Yeni Sealine S & C 330'un Akdeniz prömiyeri

Yeni Sealine modelleri, özgürlüğü en güzel haliyle somutlaştırıyor.

Bölüm sayfa sonu
Sealine C330 motorbotunun sportif hareketli fotoğrafı

| Sealine News


Yeni Sealine modelleri, özgürlüğü en güzel haliyle somutlaştırıyor. Zarif, erkeksi ve etkileyici bir güce sahip, ancak çekici ve akıllı alan kullanımıyla. Karakterli tasarım zamansız estetikle buluşuyor.

Yeni Sealine 330 serisinin Akdeniz prömiyerini 8-13 Eylül 2015 tarihleri ​​arasında Cannes'daki Yatçılık Festivali'nde canlı olarak deneyimleyin.

Açık spor versiyonu veya kapalı kruvazör, seçim sizin. 10,31 m uzunluğa, 9,99 m su hattı uzunluğuna ve 3,50 m genişliğe sahip olan her iki model de cömert büyüklükte 2 kabine sahiptir. Yenilikçi tasarımı çok çeşitli özellikler, seçenekler, malzeme ve renk kombinasyonları ile birleştiriyorlar!

Dünyaca ünlü yat tasarımcısı Bill Dixon'ın mükemmel tasarımı, en büyük Alman eğlence teknesi tersanesinin mühendislik ve deneyimiyle birleştiğinde, mükemmel bir simbiyoz yaratıyor.

Sealine motor yatları, yüksek kaliteli yapısı ile modern ve hızlıdır. İnşaat sırasındaki temel özellikler hava, ışık ve bol miktarda alana sahip işlevselliktir. Piyasadaki başka hiçbir motorlu yat, Sealine S330 ve C330 kadar 33 fit (yaklaşık 10 m) üzerinde bu kadar yer ve alan sunmamaktadır.

S330 ve C330'a ek olarak ödüllü F380 ve nefes kesen S450 de fuarda olacak!

Sealine bayileri ayrıca, yeni büyük Sealine F530'un ayrıntılarını size sağlamak için hazır olacak - bu modelin prototipi şu anda inşa ediliyor.

Gel ve kendin gör!

Bölüm sayfa sonu