210809_S335_Modellseite_Header_1440x1080_330dpi.jpg | Sealine

Sealine S335vMagnetic. Dynamic. Epic.

Sağlam 600 HP güç ile dıştan takmalı motorlar şık tasarımı harekete geçirir. Açık güverte yapısı iki hareketli güneşlik sayesinde daha da artan bir yaz havası yaratır. Pruva salonundan U şeklindeki kokpit oturma grubuna kadar her yerde, keyfini çıkarabileceğiniz kıyaslanamayacak kadar geniş ortamlar göreceksiniz. Kokpitin altında, sınıfının en büyük depolama odasında su sporu aletleri kullanım için hazır durumdadır. Açık havadan arada sıkıldığınızda, güverte altında size özel tasarlanmış bir oda sizi bekliyor olacaktır. Beş farklı yerleşim seçeneği mevcuttur: Pruva kabinine alternatif olarak SEALINE, örneğin lobi ve ana kabinden oluşan, yeni tasarlanmış, ortasında U şeklinde bir oturma grubu ile bir yaşam alanı sunar. Her yerleşim, 1,95 m'lik maksimum ayakta yükseklik te dahil olmak üzere benzersiz bir alan kullanımı ile karakterize edilir. Özel imalat kalitesinde el tapımı ürünler konfor seviyesini mükemmel şekilde tamamlar.
Bölüm sayfa sonu

ExteriorDesign

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Sınıfında en iyi depolama hacmi

Örneğin SUP Board (Kürek sörf tahtası) , su kayağı veya dalgıç donanımlarınızı yüzme platformunun hemen yakınında muhafaza etmek için kokpit zeminini bir düğmeye basarak açın.

Her türlü değişime hazır, büyük kokpit

Masa ve U şeklinde oturma grubu içeren kokpit alanı, birkaç değişiklikle güneşlenme salonuna çevrilebilir. Sadece bir adımda: Buzdolabı, lavabo ve fırın/barbekü ile açık mutfak.

Yuvarlak oturma grubu tüm mürettebat için

Ön güvertedeki salon 2,10 m uzunluğundadır ve boydan boya zarif bir yastıklarla donatılmıştır.

İki hareketli güneşlik

Kontrol ünitesi ve kokpitin her biri için ayrı, ayarlanabilir birer güneşlik vardır. Her iki bölgede de güneş ışığı her zaman istediğiniz oranda ayarlanabilir.

Bölüm sayfa sonu

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine S335v'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Zengin bir alan.

Lüks kraliçe yatağı olağanüstü alan sunar, ayakta yükseklik 1,95 metreye kadar ulaşır. Bu sayede bu boyut sınıfında yine en iyi markalar kullanılmıştır.

Pruva kabini - yeniden tanımlandı

U biçimli oturma grubu isteğe bağlı olarak sabit kraliçe yatağının yerini alır, ranza için yapılan dönüşüm saniyeler içinde tamamlanır. Açık bölme sayesinde, merdivenlerden pruva kabinine kadar birbirine bağlı bir yaşam alanı oluşur.

Lobi: Üç farklı yerleşim seçeneği

Güverte altında lobiyi iç mutfak, ek bir yaşam alanı veya ekstra geniş hacimli dolap olarak geliştirin. Hangi yerleşimin yaşam tarzınızı tam olarak yansıtacağına siz karar verin.

3 yönden gün ışığı.

3 Skylight (ışıklık) ve devasa gövde pencereleri,ana kabini olabilecek en güzel ışıkla aydınlatır: Güneş ışığı ile.

Bölüm sayfa sonu

Sealine3D yapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

İlhamve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

Sealine S335 and S335v brochure | All Sealine yachts are born of the same values: They feature wide interior spaces, an amazing quantity of natural light and outstanding design paired with German engineering. As for these trademarks, the S335 and the S335v display the true spirit of Sealine. | Sealine

Sealine S335 and S335v brochure

Sealine S335v Özellikler | Sealine

Sealine S335v Özellikler

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine S330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Interior Layouts

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

BilgiMerkez

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını indirebilirsiniz.

Sealine S335v Alt güverte | Seçenek | Sealine
Sealine S335v Alt güverte | Seçenek | Sealine
Sealine S335v Alt güverte | Standart | Sealine
Sealine S335v Ana güverte | Seçenek | Sealine
Sealine S335 Main Deck Roof | Çatı | Sealine
Sealine S335v Ana güverte | Standart | Sealine
Sealine S335 and S335v brochure | All Sealine yachts are born of the same values: They feature wide interior spaces, an amazing quantity of natural light and outstanding design paired with German engineering. As for these trademarks, the S335 and the S335v display the true spirit of Sealine. | Sealine
Sealine S335v Özellikler | Sealine

Sealine S335v Alt güverte

Seçenek

Sealine S335v Alt güverte

Seçenek

Sealine S335v Alt güverte

Standart

Sealine S335v Ana güverte

Seçenek

Sealine S335 Main Deck Roof

Çatı

Sealine S335v Ana güverte

Standart

Sealine S335 and S335v brochure

All Sealine yachts are born of the same values: They feature wide interior spaces, an amazing quantity of natural light and outstanding design paired with German engineering. As for these trademarks, the S335 and the S335v display the true spirit of Sealine.

Sealine S335v Özellikler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.