Sealine S330YENİ SEALINE S330 BİR DİZİ BENZERSİZ ÖZELLİĞİ İLE SİZİ ŞAŞIRTACAK

Sofistike yaz günleri için birinci sınıf bir spor yatı: SEALINE S330. Gövde lombozu ve dinamik şekilli tavan çizgileri, Sealine'nin karakteristik yüzünü yansıtmaktadır. Açık güverte mimarisi sayesinde içeriye maksimum oranda güneş ve sıcaklık girmektedir. Hareketli iki tavan elemanı, gündüz ışığını istediğiniz dozda ayarlamaktadır. Kokpit ve çift sürücü koltuğu, ekstra günlük misafirler için geniş yer sağlamaktadır. Güvertenin altında ise iki çiftli kabin, mutfak ve salondan oluşan özel donanımlı bir yaşam alanı bulunmaktadır. SEALINE'da her zaman olduğu gibi, alan kullanımı örnek olacak niteliktedir: Yatak boyutları ve ayakta durma yüksekliği konusunda S330 kendi sınıfında çok ileridedir.

Bölüm sayfa sonu

SEALINE Ödüller

Çalışma şeklimize getirdiğimiz bu standar, her bir SEALINE yatta kolaylıkla görülebiliyor. İnovasyonumuz ve üstünlüklerimiz ülkemizde ve dünyanın her yanında jürileri tekrar tekrar şaşırtıyor.

Best of Boats Award - finalist "Best for Family"

Sealine S330

Motor Boat Awards - Winner

Bölüm sayfa sonu

ExteriorDesign

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Dinamik gövde tasarımı

Heykel gibi şekillendirilmiş gövde, iç kısımda yeterli ışık ve alan sağlarken mükemmel performans sergiler.

2 adet açılır çatı kısmı

Çok yönlülüğün zirvesi. Gölge ve güneş ışığı; nerede hangisine ihtiyacınız varsa.

Baş ve arka kısımda 2 adet güneşlenme yatağı

Maksimum konfor için arka taraftaki kokpit masasını ekstra güneşlenme yatağına dönüştürebilirsiniz.

8 kişiye kadar konfor

Kokpitteki 6 kişilik U şeklindeki kanepe ve ikili yardımcı pilot koltuğu 8 kişiyi konforlu bir şekilde ağırlar.

Bölüm sayfa sonu

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine S330'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

En yüksek güverte altı tavanları

Sınıfında benzeri olmayan kamara ve salon tavanı yüksekliği, bol alan ve ışık sağlıyor.

Kategorisindeki en büyük yataklar

Tam donanımlı iki adet özel kamara ve 10 metre kategorisindeki spor bir tekne için rakipsiz bir yatak boyutu.

Güvertenin altında panoramik manzaralar

Büyük gövde pencereleri içeriye bol gün ışığı girmesini sağlar ve harika deniz manzaraları sunar.

Kusursuz el işçiliğini görebileceğiniz kamaralar

Her noktasında yüksek kaliteli bitiş ve dikkatle düşünülmüş ayrıntılar göze çarpar. Teknenin genelinde deri ve paslanmaz çelik gibi kaliteli malzemeler kullanılmıştır.

Bölüm sayfa sonu

İlhamve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

Sealine S330 Broşür | Sealine

Sealine S330 Broşür

Sealine S330 | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine S330

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine S330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Testyorumları

Uzmanlar, uluslararası arenada tanınmış, tarafsız yatçılık dergileri tarafından  sık sık test edilen SEALINE yatlarından etkilenmeyi sürdürüyor. Seçkin, tarafsız su sporları gazetecilerinin test makalelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sealine S330: Test Review - Club Marine 10/2015 | UK designed and German built – Sealine’s new S330 is the freshest powerboat in Hanse’s stable. There was a fresh wind of change for powerboat lovers at this year’s Sydney International Boat Show and it was blowing from the direction of the Eyachts marina stand.  Specifically, it came from the chic new European Sealine S330 sports cruiser with its cutting-edge hull lines. | Sealine
Sealine S330: Característica - Skipper Revista Nautica 02/2016 | Sealine S330 - Nominada para los premios BOB Award del 2015 y ganadora del Motor & Yachting 2016, la nueva Sealine S330 muestra las nuevas tendencias de este astillero en su moderno diseño y amplia habilidad. | Sealine
Sealine S330: Examen - Moteur Boat 01/2015 | Sealine S330 L'originalité perdure. Le rachat de Sealine par le chantier allemand Hanse a conservé le caractère marqué de ces vedettes originalrement britanniques... | Sealine
Sealine S330 Examen du test - Moteur Boat Magazine 02/2015 | Nouvelle vague. Désormais entre les mains du groupe Hanse, Sealine semble reparti sur de bonnes bases comme en témoigne cette vedette sportive et élancée, dont l'habitacle surprend par ses volumes. | Sealine
Sealine S330: Test Review - Motor Boat & Yachting 03/2015 | Sealine S330. Small but perfectly formed, the latest Sealine is everything we wished for and more, with handling, styling and finishing touches a cut above the rest. | Sealine
Sealine S330: Test review - Motorboat 11/14 | You'll find masses of headroom in the saloon courtesy of those high topsides, and plenty of light too. | Sealine
Sealine S330: Review - Varen 09/20 | Het van oorsprong Engelse Sealine heeft meerdere overnames achter de rug waarvan die in 2013 door het Duitse HanseYachts de meest recente is. Het heeft het merk geen windeieren gelegd, want de nieuwe eigenaar creëerde een interessant pallet motorjachten in de range van 33 tot 53 voet. | Sealine

Sealine S330: Test Review - Club Marine 10/2015

UK designed and German built – Sealine’s new S330 is the freshest powerboat in Hanse’s stable. There was a fresh wind of change for powerboat lovers at this year’s Sydney International Boat Show and it was blowing from the direction of the Eyachts marina stand. Specifically, it came from the chic new European Sealine S330 sports cruiser with its cutting-edge hull lines.

Sealine S330: Característica - Skipper Revista Nautica 02/2016

Sealine S330 - Nominada para los premios BOB Award del 2015 y ganadora del Motor & Yachting 2016, la nueva Sealine S330 muestra las nuevas tendencias de este astillero en su moderno diseño y amplia habilidad.

Sealine S330: Examen - Moteur Boat 01/2015

Sealine S330 L'originalité perdure. Le rachat de Sealine par le chantier allemand Hanse a conservé le caractère marqué de ces vedettes originalrement britanniques...

Sealine S330 Examen du test - Moteur Boat Magazine 02/2015

Nouvelle vague. Désormais entre les mains du groupe Hanse, Sealine semble reparti sur de bonnes bases comme en témoigne cette vedette sportive et élancée, dont l'habitacle surprend par ses volumes.

Sealine S330: Test Review - Motor Boat & Yachting 03/2015

Sealine S330. Small but perfectly formed, the latest Sealine is everything we wished for and more, with handling, styling and finishing touches a cut above the rest.

Sealine S330: Test review - Motorboat 11/14

You'll find masses of headroom in the saloon courtesy of those high topsides, and plenty of light too.

Sealine S330: Review - Varen 09/20

Het van oorsprong Engelse Sealine heeft meerdere overnames achter de rug waarvan die in 2013 door het Duitse HanseYachts de meest recente is. Het heeft het merk geen windeieren gelegd, want de nieuwe eigenaar creëerde een interessant pallet motorjachten in de range van 33 tot 53 voet.

BilgiMerkez

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını indirebilirsiniz.

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine S330 Düzen - ana güverte | Standart | Sealine
Sealine S330 Düzen - alt güverte | A1/B1/C1 - Standart | Sealine
Sealine S330 Düzen - alt güverte | A2/B1/C1 - Opsiyon | Sealine
Sealine S330 Düzen - alt güverte | A3/B1/C1 - Opsiyon | Sealine
Sealine S330 Düzen - alt güverte | A4/B1/C1 - Opsiyon | Sealine
Sealine S330 Broşür | Sealine
Sealine S330 | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine S330 Düzen - ana güverte

Standart

Sealine S330 Düzen - alt güverte

A1/B1/C1 - Standart

Sealine S330 Düzen - alt güverte

A2/B1/C1 - Opsiyon

Sealine S330 Düzen - alt güverte

A3/B1/C1 - Opsiyon

Sealine S330 Düzen - alt güverte

A4/B1/C1 - Opsiyon

Sealine S330 Broşür

Sealine S330

Özellik ve Ölçüler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.