Sealine C335Tasteful. Beautiful. Powerful.

Sealine C335’in güvertesinde her müthiş anı bir diğeri takip etmektedir. Bunların arasında yoğun, sportif bir sürüş keyfi bulunmaktadır: 440 PS motor gücü, net yapılı gösterge paneli ve dümenin muhteşem panorama görünümü bu keyfin bir parçasıdır. Tekne sahibi kamarasında bile her yönden dolan güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Buradaki ustalıkla kombine edilmiş birinci sınıf kumaşlar ve değerli ahşaplar, lüks ve rahat bir atmosfer oluşturmaktadır. Sealine C335’in merkezinde ise en üst seviyede estetiğe ve rahatlığa yönelik beklentileri bile karşılayan, aydınlık salon bulunmaktadır. Güverteye hoş geldiniz!

Bölüm sayfa sonu

Hayalinizdeki Sealine   için özel sunum

Sizi hayalinizdeki yatta tamamen size özel hazırlanmış yat şovuna davet ediyoruz. SEALINE bayiniz istediğiniz model SEALINE yatında sizin için özel bir sunum hazırlamaktan ve tüm detayları güvertede açıklamaktan memnuniyet duyacaktır. Bu esnada herhangi bir zaman baskısı altında olmayacaksınız ve elbette tüm sağlık kurallarına uyulacaktır. Hemen şimdi istediğiniz randevuyu alın ve hayran kalmaya hazır olun!

 


Bölüm sayfa sonu

Exterior   Design

SEALINE yatları modern, fonksiyonel tasarımlarıyla büyülüyor. Benzersiz, yalın zerafetleri dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Bill Dixon.'nin elinden çıkan performansla bir araya geliyor.

 

Making a statement

With the spectacular, extravagantly shaped hull glazing, the SEALINE C335 establishes a new design feature of SEALINE yachts.

Convertible Cockpit

The cockpit area with table and bench seat can be transformed into a sun lounge in a few easy moves. And it’s just a step to reach the comfortably equipped bathing platform, with its teak decking as standard.

Open, summery flair

Pure quality of life: open the sliding saloon door and the hinged window to the cockpit bar to blur the boundaries between inside and out.

Sun and shade on demand

The electric glass sunroof is impressively large. When it is fully retracted, almost the entire saloon is open air. Thanks to the adjustable soft top, the cockpit also always has as much or as little sun as you want.

Bölüm sayfa sonu

İç   dizayn

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve kaliteli kumaşlar, zarif ahşaplar, moda renkler, seçkin zemin malzemeleri ve şık mobilyaların dahil olduğu geniş kombinasyon seçenekleri sayesinde Sealine C335'nizi kendinize özel, benzersiz bir yata dönüştürebilirsiniz.

Konfor bölgesine hoş geldiniz

Sahibinin kabini sizi modern lüks ve birinci sınıf konforla karşılıyor. Ortam aydınlatmasıyla şık bir şekilde öne çıkan üst düzey malzemeler, iç mekanı yeni bir düzeye taşıyor. Ada yatağının yanındaki büyük aynalı gardırop ve raflar, etkileyici miktarda depolama alanı sunuyor.

Olağanüstü geniş duş odası

33 fitlik sınıfın özel bir özelliği, ayrı bir duş kabini sunan ve kapsamlı ahşabın kullanımıyla etkileyici olan sofistike banyodur.

Tüm ekip için lüks

VIP kabin de ismine yakışır. Kral boy çift kişilik yatak, iki gövde penceresinden gelen doğal ışık ve yeni SEALINE kaplaması ile kendinizi evinizde hissetmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Maksimum sürüş keyfine odaklı

Dümen istasyonunun yeni tasarımı, modern bir görünüm ve tam bir kullanım kolaylığı sergiliyor. Üst düzey ekranlar, ilk bakışta istenen tüm bilgileri sağlar. Koltuk geri çekilebilir, böylece ayaktayken de direksiyonu çevirebilirsiniz.

Bölüm sayfa sonu

360 derece  görünüm

Favori Sealine modelindeki özel turunuzu yeni 360 derece panorama hizmetimizle rahatça başlatın. Dilediğiniz kadar zaman ayırın ve her detayın büyüleyici kalitesini keşfedin. Güvertede dolaşırken keyifli anlar dileriz.

Bölüm sayfa sonu

Sealine  3D yapılandırıcı

Yeni SEALINE yatınızın kamara yerleşimini, renklerini, ahşaplarını,  kumaşlarını ve ekstra mobilyalarını seçin.

 

 

Sealine C335 3D yapılandırıcı
  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

İlham   ve bilgi

En sevdiğiniz yatta okuyun. Bilgili kararınızı verin ve tercih ettiğiniz yat için okuma materyalini isteyin. Veya PDF belgesini buradan alın.

SEALINE C335 & 335v Broşürü

broşür

Özellikler | Sealine

Özellikler

Yaşam   alanlarda

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun beş farklı alan yerleşiminden birini seçin. Sealine C335 dörde kadar rahat yatak, şeklinde mutfağın bulunduğu son derece ferah bir salon ve bolca gün ışığı alan, duşlu bir banyo sunuyor.

Saloon Layout

Interior Layouts

Model   Karşılaştırması

İstediğim gibi bir tekne! Mevcut Sealine Yachts modellerini, özelliklerini ve detaylarını kıyaslayın. Birkaç tıklamadan sonra sizin için doğru, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş yatı bulabilirsiniz.

Modelinizi seçin:

Bilgi  Merkez

Sealine Renkler ve Malzemeler | Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht. | Sealine
Sealine C335 Alt güverte (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
SEALINE C335 Alt güverte (standart) | Standart | Sealine
Sealine C335 Ana güverte (Opsiyon 2) | Seçenek | Sealine
Sealine C335 Ana güverte (Opsiyon) | Seçenek | Sealine
Sealine C335 Ana güverte (standart) | Standart | Sealine

Sealine Renkler ve Malzemeler

Customize the look of your Sealine yacht with fabrics, colors and materials to suit your taste. Start the design of your perfect motor yacht.

Sealine C335 Alt güverte (Opsiyon)

Seçenek

SEALINE C335 Alt güverte (standart)

Standart

Sealine C335 Ana güverte (Opsiyon 2)

Seçenek

Sealine C335 Ana güverte (Opsiyon)

Seçenek

Sealine C335 Ana güverte (standart)

Standart