Üstsüz - deniz için sportif cabrio - Yeni Sealine C530

Yeni Sealine C530 ile HanseGroup, motoryat yapımında yeni bir kursa başlıyor. Dış kısımda, yeni Sealine C530'un sayısız tasarım özelliği ona sportif ve denizci bir görünüm kazandırıyor.

Bölüm sayfa sonu
Sealine c530 spor yat

| Sealine NewsYeni Sealine C530 ile HanseGroup, motoryat yapımında yeni bir kursa başlıyor. Dış kısımda, yeni Sealine C530'un sayısız tasarım özelliği ona sportif ve denizci bir görünüm kazandırıyor. Her iki taraftaki kavisli cam cephe zemine kadar uzanır ve Sealine için iyi bilinen bir özellik olan su üzerinde yüzmenin eşsiz hissini iletir. Toplam uzunluğu 16.13 metre ve yüksekliği 4 metreden az olan orantılar, görkemli ama şık bir motor yat izlenimi veriyor.

34 knot azami hıza sahip büyük IPS 800 motorlar, çok eğlenceli bir sürüş vaat ediyor ve joystick kontrolü sayesinde mükemmel manevra kabiliyeti sunuyor. Büyük Raymarine enstrümanları teknenin durumunu gösterir ve tüm seyir bilgilerine kalıcı girdi sağlar.

53 fit uzunluğundaki tekne, salona özgürlük ve hafiflik hissi vermek için çok işlevli bir çatı yapısıyla tasarlandı. Ön kısım, salondaki geniş yaşam alanını bir dış mekan çatı katına dönüştüren açılabilir panoramik bir çatı ile inşa edilmiştir. Kıç kokpit, iki metreden fazla açılabilen geniş bir açılır tavan ile korunmaktadır.
Bitişikteki bank düz bir yüzeye dönüşüyor ve böylece tüm yemek alanı geniş bir güneşlenme terasına dönüşüyor. Dönüştürülebilir pruva alanı ile birlikte bu şu anlama gelir: iki yemek alanı, iki güneşlenme terası veya alternatif olarak her ikisinin karışımı. Bir merdivenle hidrolik olarak alçalan havuz güvertesine ulaşılabilir. Tüm aile için alan sunar ve 3,20 metre uzunluğa kadar bot taşıyabilir. Havuz güvertesinde ayrıca sıcak ve soğuk su ile ıslak bar içeren barbekü bulunmaktadır.

Kokpit ve barbekü alanının ayrılması sayesinde yemek hazırlanırken misafirler rahatsız edilmemektedir.

Kokpit, açılır pencere ve sürgülü kapı ile salona mekansal olarak bağlanabilir.

Salondaki 360 derecelik görüş, soğuk veya sıcak havalarda bile tavizsiz yatçılık deneyimleri sağlar. Geniş U-Shape salon alanı, birkaç kişi için alan sunar ve 360 ​​derecelik net bir görüş sağlar. Sancaktaki şık şarap barı, tüm şarapları doğru sıcaklıkta tutar.

Güverte altında, yeni Sealine C530, altı kişiye kadar kapasiteli üç kabine sahiptir. Ana kamara, teknenin kalbinde yer alır ve yüksek kaliteli malzemeleri ve deniz seviyesindeki büyük gövde pencereleri ile etkileyicidir. Her iki kabinde de ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Üçüncü kabin, iki tek kişilik yatak veya bir kraliçe yatak ile sipariş edilebilir. Teknenin en kıç tarafında bulunan hizmet odası isteğe bağlı olarak mürettebat kamarası olarak da yapılabilmektedir.

Yeni Sealine C530, dünya prömiyerini 21-29 Ocak 2017 tarihleri ​​arasında Düsseldorf'ta salon 5 stand 5D22'de kutlayacak.

Yönetim tarafından yeni Sealine C530'un resmi tanıtımı 24 Ocak saat 11:30'da gerçekleşecek ve sizleri bu etkinlikte Sealine 5D22 standında ağırlamak istiyoruz.

Tüm müşteriler ve Sealine meraklıları, Sealine web sitesi aracılığıyla tekne fuarında kişisel bir randevu alabilirler.

Bölüm sayfa sonu