210809_S335_Modellseite_Header_1440x1080_330dpi.jpg | Sealine

Sealine S335v  Magnetic. Dynamic. Epic.

Sağlam 600 HP güç ile dıştan takmalı motorlar şık tasarımı harekete geçirir. Açık güverte yapısı iki hareketli güneşlik sayesinde daha da artan bir yaz havası yaratır. Pruva salonundan U şeklindeki kokpit oturma grubuna kadar her yerde, keyfini çıkarabileceğiniz kıyaslanamayacak kadar geniş ortamlar göreceksiniz. Kokpitin altında, sınıfının en büyük depolama odasında su sporu aletleri kullanım için hazır durumdadır. Açık havadan arada sıkıldığınızda, güverte altında size özel tasarlanmış bir oda sizi bekliyor olacaktır. Beş farklı yerleşim seçeneği mevcuttur: Pruva kabinine alternatif olarak SEALINE, örneğin lobi ve ana kabinden oluşan, yeni tasarlanmış, ortasında U şeklinde bir oturma grubu ile bir yaşam alanı sunar. Her yerleşim, 1,95 m'lik maksimum ayakta yükseklik te dahil olmak üzere benzersiz bir alan kullanımı ile karakterize edilir. Özel imalat kalitesinde el tapımı ürünler konfor seviyesini mükemmel şekilde tamamlar.
Bölüm sayfa sonu

Exterior   Design

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Sınıfında en iyi depolama hacmi

Örneğin SUP Board (Kürek sörf tahtası) , su kayağı veya dalgıç donanımlarınızı yüzme platformunun hemen yakınında muhafaza etmek için kokpit zeminini bir düğmeye basarak açın.

Her türlü değişime hazır, büyük kokpit

Masa ve U şeklinde oturma grubu içeren kokpit alanı, birkaç değişiklikle güneşlenme salonuna çevrilebilir. Sadece bir adımda: Buzdolabı, lavabo ve fırın/barbekü ile açık mutfak.

Yuvarlak oturma grubu tüm mürettebat için

Ön güvertedeki salon 2,10 m uzunluğundadır ve boydan boya zarif bir yastıklarla donatılmıştır.

İki hareketli güneşlik

Kontrol ünitesi ve kokpitin her biri için ayrı, ayarlanabilir birer güneşlik vardır. Her iki bölgede de güneş ışığı her zaman istediğiniz oranda ayarlanabilir.

Bölüm sayfa sonu

İç   dizayn

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine S335v'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Zengin bir alan.

Lüks kraliçe yatağı olağanüstü alan sunar, ayakta yükseklik 1,95 metreye kadar ulaşır. Bu sayede bu boyut sınıfında yine en iyi markalar kullanılmıştır.

Pruva kabini - yeniden tanımlandı

U biçimli oturma grubu isteğe bağlı olarak sabit kraliçe yatağının yerini alır, ranza için yapılan dönüşüm saniyeler içinde tamamlanır. Açık bölme sayesinde, merdivenlerden pruva kabinine kadar birbirine bağlı bir yaşam alanı oluşur.

Lobi: Üç farklı yerleşim seçeneği

Güverte altında lobiyi iç mutfak, ek bir yaşam alanı veya ekstra geniş hacimli dolap olarak geliştirin. Hangi yerleşimin yaşam tarzınızı tam olarak yansıtacağına siz karar verin.

3 yönden gün ışığı.

3 Skylight (ışıklık) ve devasa gövde pencereleri,ana kabini olabilecek en güzel ışıkla aydınlatır: Güneş ışığı ile.

Bölüm sayfa sonu

Sealine  3D yapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

İlham   ve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

SEALINE S335 ve S335v broşürü

SEALINE S335 & S335v broşür

SEALINE S335v Özellikler | Sealine

SEALINE S335v Özellikler

Yaşam   alanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine S330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Interior Layouts

Model   Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Bilgi  Merkez

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine S335v Alt güverte (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
Sealine S335v Alt güverte (Opsiyon 2) | Seçenek | Sealine
Sealine S335v Alt güverte (Standart) | Standart | Sealine
Sealine S335v Ana güverte (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
Sealine S335v Ana güverte çatı | Çatı | Sealine
Sealine S335v Ana güverte (Standart) | Standart | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine S335v Alt güverte (Opsiyon)

Seçenek

Sealine S335v Alt güverte (Opsiyon 2)

Seçenek

Sealine S335v Alt güverte (Standart)

Standart

Sealine S335v Ana güverte (Opsiyon)

Seçenek

Sealine S335v Ana güverte çatı

Çatı

Sealine S335v Ana güverte (Standart)

Standart