Catamarans America Ayrıcalık Satıcısı Rob Poirier

Rob Poirier

Privilège Catamarans America bayisi

O adeta bir katamaran profesyoneli: Rob, Privilège’de işe başlamadan önce iki farklı tekne üreticisinde 20 yıldan uzun bir süre pazarlama ve satış müdürlüğü yapmıştır. “Her zaman katamaran piyasasında oldum ve Kuzey Amerika ile Güney Amerika’da çeşitli tersaneler için çalıştım. Şimdi de Avrupa’dayım.” diye belirtiyor.

Rob, tüm satış faaliyetlerinin merkezinde müşterinin kendi tecrübesinin yer aldığından emin. Bu görüşü sebebiyle dünyanın dört bir yanında müşterileriyle binlerce deniz mili yol almıştır. “Gemide geçen uzun aylar sayesinde arkadaşlıklar oluşuyor ve ben bu şekilde yatlar hakkında çok şey öğrendim. Ve elbette de katamaranların nasıl pazarlanacağını da öğrendim. İşimi çok seviyorum ve bu yüzden emeklilik benim için binlerce deniz mili uzakta.”

“Tarihi ve ünlü Vendée Globe’ye olan derin bağı, teraneye eşsiz bir karakter ve Privilège markasına kalıcı bir değer katıyor.”

ROB POIRIER

Onun için Privilège “son gerçek katamaran tersanelerinden” biri. Yüksek kaliteli bir yat öyle çabuk yapılamıyor, bu sebeple de Privilège, zaman alan yöntemlerle düzenliyor ve üretiyor. “Sonuç, onlarca yıl ayakta kalan bir yat.” diye belirtiyor Rob emin bir şekilde. “Günümüzde çoğu katamaren sadece hayat tarzı ve lükse olan ilgiden dolayı satılıyor. Fakat denizdeki en büyük lüks güvenliktir. Ve Privilège de tam olarak bunu sağlıyor.”

Privilège Catamarans America hakkında daha fazla bilgi için: www.privilegecatamaransamerica.com

Rob Poirier, ekip üyeleriyle grup fotoğrafı çekmek için yelkenli katamaranın kıç tarafında duruyor
Aile ve arkadaşlar, tropik suda katamaranda yelken açarken eğlenirken, Rob Poirier yat kaptanlığını yapıyor
Rob Poirier ve arkadaşları fotoğraf için katamaran üzerinde poz veriyor
Rob Poirier ve kimlik belgelerini boynuna takan arkadaşları yatçılık festivaline katılırken grup fotoğrafı çekiyorlar

More partner

Charter a Privilège Serie 740

Lüks tekne kiralamayı yeni bir düzeye taşıyın

Altın cazibe - sıradanın ötesinde bir yat

The Yacht Company sahipleri

Lüks bir yat, önemli bir yatırımdır