Sealine_C335v_-2020_12_17_Exterior_P03_16zu9.jpg | Sealine

Sealine C335vSaf tasarım. Salt sürüş keyfi.

Sealine C335v modeli, dıştan motorlu bir yatın çevikliğini, şık tasarlanmış bir yaşam tarzıyla birleştirmektedir. 300PS güce sahip olan iki güç paketi, hızlı bir sürüş keyfi garanti etmektedir. Bu keyif, dümenin yeni progresif karakteriyle daha da artmaktadır. İç kısımda salondan tekne sahibi kamarasına kadar mükemmel bir stil hakimdir. İnce renkler ve yüksek kaliteli malzemeler, büyüleyici bir bütün oluşturmaktadır. Denizdeki anlarınız da en az yattaki anlarınız kadar özel olacaktır çünkü kokpitin altındaki saklama yerinde her boyutta su sporu ekipmanı için geniş bir alan mevcuttur. Sealine C335v sayesinde modern estetiğin ve cömert lüksün keyfini çıkarın.

SİZE ÖZEL FUARINIZAHOŞ GELDİNİZ!

Sizi "Özel Sunuma" davet ediyoruz - heyecan verici Sealine yatlarımız şimdiden sizleri bekliyor: Dünya çapındaki bayi ağımızdan seçtiğiniz bayinin, seçtiğiniz Sealine modelini gezmeniz için size özel bir tur ayarlaması için sadece telefon etmeniz yeterli. Sadece size özel - ve doğal olarak tüm sağlık önlemlerine uygun. Tekneye hoşgeldiniz!


ExteriorDesign

Sealine yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

The driving experience

Exciting handling, outstanding acceleration and rapid top speeds. Two 300hp outboards at the stern make every outing with the Sealine C335v a thrilling experience.

Fine beach club on the water

The open, connected design of the saloon and cockpit invites you to enjoy life with friends. Or simply use the cockpit as a second sun lounge.

Expressive style

With its spectacular, extravagantly shaped hull glazing, the Sealine C335v establishes a new design feature of Sealine yachts.

Bathing at its best

Your water sports equipment is what turns a pleasant swim into a real delight. The huge storage space under the cockpit table has room for all your gear.

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C335v'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Willkommen in der Komfortzone

Die Eignerkabine empfängt Sie mit modernem Luxus und erstklassigem Komfort. High-End-Materialien, von der Ambientebeleuchtung stilvoll in Szene gesetzt, heben das Interieur auf ein neues Niveau. Ein großer Spiegelschrank und Wandregale neben dem Inselbett bieten beeindruckend viel Stauraum und Ablageflächen.

Außergewöhnlich großes Bad

Eine Besonderheit in der 33 Fuß-Klasse: Das mondän ausgestattete Bad bietet eine separate Duschkabine und begeistert mit dem großflächigen Einsatz von Holz.

Luxus für die ganze Crew

Auch die VIP-Kabine macht ihrem Namen alle Ehre: Mit einer Kingsize Doppelkoje, Sonnenlicht aus zwei Rumpffenstern und dem neuen Oberflächendesign von Sealine bietet sie alles, um sich wohlzufühlen.

Auf höchstes Fahrvergnügen fokussiert

Das neue Steuerstand-Design setzt auf moderne Ästhetik und höchsten Bedienkomfort. Highend-Displays liefern jede gewünschte Information auf den ersten Blick. Die Sitzfläche ist einklappbar, damit Sie auch stehend steuern können.

İlhamve bilgi

Read up on your favourite yacht. Make your well-informed decision and request the reading material for your preferred yacht. Or get the PDF document right here.

Sealine C335 & 335v Brochure | THE NEW C335 AND THE NEW C335v. POWERED BY INBOARD OR OUTBOARD. THE CHOICE IS YOURS! | Sealine

Sealine C335 & 335v Brochure

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun beş farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C335v dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Sealineyapılandırıcı

Yeni Sealine yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

InfoCenter

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını buradan indirebilirsiniz.

Sealine Colours & Materials | GREAT DESIGNERS CREATED YOUR SEALINE. BE ONE OF THEM. There are countless ways to kit out the interior of your boat. No matter what materials you choose: The quality will always be first-class. Carefully selected fabrics, exquisite floorings and a wide range of well-balanced colours create an ambience you´ll enjoy anew each day. | Sealine
Sealine C335v Lower deck - Option | Option | Sealine
Sealine C335v Lower deck - Standard | Standard | Sealine
Sealine C335v Maindeck - Option | Option | Sealine
Sealine C335v Maindeck - Option | Option | Sealine
Sealine C335v Maindeck - Standard | Standard | Sealine
Sealine C335 & 335v Brochure | THE NEW C335 AND THE NEW C335v. POWERED BY INBOARD OR OUTBOARD. THE CHOICE IS YOURS! | Sealine
C335v | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine Colours & Materials

GREAT DESIGNERS CREATED YOUR SEALINE. BE ONE OF THEM. There are countless ways to kit out the interior of your boat. No matter what materials you choose: The quality will always be first-class. Carefully selected fabrics, exquisite floorings and a wide range of well-balanced colours create an ambience you´ll enjoy anew each day.

Sealine C335v Lower deck - Option

Option

Sealine C335v Lower deck - Standard

Standard

Sealine C335v Maindeck - Option

Option

Sealine C335v Maindeck - Option

Option

Sealine C335v Maindeck - Standard

Standard

Sealine C335 & 335v Brochure

THE NEW C335 AND THE NEW C335v. POWERED BY INBOARD OR OUTBOARD. THE CHOICE IS YOURS!

C335v

Özellik ve Ölçüler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.