C390v_Logo_4c.jpg | Sealine

Sealine C390v  Drive your dream

Sürükleyici enerji! Sezgisel manevralar ve ani hızlanmalar için cömert 700 PS dıştan motorlu güce sahiptir! Veya eğlenceye ne dersiniz? Her iki tarafta bulunan tik ağacı platformları, denizde kusursuz keyif garanti etmektedir. Geniş alanlı panoramik cam, rakipsiz komple görünümüyle büyülemektedir. Ön cam açık olduğunda iç ve dış alan pürüzsüz bir şekilde bir bütün haline gelmekte ve vazgeçilmez bir tek katta yaşam duygusu oluşturmaktadır. Ayrıca değişkendir: İstediğinizde kabin görünümünü ekibin yoğunluğuna göre uyarlayabilirsiniz. Denizdeki her an için ideal bir oturma aranjmanı yaratabilirsiniz. Üretim ve malzeme kalitesi konusunda da beklentinizi en üst seviyede tutun. Sealine C390v sizi tüm büyüleyici yönleriyle bekliyor. Drive your Dream!
Bölüm sayfa sonu

Hayalinizdeki Sealine   için özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. SEALINE bayiniz istediğiniz model SEALINE yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

 


Bölüm sayfa sonu

Exterior   Design

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

SÜRÜŞ KEYFİ: DIŞTAN MOTORLU!

Aksiyon dolu sürüş keyfi, sezgisel manevralar, cesur hızlanma: Pupada bulunan iki adet 350 PS gücündeki ünite, Sealine C390v'nin sürüşünü heyecan verici bir serüven haline getirmektedir.

KOKPİTTE DEV MUHAFAZA ALANI

Dıştan motorlu tahriki sayesinde Sealine C390v'nin motor bölmesine ihtiyacı yoktur. Bu durum, kokpit masasını yukarıya katlayarak güverteden ulaşabileceğiniz büyük su sporları aletleri için ilave yer açmaktadır.

İKİ TARAFLI TİK AĞACI PLATFORMU

Yüzme keyfi ve dış tekne teknolojisi, Sealine C390v'de mükemmel bir uyum içindedir. Hem iskele hem de sancak tarafında, kokpitin arka kısmında gerçek tik ağacı zeminli birer yüzme platformu bulunmaktadır.

360° PANORAMA İLE UFUĞA DOĞRU

Zemine kadar uzanan salon pencerelerinden oluşan eşsiz cam tasarım ve tek parçadan oluşan ön cam, size denizde rüya gibi anlar sunmaktadır. Daha fazla panorama mümkün değil.

Bölüm sayfa sonu

İç   dizayn

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C30v'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR ÖZELLİKLİ SALON

Tek bir hamleyle koltuğun bir kısmı, sürüş yönünde konumlanmış bir çift oturak haline gelebilmektedir. Aynı hızla çıkarılabilen şezlonglar sayesinde salonda rahat bir uzanma alanı oluşturulabilmektedir.

SERBEST ALANDA LÜKS AMBİYANS

Üç adet çifte kabin ve iki banyo, yüksek şıklıkta bir yaşam kültürü ve gemideki herkese özel bir keyif alanı sunmaktadır.

SEÇKİN MALZEME SEÇİMİ

En zarif deriler, özel tasarım kumaşlar ve sanatsal bir ruhla işlenen ahşaplar, alışılmışın ötesinde bir hayat tarzını yansıtmaktadır.

SİZİN İMZANIZA SAHİP İÇ ALAN

Sealine C390v'nin donanımını siz belirlersiniz. Bunun için güçlü vurguya sahip el işçiliğini yüksek titizlikle çalışan üstün teknolojik el aletleriyle birleştiriyoruz.

Bölüm sayfa sonu

Video   Galerisi

Discover your SEALINE yacht as if you were on board. Our movies show you impressions of every model in action and take you on a detailed walk around the deck and interior.

İlham   ve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

SEALINE C390v broşürü

SEALINE C390v broşür

SEALINE C390v Özellikler | Sealine

SEALINE C390v Özellikler

Yaşam   alanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C390v dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Model   Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:
Bölüm sayfa sonu

Sealine  yapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

Bilgi  Merkez

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine C390v Alt güverte (Opsiyon) | A1/B1/C2 - Opsiyon | Sealine
Sealine C390v Alt güverte (Opsiyon 2) | A1/B2/C2 - Opsiyon | Sealine
Sealine C390v Alt güverte (Opsiyon 3) | A1/B3/C3 - Opsiyon | Sealine
Sealine C390v Alt güverte (standart) | A1/B1/C1 - Standart | Sealine
Sealine C390v Ana güverte çatı | Roof | Sealine
Sealine C390v Ana güverte (Opsiyon) | Opsiyon | Sealine
Sealine C390v Ana güverte (standart) | Standart | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine C390v Alt güverte (Opsiyon)

A1/B1/C2 - Opsiyon

Sealine C390v Alt güverte (Opsiyon 2)

A1/B2/C2 - Opsiyon

Sealine C390v Alt güverte (Opsiyon 3)

A1/B3/C3 - Opsiyon

Sealine C390v Alt güverte (standart)

A1/B1/C1 - Standart

Sealine C390v Ana güverte çatı

Roof

Sealine C390v Ana güverte (Opsiyon)

Opsiyon

Sealine C390v Ana güverte (standart)

Standart