The Yacht Company sahipleri

The Yacht Company

Lüks bir yat, önemli bir yatırımdır

Privilège dendiğinde akla lüks, özel katamaranlar gelir. Yat yönetimi hizmeti sunan yeni iş ortağımız The Yacht Company, yüksek standartlar, kalite, hizmet ve güvenilirlik konusunda aynı fikirleri paylaşarak Privilège sahiplerinin, yatlarının günlük yönetimini devretmesini ve sadece teknenin keyfini çıkarmasını sağlıyor.

Lüks yatlarımız oldu, bu yatlarda çalıştık ve yaşadık, bu yüzden özel yat sahiplerine nasıl yönetim ve destek sunulacağını biliyoruz.

DANIELA
The Yacht Company

Aslında Privilège sahipleri The Yacht Company tarafından sunulan hizmetten sürecin erken evrelerinde bile faydalanabilirler. Carefree Yatch Setup paketi, TYC’den Bernd ve Daniela’yı devreye sokarak yapılandırmaları, stili ve ekipmanı seçmenize yardımcı olur. Örneğin ekipmanın kalitesini onaylayarak yat sahibinin temsilcisi olarak görev yaparlar. Ayrıca tekneyle ilgili hukuk ve vergi konularıyla ilgilenir ve tescil ve sigorta işlemlerine yardımcı olabilirler.

 Lüks katamaranın AFT'sinden İngiliz deniz bayrağı dalgaları
The Yacht Company, teknenizin tescil sürecinde size yardımcı olabilir
The Yacht Company'nin Daniela & Bernd sahipleri
Daniela ve Bernd, Privilège ekibiyle katamaran bahçesinde poz veriyor
Daniela ve Bernd, Privilège ekibiyle tersanede
TYC tarafından yönetilen egzotik ada Privilège Serie 640'ın kıyılarında demirlenen cazibe
TYC yönetiminde Allure – Privilège 640
Misafirler lüks yat Allure'da şampanyanın tadını çıkarıyor

Lüks yatçılık deneyimi

Daniela “Lüks yatlarımız oldu, bu yatlarda çalıştık ve yaşadık, bu yüzden özel yat sahiplerine nasıl yönetim ve destek sunulacağını biliyoruz” diyor. “Yatçılık benzersiz bir macera, özel bir yaşam tarzıdır. İster bir yelkenli veya motorlu tekne, ister tek tekneli gemi veya özel bir katamaran olsun uzmanlığımız sizin için en uygun programı ve çözümü bulacaktır.”

Özellikle TYC, mürettebatı işe alma ve eğitme görevini üstlenebilir ve tekne sahibinin kendisi için de eğitim sunabilir. Ek olarak devam eden servis ve garanti işlemlerini takip edebilir ve gereken onarımları planlayabilir. Ayrıca kışlık depolama, teslimat ve hatta iklim rotalamasını ayarlayacaklardır.

Yat sahibini sürece minimum düzeyde dâhil ederek yatın sorunsuz ve etkili şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

BERND
The Yacht Company

Mürettebat üyesi, katamaran misafirlerini karşılamak için bir tepsi içecek tutuyor.
Mürettebatın işe alımı ve eğitimi, başarılı bir programın kilit unsurudur
Katamaran hostes, üst düzey kaliteli bir akşam yemeği için masa hazırlıyor
Şef Niki gurme mutfağını sunar
Lüks katamaran misafirlerine mürettebat üyeleri tarafından egzotik kokteyller servis edilir
Katamaran ekibi güvenlik toplantısı ve misafir brifingi için bir araya geldi
Mürettebatın bilgilendirilmesi
Lüks katamaran adı “Allure” ile işlenmiş havlular
Havlulardan konuk defterine kadar, her ayrıntıda kalite ve mükemmellik

Bernd, “The Yatch Company yat sahipliğinin tüm yönleriyle ilgili danışmanlık, öneri sunar ve bunları koordine eder; bu sayede teknede olabildiğince çok keyifli zaman geçirebilirsiniz” diyor. “Yat sahibini sürece minimum düzeyde dâhil ederek yatın sorunsuz ve etkili şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Yatçılık deneyiminin her anının tadını çıkarmanız için buradayız.”

Ödüllü lüks yelkenli katamaran Allure
Allure, prestijli VIPCA kiralık tekne fuarında 2020 “fuarın en iyisi” ödülünü kazandı

Birinci sınıf yat kiralama

Yat kiralama yönetimi, The Yacht Company’nin başka bir temel becerisidir. Yat sahiplerinin her zaman teknede zaman geçiremeyeceği bilindiğinden buradaki fikir, dikkatle hedeflenen yat kiralama yöntemiyle mürettebat ve bakım masraflarının karşılanmasına yardımcı olmaktır. Charter Expert Package, mürettebat ve rezervasyon yönetiminin yanı sıra pazarlama, bütçe oluşturma, maliyet kontrolünü ele alır.

The Yacht Company kataloğunda güzel Privilège katamaranı Allure zaten mevcut. Allure hakkındaki bilgileri burada bulabilirsiniz ama özel mürettebatının olağanüstü hizmetiyle bilinen bu özel Privilège Serie 640, son derece başarılı kiralık tekne işlerinin merkezidir. Bakım ve yat kiralama yönetimi, The Yacht Company’nin uzmanlığıyla destekleniyor. Allure, 2020 yılında üretildi ve St Thomas’taki prestijli VIPCA kiralık tekne fuarında 17-20 metre kategorisinde hemen “fuarın en iyisi” ödülünü kazandı.

The Yacht Company hakkında ayrıntılı bilgi için: www.theyachtcompany.com

Daniela ile Rob Priorier röportajı (Privilège Amerika Bayisi)

© fotoğraflar: The Yacht Company

More partner

Charter a Privilège Serie 740

Lüks tekne kiralamayı yeni bir düzeye taşıyın

Altın cazibe - sıradanın ötesinde bir yat

The Yacht Company sahipleri

Lüks bir yat, önemli bir yatırımdır