Sealine_C335v_-2020_12_17_Exterior_P03_16zu9.jpg | Sealine

Sealine C335vSaf tasarım. Salt sürüş keyfi.

Sealine C335v modeli, dıştan motorlu bir yatın çevikliğini, şık tasarlanmış bir yaşam tarzıyla birleştirmektedir. 300PS güce sahip olan iki güç paketi, hızlı bir sürüş keyfi garanti etmektedir. Bu keyif, dümenin yeni progresif karakteriyle daha da artmaktadır. İç kısımda salondan tekne sahibi kamarasına kadar mükemmel bir stil hakimdir. İnce renkler ve yüksek kaliteli malzemeler, büyüleyici bir bütün oluşturmaktadır. Denizdeki anlarınız da en az yattaki anlarınız kadar özel olacaktır çünkü kokpitin altındaki saklama yerinde her boyutta su sporu ekipmanı için geniş bir alan mevcuttur. Sealine C335v sayesinde modern estetiğin ve cömert lüksün keyfini çıkarın.
Bölüm sayfa sonu

Hayalinizdeki Sealineiçin özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. SEALINE bayiniz istediğiniz model SEALINE yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

 


Bölüm sayfa sonu

GO FASTEREQUIPMENT PACKAGES up to 50% OFF

SEALINE GoFaster Special offer get a great equipment upgrade for your new power boat

Limited to September and October: We include highly attractive upgrades for your new SEALINE up to 50% off. Talk to your SEALINE dealer now about this unique equipment offer!

Style Package

Furniture wood: 
Ontario Oak, Sherwood Chestnut or Atlanta Walnut 

Floorboards in saloon, galley and cabins: 
Velvet Oak, Venecian Black Walnut or Californian Oak 

Cruising Package Basic

Anchor 10 kg, galvanised with 30 m of chain
Windlass electric with automatic fuse 
2 additional cleats at mid ship, 1 at each side
4 fenders, 4 mooring lines
MySealine safety cloud with 24 months subscription and device installed on board

Cruising Package

Bowthruster, 4 hp
Cockpit canopies 
Anchor 10 kg, galvanised with 30 m of chain
Windlass electric with automatic fuse 
2 additional cleats at mid ship, 1 at each side
4 fenders, 4 mooring lines
MySealine safety cloud with 24 months subscription and device installed on board
 

This offer cannot be combined with other special prices or discounts. The rate of value added tax may differ from country to country. In this example, it amounts to 20%. 

Bölüm sayfa sonu

ExteriorDesign

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

The driving experience

Exciting handling, outstanding acceleration and rapid top speeds. Two 300hp outboards at the stern make every outing with the SEALINE C335v a thrilling experience.

Fine beach club on the water

The open, connected design of the saloon and cockpit invites you to enjoy life with friends. Or simply use the cockpit as a second sun lounge.

Expressive style

With its spectacular, extravagantly shaped hull glazing, the SEALINE C335v establishes a new design feature of SEALINE yachts.

Bathing at its best

Your water sports equipment is what turns a pleasant swim into a real delight. The huge storage space under the cockpit table has room for all your gear.

Bölüm sayfa sonu

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C335v'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Konfor bölgesine hoş geldiniz

Sahibinin kabini sizi modern lüks ve birinci sınıf konforla karşılıyor. Ortam aydınlatmasıyla şık bir şekilde öne çıkan üst düzey malzemeler, iç mekanı yeni bir düzeye taşıyor. Ada yatağının yanında büyük bir aynalı dolap ve duvar rafları, etkileyici miktarda depolama alanı ve raf sağlar.

Olağanüstü geniş banyo

33 fit sınıfında özel bir özellik olan gösterişli bir şekilde döşenmiş banyo, geniş ahşap kullanımıyla ayrı bir duşakabin ve keyif sunuyor.

Tüm ekip için lüks

VIP kabin aynı zamanda ismine yakışır: kral boy çift kişilik yatak, iki gövde penceresinden güneş ışığı ve SEALINE'ın yeni yüzey tasarımı ile kendinizi evinizde hissetmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Maksimum sürüş keyfine odaklı

Yeni kontrol istasyonu tasarımı, modern estetiğe ve maksimum kullanım kolaylığına odaklanıyor. Üst düzey ekranlar, ilk bakışta istenen tüm bilgileri sağlar. Koltuk katlanabilir, böylece ayaktayken de direksiyonu kullanabilirsiniz.

Bölüm sayfa sonu

Sealine3D yapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

Sealine C335v 3D yapılandırıcı
  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

İlhamve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

Sealine C335 & C335v Broşür | Üstün dış ve iç mekan Sealine C335 ve C335v, en iyi yeni yat tasarımlarımızdan ikisidir. Bu motor yatlar, eğlence ve konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için lüks özelliklerle yüklüdür. | Sealine

Sealine C335 & C335v Broşür

Sealine C335v | Sealine

Sealine C335v

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun beş farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C335v dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

BilgiMerkez

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını indirebilirsiniz.

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine C335v Alt güverte | Seçenek | Sealine
Sealine C335v Alt güverte | Standart | Sealine
Sealine C335v Ana güverte | Seçenek | Sealine
Sealine C335v Ana güverte | Seçenek | Sealine
Sealine C335v Ana güverte | Standart | Sealine
Sealine C335 & C335v Broşür | Üstün dış ve iç mekan Sealine C335 ve C335v, en iyi yeni yat tasarımlarımızdan ikisidir. Bu motor yatlar, eğlence ve konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için lüks özelliklerle yüklüdür. | Sealine
Sealine C335v | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine C335v Alt güverte

Seçenek

Sealine C335v Alt güverte

Standart

Sealine C335v Ana güverte

Seçenek

Sealine C335v Ana güverte

Seçenek

Sealine C335v Ana güverte

Standart

Sealine C335 & C335v Broşür

Üstün dış ve iç mekan Sealine C335 ve C335v, en iyi yeni yat tasarımlarımızdan ikisidir. Bu motor yatlar, eğlence ve konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için lüks özelliklerle yüklüdür.

Sealine C335v

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.