Sealine C430Gözlerini Denizin Mükemmeliğine Açılsın

Güneşli Cabrio havası ve mükemmel alan sunumu: Sealine C430 işte tam olarak budur. Güçlü ifadeli gövde pencereleri yata Sealine'ye özgü havayı katmakta ve yenilikçi 26 m2 cam alana dahil olmaktadır. Elektrikli sürgülü tavan açıldığında iç kısma daha fazla gündüz ışığı doldurabilirsiniz. Sealine C430 üç lüks loca alanı sayesinde her an için mükemmel ambiyansı hazır sunmaktadır. Salon açıldığında, iç ve dış alan deniz üstünde gerçek bir ada şeklinde birleşmektedir. Standart tasarımda orta kısımda master kabin ve pruva alanında bir VIP kabin bulunmaktadır. Opsiyonel olarak üç tam donanımlı çift kabin tasarlanması da mümkündür.

SealineAwards

Çalışma şeklimize getirdiğimiz bu standar, her bir Sealine yatta kolaylıkla görülebiliyor. İnovasyonumuz ve üstünlüklerimiz ülkemizde ve dünyanın her yanında jürileri tekrar tekrar şaşırtıyor.

European Powerboat of the Year Nominated 2018

Sealine C430

2018 Motor Boat Awards Finalist Sealine C430

Hayalinizdeki Sealineiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Sealine bayiniz istediğiniz model Sealine yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!


ExteriorDesign

Sealine yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

Açık hava kokpit ızgarası

Yemek pişirirken ailenizin ve arkadaşlarınızın yanından ayrılmanız gerekmesin. Akıllıca yerleştirilmiş açık hava barbeküsü ve içecek barı sayesinde dumanı tüten lezzetler doğrudan yüzme platformundan servis edilebilir.

Büyük yüzme platformu

Hidrolik kumandalı ve oldukça rahattır. Platform alçaldıkça gömülü basamaklar açılır ve denize güvenli erişim sağlar.

Güneşi hissetmeniz için 2 adet çatı

Elektrikli iki çatıyı açın ve yaz tatilinize güneşin eşlik etmesine izin verin! 12 metre boyutundaki başka hiçbir tekne size üstü açık bir araba sürüyormuşsunuz hissi vermez.

Sınırsız panoramik manzara

Baktığınız her yerde büyüleyici deniz manzarası! Panoramik pencerelerin bu sınıfta bir benzeri daha yoktur. İçeride eşsiz bir ışık bolluğu.

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C330'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

13 metre boyunca 3 adet iki kişilik kamara

C430, bu sınıfta istek üzerine, lüks donanımlı üç adet iki kişilik kamara sunabilen ilk yattır.

Hareket edebilen büyük kaptan koltuğu

Dümenin başındaki döndürülebilir ekstra geniş koltuk solonda olup bitenlerden kopmamanızı sağlar.

En şık iç tasarım

Baştan sona aydınlık kaptan kamaranız mükemmel iç görünümüyle nefesinizi kesecek: şık parçalar, kaliteli el işçiliği, gösterişli bir donanım.

Sofistike aydınlatma sistemi

Zekice tasarlanmış duvar lambaları, okuma lambaları, yansımalı LED ışıklandırma ve tavana yerleştirilmiş spot ışıkları, üst sınıf bir ambiyans yaratıyor.

İlhamve bilgi

Read up on your favourite yacht. Make your well-informed decision and request the reading material for your preferred yacht. Or get the PDF document right here.

Sealine C430 Broşür | Dynamic driving at its most elegant. Modern yacht design that does not compromise a spacious, lofty feeling. It is pioneering in its aesthetics and the ultimate symbol of quality of life. Extremely versatile, impressively dynamic and wonderfully relaxing. Put simply: it is the Sealine C430. | Sealine

Sealine C430 Broşür

Sealine C430 | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine C430

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Testyorumları

Uzmanlar, uluslararası arenada tanınmış, tarafsız yelken dergileri tarafından  sık sık test edilen Sealine yatlarından etkilenmeyi sürdürüyor. Seçkin, tarafsız su sporları gazetecilerinin test makalelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sealine C430 Test review neptune Yachting Moteur - Décembre 2018/Janvier 2019 | La métaphore automobilistique s'impose pour cette catégorie de vedettes à hard-top fermé et carène planante, mettant l'accent sur l'espace, la transparence de l'habitacle et le confort à bord. Les chantiers n'ont pas hésité à établir le parallèle. On a vu ainsi naître ces deux dernières années toute une nouvelle génération de bateaux de croisière de 11 à 14 mètres qui répondent à ces critères, dont le Sealine C430. | Sealine
Sealine C430 Test Review MotorBoat & Yachting February 2018 | SPACE ROCKET - First test of the world's fastest floating apartment! | Sealine
Sealine C430 Test Review Barche a Motore / July & August 2018 | Diportisti, riunitevi con il mare. Il nuovo coupé del cantiere ingloese è un inno alla vita all'aperto. E molto ben confezionato. | Sealine

Sealine C430 Test review neptune Yachting Moteur - Décembre 2018/Janvier 2019

La métaphore automobilistique s'impose pour cette catégorie de vedettes à hard-top fermé et carène planante, mettant l'accent sur l'espace, la transparence de l'habitacle et le confort à bord. Les chantiers n'ont pas hésité à établir le parallèle. On a vu ainsi naître ces deux dernières années toute une nouvelle génération de bateaux de croisière de 11 à 14 mètres qui répondent à ces critères, dont le Sealine C430.

Sealine C430 Test Review MotorBoat & Yachting February 2018

SPACE ROCKET - First test of the world's fastest floating apartment!

Sealine C430 Test Review Barche a Motore / July & August 2018

Diportisti, riunitevi con il mare. Il nuovo coupé del cantiere ingloese è un inno alla vita all'aperto. E molto ben confezionato.

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Sealineyapılandırıcı

Yeni Sealine yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

InfoCenter

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını buradan indirebilirsiniz.

Sealine Colours & Materials | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine C430 Deckslayout Maindeck | standard | Sealine
Sealine C430 Deckslayout Roof | standard | Sealine
Sealine C430 Deckslayout - LowerDeck | Standard | Sealine
Sealine C430 Deckslayout LowerDeck - Option 1 | vanity area in owners cabin option, bow cabin with scissors berth option | Sealine
Sealine C430 Deckslayout LowerDeck - Option 2 | aft cabin portside with twin bed & aft cabin starboard side with double bed option | Sealine
Sealine C430 Deckslayout LowerDeck - Option 3 | aft cabin portside with queen size bed & aft cabin starboard side with double bed | Sealine
Sealine C430 Deckslayout all | Sealine C430 Deckslayout all (standard and option) | Sealine
Sealine C430 Broşür | Dynamic driving at its most elegant. Modern yacht design that does not compromise a spacious, lofty feeling. It is pioneering in its aesthetics and the ultimate symbol of quality of life. Extremely versatile, impressively dynamic and wonderfully relaxing. Put simply: it is the Sealine C430. | Sealine
Sealine C430 | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine Colours & Materials

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine C430 Deckslayout Maindeck

standard

Sealine C430 Deckslayout Roof

standard

Sealine C430 Deckslayout - LowerDeck

Standard

Sealine C430 Deckslayout LowerDeck - Option 1

vanity area in owners cabin option, bow cabin with scissors berth option

Sealine C430 Deckslayout LowerDeck - Option 2

aft cabin portside with twin bed & aft cabin starboard side with double bed option

Sealine C430 Deckslayout LowerDeck - Option 3

aft cabin portside with queen size bed & aft cabin starboard side with double bed

Sealine C430 Deckslayout all

Sealine C430 Deckslayout all (standard and option)

Sealine C430 Broşür

Dynamic driving at its most elegant. Modern yacht design that does not compromise a spacious, lofty feeling. It is pioneering in its aesthetics and the ultimate symbol of quality of life. Extremely versatile, impressively dynamic and wonderfully relaxing. Put simply: it is the Sealine C430.

Sealine C430

Özellik ve Ölçüler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.