2023 Cannes Yat Festivali'nde Bizi Bulun

SEALINE dünyasına kendinizi kaptırın

Bölüm sayfa sonu
SEALINE Vieux Port PAN 216 yatı, Cannes, Fransa'da su üzerinde yüzmektedir. Yat beyaz renkte, mavi şeritlere sahip ve geniş bir güverteye sahiptir. Yat üzerindeki yazıda "SEALINE, Vieux Port PAN 216, Cannes'ta bizi ziyaret edin ve SEALINE'ı canlı keşfedin!, CANNES YAT FESTİVALİ, 12-17 EYLÜL 2023." yazmaktadır.

| Sealine News


Bu yılın büyük beklenti içinde olan Cannes Yat Festivali'ne katılımımızı duyurmaktan 12-17 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde bulunacağımız için çok heyecanlıyız. Yat endüstrisindeki en prestijli etkinliklerden biri olan Cannes Yat Festivali, meraklılar, profesyoneller ve deniz severler için en son yenilikleri ve lüks yatları deneyimleme fırsatı sunan bir platform oluşturmaktadır. Muhteşem SEALINE modellerimizi, Cannes, Fransa'daki güzel Vieux Port'ta, PAN 216 standında, Quai Saint Pierre'de sergilemekten heyecan duyuyoruz.

Bu yıl, hem SEALINE C390 hem de SEALINE S335 modellerinin standımızda sergileneceğini gururla belirtmek istiyoruz. Bu modeller, lüks ve yeniliğin özünü yansıtmaktadır ve sizlere bizzat sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Standımızda, olağanüstü SEALINE Botlarına adım atma fırsatını yakalayacaksınız. Zariflikleri, son teknoloji tasarımları ve olağanüstü işçilikleriyle tanınan SEALINE Botları, sektörde lider olarak kendilerini kanıtlamışlardır. Deneyimli bir denizci olun ya da tutkulu bir yeni başlayan, SEALINE C390 ve SEALINE S335 de dahil olmak üzere motor yatlarımızın çeşitliliği hayal gücünüzü ele geçirecek ve su üzerindeki lüksün doruklarına bir bakış sunacaktır.

En iyi deneyimi yaşamanızı garantilemek için, bot gösteri takvimimiz üzerinden önceden randevu almanızı öneriyoruz. Randevu ayarlayarak, adanmış bayilerimiz tarafından SEALINE Botlarımıza kişiselleştirilmiş bir turun keyfini çıkarabilirsiniz. Bayilerimiz, her ayrıntıyı sizlere rehberlik etmek, sorularınızı yanıtlamak ve yatlarımızın benzersiz özellikleri ve işçiliği hakkında değerli bilgiler sağlamak için burada olacaklar.

Sizleri, Fransız Rivierası'na katılmaya ve SEALINE'ın olağanüstü dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz. Sizi ağırlamayı ve sizinle bu eşsiz deneyimi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz!

Bölüm sayfa sonu