Sealine_C335_-2020_12_17_Exterior_P08_16zu9.jpg | Sealine

Sealine C335Zevkli. Güzel. Güçlü.

Sealine C335’in güvertesinde her müthiş anı bir diğeri takip etmektedir. Bunların arasında yoğun, sportif bir sürüş keyfi bulunmaktadır: 440 PS motor gücü, net yapılı gösterge paneli ve dümenin muhteşem panorama görünümü bu keyfin bir parçasıdır. Tekne sahibi kamarasında bile her yönden dolan güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Buradaki ustalıkla kombine edilmiş birinci sınıf kumaşlar ve değerli ahşaplar, lüks ve rahat bir atmosfer oluşturmaktadır. Sealine C335’in merkezinde ise en üst seviyede estetiğe ve rahatlığa yönelik beklentileri bile karşılayan, aydınlık salon bulunmaktadır. Güverteye hoş geldiniz!

SİZE ÖZEL FUARINIZAHOŞ GELDİNİZ!

Sizi "Özel Sunuma" davet ediyoruz - heyecan verici Sealine yatlarımız şimdiden sizleri bekliyor: Dünya çapındaki bayi ağımızdan seçtiğiniz bayinin, seçtiğiniz Sealine modelini gezmeniz için size özel bir tur ayarlaması için sadece telefon etmeniz yeterli. Sadece size özel - ve doğal olarak tüm sağlık önlemlerine uygun. Tekneye hoşgeldiniz!


ExteriorDesign

Sealine yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

Making a statement

With the spectacular, extravagantly shaped hull glazing, the Sealine C335 establishes a new design feature of Sealine yachts.

Convertible Cockpit

The cockpit area with table and bench seat can be transformed into a sun lounge in a few easy moves. And it’s just a step to reach the comfortably equipped bathing platform, with its teak decking as standard.

Open, summery flair

Pure quality of life: open the sliding saloon door and the hinged window to the cockpit bar to blur the boundaries between inside and out.

Sun and shade on demand

The electric glass sunroof is impressively large. When it is fully retracted, almost the entire saloon is open air. Thanks to the adjustable soft top, the cockpit also always has as much or as little sun as you want.

INTERIORDesign

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C335'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Welcome to the comfort zone

The owner's cabin welcomes you with modern luxury and first-class comfort. High-end materials, stylishly set off by ambient lighting, elevate the interior to a new level. A large mirrored wardrobe and shelves next to the island bed offer an impressive amount of storage space.

Exceptionally large shower room

A special feature in the 33-foot class is the sophisticated bathroom, which offers a separate shower cubicle and impresses with the extensive use of wood.

Luxury for the whole crew

The VIP cabin also lives up to its name. With a king-size double berth, natural light from two hull windows and the new Sealine finish, it offers everything you need to feel at home.

Focused on maximum driving pleasure

The new design of the helm station showcases a modern look and total ease of use. High-end displays provide any desired information at first glance. The seat is retractable so that you can also steer while standing.

İlhamve bilgi

Read up on your favourite yacht. Make your well-informed decision and request the reading material for your preferred yacht. Or get the PDF document right here.

Sealine C335 & 335v Brochure | THE NEW C335 AND THE NEW C335v. POWERED BY INBOARD OR OUTBOARD. THE CHOICE IS YOURS! | Sealine

Sealine C335 & 335v Brochure

Yaşamalanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun beş farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C335 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Model Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Sealineyapılandırıcı

Yeni Sealine yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

InfoCenter

Yatınızın tüm özelliklerini ve teknik detaylarını buradan indirebilirsiniz.

Sealine Colours & Materials | GREAT DESIGNERS CREATED YOUR SEALINE. BE ONE OF THEM. There are countless ways to kit out the interior of your boat. No matter what materials you choose: The quality will always be first-class. Carefully selected fabrics, exquisite floorings and a wide range of well-balanced colours create an ambience you´ll enjoy anew each day. | Sealine
Sealine C335 Lower deck - Option | Option | Sealine
Sealine C335 Lower deck - Standard | Standard | Sealine
Sealine C335 Maindeck - Option | Option | Sealine
Sealine C335 Maindeck - Option | Option | Sealine
Sealine C335 Maindeck - Standard | Standard | Sealine
Sealine C335 & 335v Brochure | THE NEW C335 AND THE NEW C335v. POWERED BY INBOARD OR OUTBOARD. THE CHOICE IS YOURS! | Sealine
C335 | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine Colours & Materials

GREAT DESIGNERS CREATED YOUR SEALINE. BE ONE OF THEM. There are countless ways to kit out the interior of your boat. No matter what materials you choose: The quality will always be first-class. Carefully selected fabrics, exquisite floorings and a wide range of well-balanced colours create an ambience you´ll enjoy anew each day.

Sealine C335 Lower deck - Option

Option

Sealine C335 Lower deck - Standard

Standard

Sealine C335 Maindeck - Option

Option

Sealine C335 Maindeck - Option

Option

Sealine C335 Maindeck - Standard

Standard

Sealine C335 & 335v Brochure

THE NEW C335 AND THE NEW C335v. POWERED BY INBOARD OR OUTBOARD. THE CHOICE IS YOURS!

C335

Özellik ve Ölçüler

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.