Sealine F530, 2017 Motorlu Tekne Ödülü'ne aday gösterildi

55 ft'ye (yaklaşık 17 m) kadar olan flybridge kategorisinde, İngiltere'den Avrupa'nın en büyük ve en eski motorlu tekne dergisi “Motorboat & Yachting”, 2017 motorbot ödülü için Sealine F530'u aday gösterdi.

Bölüm sayfa sonu
Sealine F530, 2017 Motorlu Tekne Ödülü'ne aday gösterildi

| Sealine News


55 ft'ye (yaklaşık 17 metre) kadar olan flybridge kategorisinde, İngiltere'den Avrupa'nın en büyük ve en eski motorlu tekne dergisi “Motorboat & Yachting”, 2017 motorbot ödülü için Sealine F530'u aday gösterdi.

Jack Haines, "Motor Boat & Yachting", Ağustos 2016'da test ettikten sonra F530 hakkında: "İçerideki etki gerçekten şaşırtıcı - o kadar iyi ki, tekneyi dar kıçtan alt dümenden rıhtıma yerleştirmeyi seçtim çünkü manzara dışarı o kadar iyi. Dahası, insanlar her zaman buğulu gözlerle, suyla bir teknenin içinden bağlantı hakkında konuşurlar. F530'da, bu devasa cam bölmeler gerçekten de mutfaktan ve yemek odasından nefes kesici manzaralar sunuyor ve bu da durup birkaç saniye bakmanıza neden oluyor”.

Sealine ekibi aday gösterilmekten gurur duyuyor. Yayıncının geri bildirimi: “Sealine her zaman İngiliz denizcilerin kalbine yakın bir marka olmuştur (…) tekneler, birçok gemi sahibinin asla unutamayacağı su üzerinde bir yaşama açılan bir kapı olmuştur”.

Motorlu tekne ödülü ilk olarak 2005 yılında verilmiştir ve yat imalatında uluslararası alanda en çok tanınan ödüllerden biridir. "Motorbotların Oscar'ı", yayıncı "Time Inc." tarafından 09 Ocak 2017'de Londra'da verilecek.

Bölüm sayfa sonu