210809_S335_Modellseite_Header_1440x1080_330dpi.jpg | Sealine

Sealine S335  Magnetic. Dynamic. Epic.

400 HP'lik performans ve güneşin gücü coşkulu bir yaşam duygusu yaratıyorsa, SEALINE S335 ile denizdesiniz demektir. Büyüleyici sürüş deneyimi, sportif estetik ve geniş kullanım alanları S serisi konseptini en üst noktaya getirir. Pruvada bulunan yuvarlak oturma grubunda tüm konuklar rahatlar, kokpitte ise diğer konuklar en konforlu şekilde ağırlanabilir. Güvertenin altında lüks deniz yaşamı güneşten etkilenmeden sürer. Yenilikçi iç mekan konsepti, beş cazip yerleşim seçeneği arasından seçim yapmanıza olanak sağlar. Örneğin ana kabine U şeklinde oturma grubu ve masa eklenerek geniş bir yaşam alanı elde edilebilir. Tüm modeller size mümkün olan en büyük alanı sunar: Ayakta yükseklik, pencere alanı ve ranza ölçüleri bu tekne sınıfında benzersizdir.
Bölüm sayfa sonu

Exterior   Design

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Havadar, sportif tasarım

Her yöne doğru açık, güneşe doyacağınız alanlar için geliştirilmiş: Güvertenin her ayrıntısı, rahatlamaya ve keyif almaya yardımcı olur - günün her saatinde.

Her türlü değişime hazır, büyük kokpit

Masa ve U şeklinde oturma grubu içeren kokpit alanı, birkaç değişiklikle güneşlenme salonuna çevrilebilir. Sadece bir adımda: Buzdolabı, lavabo ve fırın/barbekü ile açık mutfak.

Konforlu XL Yüzme platformu

Tik kaplamalı, paslanmaz çelik yüzme merdiveni, sıcak sulu duş: SEALINE S335'in yüzme platformu - istenirse ekstra uzun - sudaki tüm aktiviteler için mükemmel bir başlangıçtır.

İki güneşlik

Kaptan için ve kokpitin üzerinde ayrı, ayarlanabilir birer güneşlik vardır. Her iki bölgede de güneş ışığı her zaman istediğiniz oranda ayarlanabilir.

Bölüm sayfa sonu

İç   dizayn

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine S335'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Zengin bir alan.

Lüks kraliçe yatağı olağanüstü alan sunar, ayakta yükseklik 1,95 metreye kadar ulaşır. Bu sayede bu boyut sınıfında yine en iyi markalar kullanılmıştır.

Pruva kabini - yeniden tanımlandı

U biçimli oturma grubu isteğe bağlı olarak sabit kraliçe yatağının yerini alır, ranza için yapılan dönüşüm saniyeler içinde tamamlanır. Açık bölme sayesinde, merdivenlerden pruva kabinine kadar birbirine bağlı bir yaşam alanı oluşur.

Lobi: Üç farklı yerleşim seçeneği

Güverte altında lobiyi iç mutfak, ek bir yaşam alanı veya ekstra geniş hacimli dolap olarak geliştirin. Hangi yerleşimin yaşam tarzınızı tam olarak yansıtacağına siz karar verin.

3 yönden gün ışığı.

3 Skylight (ışıklık) ve devasa gövde pencereleri,ana kabini olabilecek en güzel ışıkla aydınlatır: Güneş ışığı ile.

Bölüm sayfa sonu

Sealine  3D yapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

İlham   ve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

SEALINE S335 ve S335v broşürü

SEALINE S335 & S335v broşür

SEALINE S335 Özellikler | Sealine

SEALINE S335 Özellikler

Yaşam   alanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine S330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Interior Layouts

Model   Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Bilgi  Merkez

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine S335 Alt güverte (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
Sealine S335 Alt güverte (Opsiyon 2) | Seçenek | Sealine
Sealine S335 Alt güverte (Standart) | Standart | Sealine
Sealine S335 Ana güverte (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
Sealine S335 Ana güverte çatı | Çatı | Sealine
Sealine S335 Ana güverte (Standart) | Standart | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine S335 Alt güverte (Opsiyon)

Seçenek

Sealine S335 Alt güverte (Opsiyon 2)

Seçenek

Sealine S335 Alt güverte (Standart)

Standart

Sealine S335 Ana güverte (Opsiyon)

Seçenek

Sealine S335 Ana güverte çatı

Çatı

Sealine S335 Ana güverte (Standart)

Standart