SEALINE Safety cloud smart yacht technology

MySealine   Safety Cloud

İnandırıcı bir şekilde yenilikçi. Daha iyi hizmet ve maksimum güvenlik için

Sealine yatları sportif şıklığı ve akıllı yenilikleri bir araya getirir. Sealine, MySealine Güvenlik Bulutu ile ilkesine sadık kalmakta ve güvenebileceğiniz öncü teknolojiler sunmaktadır.

Canlı veri

Tüm veriler gerçek zamanlı

BoatMonitoring, eLogBook ve eServiceBook ile akıllı telefonunuz veya web sitesindeki Owner Area aracılığıyla yatınızı kolayca izleyebilir, bir seyir defteri tutabilir ve servis aralıklarını takip edebilirsiniz.
Ve hepsi bu kadar da değil. Diğer yenilikçi uygulamalar planlama aşamasındadır ve ağa bağlı tekne teknolojisinde pazar lideri olan Sentinel Marine Solutions ile birlikte hayata geçirilecektir.

Her zaman hazır

Sealine Yatınız için Bulut

Yatınıza mobil telefon ağları aracılığıyla bağlı kalın. Yatınız açık denizdeyse, veriler depolanır ve cep telefonu kapsama alanına döndüğünde hemen işlenir. Hiçbir veri kaybolmaz.

Daha eski Sealine yatları için MySealine Safety Cloud güçlendirme paketi web mağazasından veya Sealine bayisi.

Tekne İzleme

Canlı güncellemeler

Akıllı Tekne İzleme ile, tekne sahibi olarak tüm önemli verilere tam erişime sahip olursunuz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerden.
Konum ve çarpışma mesajları, hareket ve demir alarmlarının yanı sıra toprak arızası ve sintine alarmları gibi işlevler, teknede her şeyin yolunda olup olmadığını size güvenilir bir şekilde bildirir.
Bir push mesajı ayrıca hava durumu değiştiğinde, deponun doldurulması veya akünün şarj edilmesi gerektiğinde de size bilgi verir.
Yat kiralanmışsa, kaptan bir misafir hesabı aracılığıyla sisteme giriş yapabilir.

eLogBook

Otomatik olarak kaydedildi

İster kısa bir yolculuk ister uzun bir seyir olsun, eLogBook kat edilen her kilometreyi kaydeder. Yer izini, rotayı ve konumu kaydeder ve bilgileri arşivler. Seyahat dokümantasyonu için veya bir sigorta talebi durumunda, olayların seyrinin yeniden oluşturulması gerekiyorsa, istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

eServiceBook

Her zaman güncel

Kaç motor saati yaptınız? En son yağ değişimi ne zaman yapıldı? Ve deniz kilitleri ve anotlar en son ne zaman kontrol edildi?
eServiceBook ile artık merak etmenize gerek yok. Çünkü uygulama yatınızın tüm parçalarının servis aralıklarını hesaplar ve bilir.
Bir şeyin bakıma ihtiyacı varsa, akıllı telefonunuza bir push mesajı alacaksınız. Uygulamayı doğrudan bayinizle bir bakım randevusu ayarlamak için de kullanabilirsiniz.

Servis kitapçığınız her zaman günceldir ve yatınız her zaman mükemmel satış koşullarında tutulur.

Bölüm sayfa sonu