Yeni Sealine S330v'nin dünya prömiyeri

DIŞTAN TAKMA MOTORLARLA ÇALIŞIYOR, SEALINE TARAFINDAN ÜRETİLİYOR - YENİ SEALINE S330V.

Bölüm sayfa sonu
 Yeni Sealine S330v'nin dünya prömiyeri

| Sealine News


Sealine için yılın en önemli iki etkinliğine bizimle birlikte göz atın: 11-16 Eylül tarihleri arasında dünyanın en sofistike su içi tekne fuarının gerçekleşeceği Cannes Yatçılık Festivali. Yeni Sealine S330v'nin dünya prömiyeri için mükemmel bir zemin.

Cannes Yatçılık Festivali Cannes, Avrupa'nın en büyük su üstü tekne şovundan çok daha fazlasıdır. Başka hiçbir denizcilik etkinliği Güney Fransa'nın cazibesini lüks ve sofistike ile bu kadar zarif bir şekilde birleştiremez. Ve eğer orada olması gereken bir yat varsa, o da yeni Sealine S330v'dir.

İçten takma motorlu Sealine S330, uzun yıllardır sınıfının en başarılı lüks yatlarından biri olmuştur. Şimdi, düz koylarda demirlemekten hoşlananlar - veya dıştan takma motorların sportif hissini yaşamak isteyenler - V versiyonunda hayallerindeki yatı buldular.

Motorlar kıç tarafa taşınarak S330v'nin sınıfının en geniş açık depolama alanını sunması sağlanmıştır. Yat 700 beygir gücüyle 38 knot gibi heyecan verici bir hıza ulaşıyor. Yılın en güzel günleri için muazzam motor gücü - baştan çıkarıcı derecede ince ve sportif tasarımda mükemmel bir şekilde yansıtılan bir konsept

Sealine S330v'nin dünya prömiyeri ile Sealine'dan yeni bir dıştan takma motor serisinin başlangıcını deneyimleyin. Sizi Saint-Pierre rıhtımındaki Port Canto'da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz

İkinci önemli etkinlik çoktan başladı: 31 Aralık'a kadar tüm Sealine modelleri için normal fiyatın yarısına varan bir yükseltme paketi sunuyoruz. Bu özel koşullar Cannes fuarında da geçerlidir. Yani bir ziyaret birden fazla açıdan zaman ayırmaya değer.

Bölüm sayfa sonu