Power play – yeni Sealine C390

Düsseldorf botunda Sealine C390'ın Dünya Prömiyeri

Bölüm sayfa sonu
740 HP ve mükemmel bir iç mekan, Sealine C390

| Sealine News


Nefes kesen 740 HP ve zarif bir iç mekan sunan Sealine C390, kapsamlı seyir için muhteşem bir seçimdir. Bu yat, talepkar konuklar için etkileyici bir tasarımın yanı sıra çok sayıda ek seçenek sunar.

Sealine ürün müdürü Andrea Zambonini, “Sealine serisini mükemmel şekilde tamamlayan bir tekne tasarlamak istedik” diyor, “Yeni Sealine C390 tamamen yeni bir tasarım. Popüler C330'un optimize edilmiş salon düzenini kullandık ve onu yüksek-alçak banyo platformu ve sahipler için ayrı bir duşa sahip en-suite başlık gibi lüks özelliklerle harmanladık. Güverte altında, yeni Sealine C390, üç adede kadar çift kişilik kabin ve iki banyo seçeneği ile çok yönlüdür. Tam bir yenilik, bir depolama kabinine sahip olma seçeneğidir. Bu kabin, bir gömme dolaba dönüştürülebilir veya su oyuncakları için bir depo görevi görebilir. Tüm kabinler, tekne deneyimini mükemmel hale getirmek için iskele ışıklı büyük gövde pencerelerine sahiptir.”

Sealine C390, Almanya'da ilk kez 19-27 Ocak 2019 tarihleri ​​arasında Düsseldorf Boot'da, Salon 5 Stand 5C22'de sergilenecek.

Bölüm sayfa sonu