Sealine S330vBir Sealine sürmenin sportif şeklini keşfedin

Çok sayıda ödül alan Sealine S330v, spor serisinin yaz tasarımı ve Sealine için tipi olan gövde lombozunu, 2 x 350 PS'ye kadar güçlü bir tekne dışı tahrikin kullanışlılığı ile birleştirmektedir. Böylelikle su çekimi düşmekte ve bunun sonucunda sahile yakın sulardan ve demir atılacak koylardan geçiş yapılabilmektedir. S330v'de açık gökyüzünün altında hayatın tadını çıkarın: Kokpit ve pruva şık bir güneş locası olarak hizmetinizde ve kaptan da açılabilen sürgülü tavan sayesinde açık hava ambiyansına katılabilir. Her birinde bir çift kabin bulunan iki aydınlık kabin, ortada ve pruvada yer almakta ve şık tasarımlı bir oturma salonuyla birbirine bağlanmaktadır.

Hayalinizdeki Sealineiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Sealine bayiniz istediğiniz model Sealine yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!


ExteriorDesign

Sealine yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

Dynamic, sleek design

Sporty aesthetics embodied by a masculine build. The S330v gives you dynamics like no other. Feel them with every glance. In any waters.

Two sun lounges

Sunbathing for all your guests. In addition to the terrace at the fore, the cockpit table can be transformed into a comfortable lounge.

Fun-to-drive outboards

Spontaneous, carefree driving experience. When you push the S330v to its limits, the feeling will take everyone’s breath away.

Openable ceiling elements

Open-air summer feeling. Simply open the two ceiling elements and enjoy the open skies while living on deck. Sun and sea without limits.

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C330'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Matchless standing height

Maximum comfort below deck. The ceiling height in the cabins and saloon has no equal in this segment.

Class-leading bed size

Exclusive in the boating world: Among all the sport yachts in the 33-foot class, the S330V offers the most spacious beds.

Handcrafted luxury interior

Style down to the smallest seam. The exclusivity of the interior can be seen in every detail and felt with every touch.

Panoramic view below deck

Large hull windows allow bright daylight to flood into the cabins. They also provide a view of the vast seascape outside.

PerfectPerformance

Read up on your favourite yacht. Make your well-informed decision and request the reading material for your preferred yacht. Or get the PDF document right here.

İlhamve bilgi

Sealine S330v Broşür | Let`s vibe! | Sealine

Sealine S330v Broşür

Sealine S330v | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine S330v

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Testyorumları

Uzmanlar, uluslararası arenada tanınmış, tarafsız yelken dergileri tarafından  sık sık test edilen Sealine yatlarından etkilenmeyi sürdürüyor. Seçkin, tarafsız su sporları gazetecilerinin test makalelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sealine S330v Ankündigung WasserSport / September 2018 | Mit der brandneu angekündigten sportlichen Sealine S330v folgt auch Sealine dem aktuellen Trend zur Motorisierung mit großen Außenbordmotoren, der Flexibilität beim  Anfahren flacher Ankerbuchten und zusätzlichen Platz an Bord verspricht. | Sealine
Sealine S330v Bericht WasserSport 02/2019 | Sealine stellt mit der S330v eine Außenborderversion der erfolgreichen Motoryacht S330 vor. Angetrieben von zwei Außenbordern mit maximal je 350 PS und 5,2 Litern Hubraum soll es diese moderne Motoryacht auf 38 Knoten in der Spitze bringen. | Sealine
Sealine S330v Test Review Skipper N°436 - Marzo 2019 | Sealine S330v - Primer Sealine con fuerabordas - El nuevo Sealine S330v tiene una potencia máxima de 38 nudos. También cuenta con dos camarotes dobles y un salón, así como el mayor espacio de almacenamiento con amplio acceso de su categoría. | Sealine
Sealine S330v Review Nautica y Yates Magazine - Numero 42 | Sealine se apunta al mundo de las embarcaciones equipadas con fueraborda lanzando el modelo S330v. | Sealine
Sealine S330v Test Review - MOTEUR BOAT MAGAZINE - N° 348 décembre 2018 | Une première vedette hors-bord. Sealine décline sa talentueuse vedette S330 dans une version hors-bord inédite. La S330v gagne en performances et volume de rangement, tout en conservant les nombreux atouts de son aînée en vue d’un programme de croisière familiale. | Sealine
Sealine S330v review neptune Yachting Moteur - Octobre 2018 | À l'aise en hors-bord. À l'instar de nombreux autres constructeurs, Sealine surfe sur la tendance des grandes vedettes motorisées en hors-bord. | Sealine
Sealine S330v Review Plefsi - October November 2018 | Σε συνέχεια του πολύ επιτυχηµένου S330, η Sealine παρουσιάζει το S330V για όσους αγαπούν τις υψηλές επιδόσεις αλλά και την πολυτέλεια. Το νέο γιοτ είναι ιδανικό για πλεύση σε ρηχά νερά και για σύντοµες ή µεγαλύτερες αποδράσεις. Ο δυναµικός αλλά κοµψός σχεδιασµός του σκάφους εντυπωσιάζει από την πρώτη µατιά και υπόσχεται όχι µόνο στιγµές έντασης, αλλά και αναψυχή και ξεκούραση. Ένα σκάφος για να απολαµβάνουν οι επιβάτες την ταχύτητα, τη θάλασσα, τον ήλιο, το ταξίδι… Και, πράγµατι, το S330V δεν θα σας απογοητεύσει. | Sealine

Sealine S330v Ankündigung WasserSport / September 2018

Mit der brandneu angekündigten sportlichen Sealine S330v folgt auch Sealine dem aktuellen Trend zur Motorisierung mit großen Außenbordmotoren, der Flexibilität beim Anfahren flacher Ankerbuchten und zusätzlichen Platz an Bord verspricht.

Sealine S330v Bericht WasserSport 02/2019

Sealine stellt mit der S330v eine Außenborderversion der erfolgreichen Motoryacht S330 vor. Angetrieben von zwei Außenbordern mit maximal je 350 PS und 5,2 Litern Hubraum soll es diese moderne Motoryacht auf 38 Knoten in der Spitze bringen.

Sealine S330v Test Review Skipper N°436 - Marzo 2019

Sealine S330v - Primer Sealine con fuerabordas - El nuevo Sealine S330v tiene una potencia máxima de 38 nudos. También cuenta con dos camarotes dobles y un salón, así como el mayor espacio de almacenamiento con amplio acceso de su categoría.

Sealine S330v Review Nautica y Yates Magazine - Numero 42

Sealine se apunta al mundo de las embarcaciones equipadas con fueraborda lanzando el modelo S330v.

Sealine S330v Test Review - MOTEUR BOAT MAGAZINE - N° 348 décembre 2018

Une première vedette hors-bord. Sealine décline sa talentueuse vedette S330 dans une version hors-bord inédite. La S330v gagne en performances et volume de rangement, tout en conservant les nombreux atouts de son aînée en vue d’un programme de croisière familiale.

Sealine S330v review neptune Yachting Moteur - Octobre 2018

À l'aise en hors-bord. À l'instar de nombreux autres constructeurs, Sealine surfe sur la tendance des grandes vedettes motorisées en hors-bord.

Sealine S330v Review Plefsi - October November 2018

Σε συνέχεια του πολύ επιτυχηµένου S330, η Sealine παρουσιάζει το S330V για όσους αγαπούν τις υψηλές επιδόσεις αλλά και την πολυτέλεια. Το νέο γιοτ είναι ιδανικό για πλεύση σε ρηχά νερά και για σύντοµες ή µεγαλύτερες αποδράσεις. Ο δυναµικός αλλά κοµψός σχεδιασµός του σκάφους εντυπωσιάζει από την πρώτη µατιά και υπόσχεται όχι µόνο στιγµές έντασης, αλλά και αναψυχή και ξεκούραση. Ένα σκάφος για να απολαµβάνουν οι επιβάτες την ταχύτητα, τη θάλασσα, τον ήλιο, το ταξίδι… Και, πράγµατι, το S330V δεν θα σας απογοητεύσει.

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Sealineyapılandırıcı

Yeni Sealine yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

InfoCenter

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını buradan indirebilirsiniz.

Sealine Colours & Materials | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine S330v Deckslayout | Maindeck - Standard | Sealine
Sealine S330v Deckslayout | Maindeck - Option | Sealine
Sealine S330v Deckslayout | Lowerdeck - Standard | Sealine
Sealine S330v Deckslayout | Lowerdeck - Option A2 | Sealine
Sealine S330v Deckslayout | Lowerdeck - Option A3 | Sealine
Sealine S330v Deckslayout | Lowerdeck - Option A4 | Sealine
Sealine S330v Broşür | Let`s vibe! | Sealine
Sealine S330v | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine Colours & Materials

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine S330v Deckslayout

Maindeck - Standard

Sealine S330v Deckslayout

Maindeck - Option

Sealine S330v Deckslayout

Lowerdeck - Standard

Sealine S330v Deckslayout

Lowerdeck - Option A2

Sealine S330v Deckslayout

Lowerdeck - Option A3

Sealine S330v Deckslayout

Lowerdeck - Option A4

Sealine S330v Broşür

Let`s vibe!

Sealine S330v

Özellik ve Ölçüler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.