Adam elinde bir fincan kahve tutan beyaz yelkenli katamaranın güvertesinde duruyor.

Güverte donanımları / Arma / Yelkenler

MARC LOMBARD'ın ofisi ve 20 yılı aşkın süredir özel, sadık tedarikçilerimizle, seyir sırasında en ergonomik ve kullanımı kolay güverte düzenini geliştirmek için, ancak güvenlik ve güvenilirlikten ödün vermeden çok yakın çalışıyoruz.

Tüm direklerimizin tarihi tedarikçisi olan MARECHAL direği, rakipsiz bir üne sahiptir. Her Privilège katamaranının geliştirilmesinde bize eşlik ediyorlar. Beyaz lake alüminyum profiller en iyi dayanım/ağırlık oranı için optimize edilmiştir, kaynak aynı hizadadır, bağlantı parçaları ve ilaveler iyi hesaplanmıştır. Ayrıca, tüm gövde / bölme / güverte konfigürasyonunun ana gücü için çok önemli olan ön kirişi de sağlarlar.

Büyük çoğunluğunun veya yarış yatlarının tedarikçisi olarak bilinen Elvström yelkenleri, 1985 yılında Privilège'imizin ilk seferinden bu yana sadık bir ortak olmuştur. En iyi kumaşları kullanırlar, dikiş ve kesime özel özen gösterirler, pençelere takviye sağlarlar. , tack ve baş köşeleri, iplik hatları ile. Katamaran yelkenlerimizin tropikal koşullarda erken yaşlanmaması için imalatta tüm önemli detaylar ele alınmıştır.