

Standart

Sealine S335v Ana güverte barbekü

Seçenek

Sealine S390 Ana güverte Çatı (Opsiyon)

Seçenek

Sealine S390 Ana güverte Çatı

Standart

Sealine S390 Ana güverte (Standart)

Standart