Sealine C390vDrive your dream

Sürükleyici enerji! Sezgisel manevralar ve ani hızlanmalar için cömert 700 PS dıştan motorlu güce sahiptir! Veya eğlenceye ne dersiniz? Her iki tarafta bulunan tik ağacı platformları, denizde kusursuz keyif garanti etmektedir. Geniş alanlı panoramik cam, rakipsiz komple görünümüyle büyülemektedir. Ön cam açık olduğunda iç ve dış alan pürüzsüz bir şekilde bir bütün haline gelmekte ve vazgeçilmez bir tek katta yaşam duygusu oluşturmaktadır. Ayrıca değişkendir: İstediğinizde kabin görünümünü ekibin yoğunluğuna göre uyarlayabilirsiniz. Denizdeki her an için ideal bir oturma aranjmanı yaratabilirsiniz. Üretim ve malzeme kalitesi konusunda da beklentinizi en üst seviyede tutun. Sealine C390v sizi tüm büyüleyici yönleriyle bekliyor. Drive your Dream!

Hayalinizdeki Sealineiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. Sealine bayiniz istediğiniz model Sealine yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!


ExteriorDesign

Sealine yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

SÜRÜŞ KEYFİ: DIŞTAN MOTORLU!

Aksiyon dolu sürüş keyfi, sezgisel manevralar, cesur hızlanma: Pupada bulunan iki adet 350 PS gücündeki ünite, Sealine C390v'nin sürüşünü heyecan verici bir serüven haline getirmektedir.

KOKPİTTE DEV MUHAFAZA ALANI

Dıştan motorlu tahriki sayesinde Sealine C390v'nin motor bölmesine ihtiyacı yoktur. Bu durum, kokpit masasını yukarıya katlayarak güverteden ulaşabileceğiniz büyük su sporları aletleri için ilave yer açmaktadır.

İKİ TARAFLI TİK AĞACI PLATFORMU

Yüzme keyfi ve dış tekne teknolojisi, Sealine C390v'de mükemmel bir uyum içindedir. Hem iskele hem de sancak tarafında, kokpitin arka kısmında gerçek tik ağacı zeminli birer yüzme platformu bulunmaktadır.

360° PANORAMA İLE UFUĞA DOĞRU

Zemine kadar uzanan salon pencerelerinden oluşan eşsiz cam tasarım ve tek parçadan oluşan ön cam, size denizde rüya gibi anlar sunmaktadır. Daha fazla panorama mümkün değil.

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C330'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR ÖZELLİKLİ SALON

Tek bir hamleyle koltuğun bir kısmı, sürüş yönünde konumlanmış bir çift oturak haline gelebilmektedir. Aynı hızla çıkarılabilen şezlonglar sayesinde salonda rahat bir uzanma alanı oluşturulabilmektedir.

SERBEST ALANDA LÜKS AMBİYANS

Üç adet çifte kabin ve iki banyo, yüksek şıklıkta bir yaşam kültürü ve gemideki herkese özel bir keyif alanı sunmaktadır.

SEÇKİN MALZEME SEÇİMİ

En zarif deriler, özel tasarım kumaşlar ve sanatsal bir ruhla işlenen ahşaplar, alışılmışın ötesinde bir hayat tarzını yansıtmaktadır.

SİZİN İMZANIZA SAHİP İÇ ALAN

Sealine C390v'nin donanımını siz belirlersiniz. Bunun için güçlü vurguya sahip el işçiliğini yüksek titizlikle çalışan üstün teknolojik el aletleriyle birleştiriyoruz.

VideoGalerisi

Discover your Sealine yacht as if you were on board. Our movies show you impressions of every model in action and take you on a detailed walk around the deck and interior.

İlhamve bilgi

Read up on your favourite yacht. Make your well-informed decision and request the reading material for your preferred yacht. Or get the PDF document right here.

Sealine C390v brochure | All Sealine yachts are born of the same values: They feature wide interior spaces, an amazing quantity of natural light and combine outstanding design with German engineering. As for these trademarks, the C390v displays the true spirit of Sealine. | Sealine

Sealine C390v brochure

Sealine C390v | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine C390v

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C330 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Sealineyapılandırıcı

Yeni Sealine yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

InfoCenter

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını buradan indirebilirsiniz.

Sealine Colours & Materials | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine C390v | Lower Deck Option (A1/B1/C2) | Sealine
Sealine C390v | Lower Deck Option (A1/B2/C2) | Sealine
Sealine C390v | Lower Deck Option (A1/B3/C3) | Sealine
Sealine C390v | Lower Deck Standard (A1/B1/C1) | Sealine
Sealine C390v | Maindeck - Roof | Sealine
Sealine C390v | Maindeck Option | Sealine
Sealine C390v | Maindeck Standard | Sealine
Sealine C390v brochure | All Sealine yachts are born of the same values: They feature wide interior spaces, an amazing quantity of natural light and combine outstanding design with German engineering. As for these trademarks, the C390v displays the true spirit of Sealine. | Sealine
Sealine C390v | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine Colours & Materials

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine C390v

Lower Deck Option (A1/B1/C2)

Sealine C390v

Lower Deck Option (A1/B2/C2)

Sealine C390v

Lower Deck Option (A1/B3/C3)

Sealine C390v

Lower Deck Standard (A1/B1/C1)

Sealine C390v

Maindeck - Roof

Sealine C390v

Maindeck Option

Sealine C390v

Maindeck Standard

Sealine C390v brochure

All Sealine yachts are born of the same values: They feature wide interior spaces, an amazing quantity of natural light and combine outstanding design with German engineering. As for these trademarks, the C390v displays the true spirit of Sealine.

Sealine C390v

Özellik ve Ölçüler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.