Katamaran kontrol odası, büyük dijital ekran, radyolar, eğlence sistemi, çizici ve anahtarlara sahiptir.

Gemideki sistemler / Teknik

MARC LOMBARD ile yakın işbirliği içinde mühendislerimiz, katamaranlarımızın inşası için gerekli olan tüm ekipmanı tasarlar ve geliştirir. Teknik sistemlerden, iç mekan yerleşimlerinden, güverte armatürlerinin seçiminden müşteriye teslime kadar. Ustalarımızın çok alanlı bilgi birikimi ve deneyimi ile sahiplerimizden gelen geri bildirimler benzersiz varlıklardır.

Ekibimiz, son deniz denemeleri de dahil olmak üzere, inşaat süreci boyunca her bir birimin tüm teknik takibini denetler. Özellikle:

Mekanik, hidrolik, elektrik, sıhhi tesisat, A/C, bu kurulumların ve yerleşik sistemlerin olağanüstü kalitesi, daha fazla kanıt gerektirmez.

Kurulu ekipman şunlardır:

  • Otomatik gerçek zamanlı yönetim sistemi ile kullanımı kolay
  • Uzmanlarımız tarafından en zorlu spesifikasyonlara sıkı sıkıya bağlı kalınarak incelendi ve kuruldu
  • Sahiplerden ve kullanıcılardan alınan geri bildirimler aracılığıyla sürekli olarak gözden geçirilir
  • Bakım veya servis için erişilebilir. Ayrıca, kurulan ekipman uluslararası bir bayi ağı tarafından desteklenmektedir

Kurduğumuz teknoloji saati, teknik ekibimizin Privilège katamaranlarının çalışmasını sürekli iyileştirmek için çeşitli ürünleri ve/veya süreçleri test etmesine ve doğrulamasına olanak tanır. Birçok tedarikçi ve taşeron, 20 yılı aşkın bir süredir markaya eşlik ediyor ve düzenli ürün yenilikleri ve gelişimi için ekip oluşturuyor.

Ekibimizin tutkusu ve deneyimi, kurulumların optimizasyonuna ve ayrıca bazı özel taleplere, yani bölgesel gereksinimlere (ABD, Avustralya ...), charter veya profesyonel şartnamelere uyum sağlamasına, teknenin teknik yönetimini bizim şartlarımıza göre özelleştirmesine izin verir. sahibinin beklentileri.