Sealine C430Gözlerini Denizin Mükemmeliğine Açılsın

Güneşli Cabrio havası ve mükemmel alan sunumu: Sealine C430 işte tam olarak budur. Güçlü ifadeli gövde pencereleri yata Sealine'ye özgü havayı katmakta ve yenilikçi 26 m2 cam alana dahil olmaktadır. Elektrikli sürgülü tavan açıldığında iç kısma daha fazla gündüz ışığı doldurabilirsiniz. Sealine C430 üç lüks loca alanı sayesinde her an için mükemmel ambiyansı hazır sunmaktadır. Salon açıldığında, iç ve dış alan deniz üstünde gerçek bir ada şeklinde birleşmektedir. Standart tasarımda orta kısımda master kabin ve pruva alanında bir VIP kabin bulunmaktadır. Opsiyonel olarak üç tam donanımlı çift kabin tasarlanması da mümkündür.

Bölüm sayfa sonu

SEALINE Ödüller

Çalışma şeklimize getirdiğimiz bu standar, her bir SEALINE yatta kolaylıkla görülebiliyor. İnovasyonumuz ve üstünlüklerimiz ülkemizde ve dünyanın her yanında jürileri tekrar tekrar şaşırtıyor.

European Powerboat of the Year Nominated 2018

Sealine C430

2018 Motor Boat Awards Finalist Sealine C430

Bölüm sayfa sonu

Hayalinizdeki Sealineiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. SEALINE bayiniz istediğiniz model SEALINE yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

 


Bölüm sayfa sonu

GO FASTEREQUIPMENT PACKAGES up to 50% OFF

SEALINE GoFaster Special offer get a great equipment upgrade for your new motorboat

Limited to September and October: We include highly attractive upgrades for your new SEALINE up to 50% off. Talk to your SEALINE dealer now about this unique equipment offer!

Style Package

Furniture wood:
Ontario Oak, Sherwood Chestnut or Atlanta Walnut
Floorboards in saloon and galley:
Velvet Oak, Venecian Black Walnut or Californian Oak

Power Package

2 x Volvo Penta IPS600 (440 hp) - Pod drive including joystick control

This offer cannot be combined with other special prices or discounts. The rate of value added tax may differ from country to country. In this example, it amounts to 20%.

Bölüm sayfa sonu

ExteriorDesign

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Açık hava kokpit ızgarası

Yemek pişirirken ailenizin ve arkadaşlarınızın yanından ayrılmanız gerekmesin. Akıllıca yerleştirilmiş açık hava barbeküsü ve içecek barı sayesinde dumanı tüten lezzetler doğrudan yüzme platformundan servis edilebilir.

Büyük yüzme platformu

Hidrolik kumandalı ve oldukça rahattır. Platform alçaldıkça gömülü basamaklar açılır ve denize güvenli erişim sağlar.

Güneşi hissetmeniz için 2 adet çatı

Elektrikli iki çatıyı açın ve yaz tatilinize güneşin eşlik etmesine izin verin! 12 metre boyutundaki başka hiçbir tekne size üstü açık bir araba sürüyormuşsunuz hissi vermez.

Sınırsız panoramik manzara

Baktığınız her yerde büyüleyici deniz manzarası! Panoramik pencerelerin bu sınıfta bir benzeri daha yoktur. İçeride eşsiz bir ışık bolluğu.

Bölüm sayfa sonu

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C430'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

13 metre boyunca 3 adet iki kişilik kamara

C430, bu sınıfta istek üzerine, lüks donanımlı üç adet iki kişilik kamara sunabilen ilk yattır.

Hareket edebilen büyük kaptan koltuğu

Dümenin başındaki döndürülebilir ekstra geniş koltuk solonda olup bitenlerden kopmamanızı sağlar.

En şık iç tasarım

Baştan sona aydınlık kaptan kamaranız mükemmel iç görünümüyle nefesinizi kesecek: şık parçalar, kaliteli el işçiliği, gösterişli bir donanım.

Sofistike aydınlatma sistemi

Zekice tasarlanmış duvar lambaları, okuma lambaları, yansımalı LED ışıklandırma ve tavana yerleştirilmiş spot ışıkları, üst sınıf bir ambiyans yaratıyor.

Bölüm sayfa sonu

İlhamve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

Sealine C430 Broşür | En zarif haliyle dinamik sürüş. Ferah, yüce bir duygudan ödün vermeyen modern yat tasarımı. Estetiğinde öncüdür ve yaşam kalitesinin nihai simgesidir. Son derece çok yönlü, etkileyici derecede dinamik ve olağanüstü rahatlatıcı. Basitçe söylemek gerekirse: Sealine C430. | Sealine

Sealine C430 Broşür

Sealine C430 | Sealine

Sealine C430

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C430 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Testyorumları

Uzmanlar, uluslararası arenada tanınmış, tarafsız yatçılık dergileri tarafından  sık sık test edilen SEALINE yatlarından etkilenmeyi sürdürüyor. Seçkin, tarafsız su sporları gazetecilerinin test makalelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sealine C430: Examen du test - neptune Yachting Moteur Décembre 2018/Janvier 2019 | La métaphore automobilistique s'impose pour cette catégorie de vedettes à hard-top fermé et carène planante, mettant l'accent sur l'espace, la transparence de l'habitacle et le confort à bord. Les chantiers n'ont pas hésité à établir le parallèle. On a vu ainsi naître ces deux dernières années toute une nouvelle génération de bateaux de croisière de 11 à 14 mètres qui répondent à ces critères, dont le Sealine C430. | Sealine
Sealine C430: Test Review - MotorBoat & Yachting February 2018 | SPACE ROCKET - First test of the world's fastest floating apartment! | Sealine
Sealine C430: Revisione del test - Barche a Motore / July & August 2018 | Diportisti, riunitevi con il mare. Il nuovo coupé del cantiere ingloese è un inno alla vita all'aperto. E molto ben confezionato. | Sealine

Sealine C430: Examen du test - neptune Yachting Moteur Décembre 2018/Janvier 2019

La métaphore automobilistique s'impose pour cette catégorie de vedettes à hard-top fermé et carène planante, mettant l'accent sur l'espace, la transparence de l'habitacle et le confort à bord. Les chantiers n'ont pas hésité à établir le parallèle. On a vu ainsi naître ces deux dernières années toute une nouvelle génération de bateaux de croisière de 11 à 14 mètres qui répondent à ces critères, dont le Sealine C430.

Sealine C430: Test Review - MotorBoat & Yachting February 2018

SPACE ROCKET - First test of the world's fastest floating apartment!

Sealine C430: Revisione del test - Barche a Motore / July & August 2018

Diportisti, riunitevi con il mare. Il nuovo coupé del cantiere ingloese è un inno alla vita all'aperto. E molto ben confezionato.

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:
Bölüm sayfa sonu

Sealineyapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

BilgiMerkez

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını indirebilirsiniz.

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine C430 Düzen - Ana güverte | Standart | Sealine
Sealine C430 Düzen - Ana güverte | Çatı | Sealine
Sealine C430 Düzen - Alt güverte | Standart | Sealine
Sealine C430 Düzen - Alt güverte | A2/B2 - Opsiyon | Sealine
Sealine C430 Düzen - Alt güverte | A1/B3 - Opsiyon | Sealine
Sealine C430 Düzen - Alt güverte | A1/B4 - Opsiyon | Sealine
Sealine C430 Düzen - tümü | Sealine
Sealine C430 Broşür | En zarif haliyle dinamik sürüş. Ferah, yüce bir duygudan ödün vermeyen modern yat tasarımı. Estetiğinde öncüdür ve yaşam kalitesinin nihai simgesidir. Son derece çok yönlü, etkileyici derecede dinamik ve olağanüstü rahatlatıcı. Basitçe söylemek gerekirse: Sealine C430. | Sealine
Sealine C430 | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine C430 Düzen - Ana güverte

Standart

Sealine C430 Düzen - Ana güverte

Çatı

Sealine C430 Düzen - Alt güverte

Standart

Sealine C430 Düzen - Alt güverte

A2/B2 - Opsiyon

Sealine C430 Düzen - Alt güverte

A1/B3 - Opsiyon

Sealine C430 Düzen - Alt güverte

A1/B4 - Opsiyon

Sealine C430 Düzen - tümü

Sealine C430 Broşür

En zarif haliyle dinamik sürüş. Ferah, yüce bir duygudan ödün vermeyen modern yat tasarımı. Estetiğinde öncüdür ve yaşam kalitesinin nihai simgesidir. Son derece çok yönlü, etkileyici derecede dinamik ve olağanüstü rahatlatıcı. Basitçe söylemek gerekirse: Sealine C430.

Sealine C430

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.