Sealine S330YENİ SEALINE S330 BİR DİZİ BENZERSİZ ÖZELLİĞİ İLE SİZİ ŞAŞIRTACAK

Sofistike yaz günleri için birinci sınıf bir spor yatı: Sealine S330. Gövde lombozu ve dinamik şekilli tavan çizgileri, Sealine'nin karakteristik yüzünü yansıtmaktadır. Açık güverte mimarisi sayesinde içeriye maksimum oranda güneş ve sıcaklık girmektedir. Hareketli iki tavan elemanı, gündüz ışığını istediğiniz dozda ayarlamaktadır. Kokpit ve çift sürücü koltuğu, ekstra günlük misafirler için geniş yer sağlamaktadır. Güvertenin altında ise iki çiftli kabin, mutfak ve salondan oluşan özel donanımlı bir yaşam alanı bulunmaktadır. Sealine'da her zaman olduğu gibi, alan kullanımı örnek olacak niteliktedir: Yatak boyutları ve ayakta durma yüksekliği konusunda S330 kendi sınıfında çok ileridedir.

SealineAwards

Çalışma şeklimize getirdiğimiz bu standar, her bir Sealine yatta kolaylıkla görülebiliyor. İnovasyonumuz ve üstünlüklerimiz ülkemizde ve dünyanın her yanında jürileri tekrar tekrar şaşırtıyor.

Best of Boats Award - finalist "Best for Family"

Sealine S330

Motor Boat Awards - Winner

Hayalinizdeki Sealineiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Sealine bayiniz istediğiniz model Sealine yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!


ExteriorDesign

Sealine yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

Dinamik gövde tasarımı

Heykel gibi şekillendirilmiş gövde, iç kısımda yeterli ışık ve alan sağlarken mükemmel performans sergiler.

2 adet açılır çatı kısmı

Çok yönlülüğün zirvesi. Gölge ve güneş ışığı; nerede hangisine ihtiyacınız varsa.

Baş ve arka kısımda 2 adet güneşlenme yatağı

Maksimum konfor için arka taraftaki kokpit masasını ekstra güneşlenme yatağına dönüştürebilirsiniz.

8 kişiye kadar konfor

Kokpitteki 6 kişilik U şeklindeki kanepe ve ikili yardımcı pilot koltuğu 8 kişiyi konforlu bir şekilde ağırlar.

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C330'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

En yüksek güverte altı tavanları

Sınıfında benzeri olmayan kamara ve salon tavanı yüksekliği, bol alan ve ışık sağlıyor.

Kategorisindeki en büyük yataklar

Tam donanımlı iki adet özel kamara ve 10 metre kategorisindeki spor bir tekne için rakipsiz bir yatak boyutu.

Güvertenin altında panoramik manzaralar

Büyük gövde pencereleri içeriye bol gün ışığı girmesini sağlar ve harika deniz manzaraları sunar.

Kusursuz el işçiliğini görebileceğiniz kamaralar

Her noktasında yüksek kaliteli bitiş ve dikkatle düşünülmüş ayrıntılar göze çarpar. Teknenin genelinde deri ve paslanmaz çelik gibi kaliteli malzemeler kullanılmıştır.

İlhamve bilgi

Read up on your favourite yacht. Make your well-informed decision and request the reading material for your preferred yacht. Or get the PDF document right here.

Sealine S330 Broşür | SPEED UP YOUR PULSE. SLOW DOWN YOUR MIND. | Sealine

Sealine S330 Broşür

Sealine S330 | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine S330

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Testyorumları

Uzmanlar, uluslararası arenada tanınmış, tarafsız yelken dergileri tarafından  sık sık test edilen Sealine yatlarından etkilenmeyi sürdürüyor. Seçkin, tarafsız su sporları gazetecilerinin test makalelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sealine S330 Test Review Club Marine 10/2015 | UK designed and German built – Sealine’s new S330 is the freshest powerboat in Hanse’s stable. There was a fresh wind of change for powerboat lovers at this year’s Sydney International Boat Show and it was blowing from the direction of the Eyachts marina stand.  Specifically, it came from the chic new European Sealine S330 sports cruiser with its cutting-edge hull lines. | Sealine
Sealine S330 Feature Skipper Revista Nautica 02/2016 | Sealine S330 - Nominada para los premios BOB Award del 2015 y ganadora del Motor & Yachting 2016, la nueva Sealine S330 muestra las nuevas tendencias de este astillero en su moderno diseño y amplia habilidad. | Sealine
Sealine S330 Review Moteur Boat 01/2015 | Sealine S330 L'originalité perdure. Le rachat de Sealine par le chantier allemand Hanse a conservé le caractère marqué de ces vedettes originalrement britanniques... | Sealine
Sealine S330 Test Review Moteur Boat Magazine 02/2015 | Nouvelle vague. Désormais entre les mains du groupe Hanse, Sealine semble reparti sur de bonnes bases comme en témoigne cette vedette sportive et élancée, dont l'habitacle surprend par ses volumes. | Sealine
Sealine S330 Test Review Motor Boat & Yachting 03/2015 | Sealine S330. Small but perfectly formed, the latest Sealine is everything we wished for and more, with handling, styling and finishing touches a cut above the rest. | Sealine
Sealine S330 Test Review Motorboat & Yachting 11/2014 | You'll find masses of headroom in the saloon courtesy of those high topsides, and plenty of light too. | Sealine
Sealine S330 Review Varen 09/20 | Het van oorsprong Engelse Sealine heeft meerdere overnames achter de rug waarvan die in 2013 door het Duitse HanseYachts de meest recente is. Het heeft het merk geen windeieren gelegd, want de nieuwe eigenaar creëerde een interessant pallet motorjachten in de range van 33 tot 53 voet. | Sealine

Sealine S330 Test Review Club Marine 10/2015

UK designed and German built – Sealine’s new S330 is the freshest powerboat in Hanse’s stable. There was a fresh wind of change for powerboat lovers at this year’s Sydney International Boat Show and it was blowing from the direction of the Eyachts marina stand. Specifically, it came from the chic new European Sealine S330 sports cruiser with its cutting-edge hull lines.

Sealine S330 Feature Skipper Revista Nautica 02/2016

Sealine S330 - Nominada para los premios BOB Award del 2015 y ganadora del Motor & Yachting 2016, la nueva Sealine S330 muestra las nuevas tendencias de este astillero en su moderno diseño y amplia habilidad.

Sealine S330 Review Moteur Boat 01/2015

Sealine S330 L'originalité perdure. Le rachat de Sealine par le chantier allemand Hanse a conservé le caractère marqué de ces vedettes originalrement britanniques...

Sealine S330 Test Review Moteur Boat Magazine 02/2015

Nouvelle vague. Désormais entre les mains du groupe Hanse, Sealine semble reparti sur de bonnes bases comme en témoigne cette vedette sportive et élancée, dont l'habitacle surprend par ses volumes.

Sealine S330 Test Review Motor Boat & Yachting 03/2015

Sealine S330. Small but perfectly formed, the latest Sealine is everything we wished for and more, with handling, styling and finishing touches a cut above the rest.

Sealine S330 Test Review Motorboat & Yachting 11/2014

You'll find masses of headroom in the saloon courtesy of those high topsides, and plenty of light too.

Sealine S330 Review Varen 09/20

Het van oorsprong Engelse Sealine heeft meerdere overnames achter de rug waarvan die in 2013 door het Duitse HanseYachts de meest recente is. Het heeft het merk geen windeieren gelegd, want de nieuwe eigenaar creëerde een interessant pallet motorjachten in de range van 33 tot 53 voet.

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Sealineyapılandırıcı

Yeni Sealine yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

InfoCenter

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını buradan indirebilirsiniz.

Sealine Colours & Materials | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine S330 Main Deck | standard | Sealine
Sealine S330 Lower Deck | standard - A1 / B1 / C1 | Sealine
Sealine S330 Lower Deck | optional - A2 / B1 / C1 | Sealine
Sealine S330 Lower Deck | optional - A3 / B1 / C1 | Sealine
Sealine S330 Lower Deck | optional - A4 / B1 / C1 | Sealine
Sealine S330 Broşür | SPEED UP YOUR PULSE. SLOW DOWN YOUR MIND. | Sealine
Sealine S330 | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine Colours & Materials

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine S330 Main Deck

standard

Sealine S330 Lower Deck

standard - A1 / B1 / C1

Sealine S330 Lower Deck

optional - A2 / B1 / C1

Sealine S330 Lower Deck

optional - A3 / B1 / C1

Sealine S330 Lower Deck

optional - A4 / B1 / C1

Sealine S330 Broşür

SPEED UP YOUR PULSE. SLOW DOWN YOUR MIND.

Sealine S330

Özellik ve Ölçüler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.