Keyvisuals-Exterieur_C330v.jpg | Sealine

C you later - The newSealine C330v

İster güneş açsın, ister bulutlar toplansın: Hayatın keyfini her zaman çıkarın! Sealine C330v'nin 360° panorama camı üç tarafa doğru açılabilmekte ve bu sayede her hava koşulunda kullanılabilen bu Cruiser gerçek bir yazlık yata dönüşmektedir. Yüksek dinamizme sahip dış tekne tahriki, 40 knot'a kadar aksiyon dolu bir sürüş keyfi sağlamaktadır. Sofistik tasarımı her yönden lüks sunmakta ve bunu güverte altındaki etkileyici serbest alanla tamamlamaktadır. Denize stil sahibi olarak açılın ve Sealine C330v ile günlük hayattan uzaklaşın. See you later!

GO FASTEREQUIPMENT PACKAGES UP TO 75 % FREE

Limited to September and October: We include highly attractive upgrades for your new Sealine completely free of charge. Talk to your retailer now about this unique equipment offer!

Style Package

Furniture wood:
Ontario Oak, Sherwood Chestnut or Atlanta Walnut
Floorboards in saloon, galley and cabins:
Velvet Oak, Venecian Black Walnut or Californian Oak

Cruising Package

Bowthruster, 4 hp
Anchor 10 kg, galvanised with 30 m of chain
Electric windlass with automatic fuse
2 additional cleats at mid ship, 1 at each side
Cockpit canopies, dashboard cover, 4 fenders , 4 mooring lines
MySealine safety cloud with 24 months subscription and device installed on board

This offer cannot be combined with other special prices or discounts. The rate of value added tax may differ from country to country. In this example, it amounts to 16 %.

ExteriorDesign

Sürüş keyfi: Dış tekne!

Aksiyon dolu sürüş keyfi, sezgisel manevralar, cesur hızlanma: Pupada bulunan iki adet 300 PS gücündeki ünite, Sealine C330v'nin sürüşünü heyecan verici bir serüven haline getirmektedir.

İç ve dış alan iç içe

Sürgü kapıyı kenara doğru çekin ve kokpit penceresini yukarıya kaldırın. Bu şekilde merkezinde kokpit barı olan, kesintisiz geçişli açık bir alan yaratırsınız.

Her iki tarafta yüzme platformu

Yüzme keyfi ve dış tekne teknolojisi, C330v'de mükemmel bir uyum içindedir. Hem iskele hem de sancak tarafında, kokpitin arka kısmında gerçek tik ağacı zeminli birer yüzme platformu bulunmaktadır.

Güneş, deniz havası, hafif esintide de sizinle

Etkileyici sürgülü cam tavanı geriye çektiğinizde neredeyse tüm salon açık gökyüzünün altında olacaktır. Kokpiti de gündüz güneşiyle doldurmak için pupadaki hareketli Softtop'un ayarını değiştirin.

INTERIORDesign

En yüksek odalar. En büyük kabinler.

Muazzam bir alan: Sealine C330v'nin iki adet çift kişilik kabini, şu an 33 feet kategorisinde ayakta durma yüksekliği ve yatak boyutunda nelerin mümkün olduğunu sergilemektedir.

Gün ışığı aydınlığında kabinler

Geniş gövde pencereleri C330v'ye sadece markaya özgü Sealine görünümünü katmakla kalmazlar. Ayrıca lüks kabininizde de bol güneşin keyfini çıkarabilmenizi sağlamaktalar.

Karakteristik eşsiz parça

Sealine'nizin eşi yoktur. Güneşlenme koltukları, mobilya alanları, zeminler, perdeler: Tüm parçalar kendi seçeceğiniz renk ve kumaşlarla size özel bir görünüm oluşturacaktır.

Seçkin malzeme seçimi

En zarif deriler, özel tasarım kumaşlar ve sanatsal bir ruhla işlenen ahşaplar, alışılmışın ötesinde bir hayat tarzını yansıtmaktadır.

VideoGalerisi

İlhamve bilgi

Sealine C330v Broşür | The new Sealine C330v combines the intelligent all-weather design of the Sealine Cruiser series with the agility of two outboards. Rediscover the feeling of spontaneity and independence on this yacht! Escape the everyday to any point of the compass: The C330v was created to cruise the world's best waters – whether in the Tropics or high latitudes. A sporty performance, spacious cabins and a well-sheltered living space on deck make the C330v a perfect hideaway throughout the entire year. | Sealine

Sealine C330v Broşür

Sealine C330v | Özellik ve Ölçüler | Sealine

Sealine C330v

Yaşamalanlarda

Saloon Layout

Interior Layouts

Model Karşılaştırması

Modelinizi seçin:

Sealineyapılandırıcı

yapıyorsunuzYeni SEALINE'ınızı

  • Bir SEALINE modeli seçin
  • SEALINE’ınızı kişiselleştirin
  • Teklifinizi alın

InfoCenter

Sealine Colours & Materials | GREAT DESIGNERS CREATED YOUR SEALINE. BE ONE OF THEM. There are countless ways to kit out the interior of your boat. No matter what materials you choose: The quality will always be first-class. Carefully selected fabrics, exquisite floorings and a wide range of well-balanced colours create an ambience you´ll enjoy anew each day. | Sealine
Sealine C330v Maindeck - Standard | Standard | Sealine
Sealine C330v Maindeck - Option | Option | Sealine
Sealine C330v Lower deck - Standard | Standard | Sealine
Sealine C330v Lower deck - Option | Option | Sealine
Sealine C330v Broşür | The new Sealine C330v combines the intelligent all-weather design of the Sealine Cruiser series with the agility of two outboards. Rediscover the feeling of spontaneity and independence on this yacht! Escape the everyday to any point of the compass: The C330v was created to cruise the world's best waters – whether in the Tropics or high latitudes. A sporty performance, spacious cabins and a well-sheltered living space on deck make the C330v a perfect hideaway throughout the entire year. | Sealine
Sealine C330v | Özellik ve Ölçüler | Sealine
Sealine C330v Bericht Motor Boot Magazin 08'19 | Neue Sealine C330v. Nach der erfolgreichen Außenborder-Premiere der Sealine S330v im letzten Jahr, folgt jetzt die neue Sealine C330v. | Sealine
Sealine C330v review N&Y No.46 2019 | Sealine se apunta al mundo de las embarcaciones equipadas con fueraborda lanzando este segundo modelo de la serie v. | Sealine
Sealine C330v Review MARES N°35 | Tras la presentaci6n de la nueva Sealine C330, ahora le toca el turno a la C330V, una versi6n pensada para fuerabordas, un cambio radical que provoca una sensaci6n intensa en la conducci6n, mostrando una aceleraci6n excepcional y maniobras intuitivas. | Sealine
Sealine C330v review N&Y No.47 2019 | Sealine
Sealine C330v Review Skipper - 446 - 2020 | Sealine
Sealine S330v Review Moteur Boat - Février 2020 | Sealine
Sealine C330v Review neptune N° 277 - Août 2019 | Sealine C330v - Version hors-bord avec timonerie fermée | Sealine

Sealine Colours & Materials

GREAT DESIGNERS CREATED YOUR SEALINE. BE ONE OF THEM. There are countless ways to kit out the interior of your boat. No matter what materials you choose: The quality will always be first-class. Carefully selected fabrics, exquisite floorings and a wide range of well-balanced colours create an ambience you´ll enjoy anew each day.

Sealine C330v Maindeck - Standard

Standard

Sealine C330v Maindeck - Option

Option

Sealine C330v Lower deck - Standard

Standard

Sealine C330v Lower deck - Option

Option

Sealine C330v Broşür

The new Sealine C330v combines the intelligent all-weather design of the Sealine Cruiser series with the agility of two outboards. Rediscover the feeling of spontaneity and independence on this yacht! Escape the everyday to any point of the compass: The C330v was created to cruise the world's best waters – whether in the Tropics or high latitudes. A sporty performance, spacious cabins and a well-sheltered living space on deck make the C330v a perfect hideaway throughout the entire year.

Sealine C330v

Özellik ve Ölçüler

Sealine C330v Bericht Motor Boot Magazin 08'19

Neue Sealine C330v. Nach der erfolgreichen Außenborder-Premiere der Sealine S330v im letzten Jahr, folgt jetzt die neue Sealine C330v.

Sealine C330v review N&Y No.46 2019

Sealine se apunta al mundo de las embarcaciones equipadas con fueraborda lanzando este segundo modelo de la serie v.

Sealine C330v Review MARES N°35

Tras la presentaci6n de la nueva Sealine C330, ahora le toca el turno a la C330V, una versi6n pensada para fuerabordas, un cambio radical que provoca una sensaci6n intensa en la conducci6n, mostrando una aceleraci6n excepcional y maniobras intuitivas.

Sealine C330v review N&Y No.47 2019

Sealine C330v Review Skipper - 446 - 2020

Sealine S330v Review Moteur Boat - Février 2020

Sealine C330v Review neptune N° 277 - Août 2019

Sealine C330v - Version hors-bord avec timonerie fermée

Broşürü sipariş et

Yatlarımız için broşürler de online olarak mevcuttur. Burada, Sealine broşürünü online olarak inceleyebilir ve hemen kolayca evinize sipariş edebilirsiniz.

Bilgin

Selamlama *
Haber Bültenlerimizin size gelmesini ister misiniz?

Verilerinizi ilkesel olarak sadece talebinizin işlenmesi amacıyla kullanıyoruz. Bunun için bunları, talebiniz konusunda size bilgi verebilmesi, teklifler sunabilmesi ve broşürler gönderebilmesi amacıyla, en yakın sözleşmeli satıcımıza yönlendiriyoruz. Bu konudaki diğer ayrıntıları, veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.