Sealine C530Follow the C-ducer C530

Sealine C530, Cruiser serisinin etkileyici zirvesini temsil etmektedir. Bu modelde Sealine için tipik olan Cabrio ambiyansını devasa boyutta yaşayabilirsiniz. Gövde pencerelerinin etkileyici görünümü, hayalleri süsleyen bu yatın hangi markaya ait olduğu konusunda şüphe bırakmamaktadır. Altı metre uzunluğundaki panorama cam ve geniş sürgülü tavan sayesinde salonun her köşesine doğal ışık girmektedir. Dış alanda ekstra büyüklükteki yüzme platformu ve açık hava mangalı yata özel bir hava katmaktadır. İç kısımda ise sizi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir konfor beklemektedir: Ayrı şarap buzdolabından, tekne sahibi kısmındaki yağmur duşuna kadar. Üç çift kabin ve iki banyo sayesinde misafirlerinizle birlikte C530'un lüksünün keyfini çıkarırsınız. Geride ise ekip kabini haline getirilebilen büyük bir ardiye bulunmaktadır.

Exterior   Design

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Açık hava kokpit ızgarası

Yemek pişirirken ailenizin ve arkadaşlarınızın yanından ayrılmanız gerekmesin. Akıllıca yerleştirilmiş açık hava ızgarası sayesinde dumanı tüten lezzetler doğrudan yüzme platformundan servis edilebilir.

İki yanda da sürgülü kapılar

Yan kapılar açıldığında salonda daha da havadar bir atmosfer oluşur. Üstelik bu kapılar teknenin baş kısmına kolayca erişilmesini sağlar.

Güneşi hissetmeniz için 2 adet çatı

Elektrikli iki çatıyı açın ve yaz tatilinize güneşin eşlik etmesine izin verin! 16 metre boyutundaki başka hiçbir tekne size üstü açık bir araba sürüyormuşsunuz hissi vermez.

Sınırsız panoramik manzara

Baktığınız her yerde büyüleyici deniz manzarası! Panoramik pencerelerin bu sınıfta bir benzeri daha yoktur. İçeride eşsiz bir ışık bolluğu.

Bölüm sayfa sonu

İç   dizayn

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C530'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Şık şarap dolabı

C530, şık bir bağımsız şarap soğutucusu sunar. İyice soğumuş şişeler arasından şarabınızı seçmek; daha keyifli ne olabilir?

Katlanabilir makyaj masası

Kamaranın iki yanında da geniş birer şezlong kanepe vardır. İskele tarafında bulunan masa ile makyaj alanı seçeneğiniz mevcuttur.

Yağmur tipi lüks duş başlığı

Tekne sahibinin banyosunda dikdörtgen bir şerit lamba ile güzelce çerçevelenmiş tüm duş alanına erişen yağmur tipi duş başlığı bulunur.

Üstün uyku rahatlığı

160 cm genişliğinde ve 200 cm uzunluğundaki büyük boy yatak bu motoryatın görkemini tam anlamıyla yansıtıyor ve yerine getirilmeyen tek bir isteğiniz bile kalmıyor.

Bölüm sayfa sonu

İlham   ve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

SEALINE C530 Broşürü

SEALINE C530 broşür

SEALINE C530 Özellikler | Sealine

SEALINE C530 Özellikler

Yaşam   alanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C530 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Test  yorumları

Uzmanlar, uluslararası arenada tanınmış, tarafsız yatçılık dergileri tarafından  sık sık test edilen SEALINE yatlarından etkilenmeyi sürdürüyor. Seçkin, tarafsız su sporları gazetecilerinin test makalelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sealine C530: Düsseldorf-Premieren - Boote 02/2017 | Feel free: Große Glasflächen schaffen ein beeindruckendes Raumgefühl. | Sealine
Sealine C530: Revisión - Nautica y Yates Numero 31 | Sealine, marca del grupo Hanse, ha presentado su nuevo modelo descapotable deportivo, un original diseño que permite cubrir o descubrir tanto la bañera como el interior, toda vez que habilita una zona de estar en proa y una gran plataforma de baño en popa que desciende hidráulicamente y permite la estiba de un auxiliar de hasta 3,20 metros. | Sealine
Sealine C530:  Ένα σπορ κάμπριο σκάφος κυκλοφορεί… τόπλες | Ο συνδυασμός της βρετανικής κομψότητας με τη γερμανική στιβαρή κατασκευή βρίσκει την έκφρασή του μέσα από τα σκάφη που ανήκουν πλέον στη Hanse. Με το νέο Sealine C530, το μεγαλύτερο της σειράς, η HanseGroup χαράζει νέα πορεία στην κατασκευή σκαφών αναψυχής. | Sealine

Sealine C530: Düsseldorf-Premieren - Boote 02/2017

Feel free: Große Glasflächen schaffen ein beeindruckendes Raumgefühl.

Sealine C530: Revisión - Nautica y Yates Numero 31

Sealine, marca del grupo Hanse, ha presentado su nuevo modelo descapotable deportivo, un original diseño que permite cubrir o descubrir tanto la bañera como el interior, toda vez que habilita una zona de estar en proa y una gran plataforma de baño en popa que desciende hidráulicamente y permite la estiba de un auxiliar de hasta 3,20 metros.

Sealine C530: Ένα σπορ κάμπριο σκάφος κυκλοφορεί… τόπλες

Ο συνδυασμός της βρετανικής κομψότητας με τη γερμανική στιβαρή κατασκευή βρίσκει την έκφρασή του μέσα από τα σκάφη που ανήκουν πλέον στη Hanse. Με το νέο Sealine C530, το μεγαλύτερο της σειράς, η HanseGroup χαράζει νέα πορεία στην κατασκευή σκαφών αναψυχής.

Info  Center

Sealine C530 Ana güverte çatı | Çatı | Sealine
Sealine C530 Ana güverte (Standart) | Standart | Sealine
Sealine C530 Alt güverte (Standart) | Standart - mürettebat kabini isteğe bağlı | Sealine
Sealine C530 Alt güverte (Opsiyon) | Opsiyon | Sealine

Sealine C530 Ana güverte çatı

Çatı

Sealine C530 Ana güverte (Standart)

Standart

Sealine C530 Alt güverte (Standart)

Standart - mürettebat kabini isteğe bağlı

Sealine C530 Alt güverte (Opsiyon)

Opsiyon