Charter a Privilège Serie 740

Namaste – Privilège Serie 740

Lüks tekne kiralamayı yeni bir düzeye taşıyın

Benzersiz Privilège Serie 740 Namaste’nin üretiminin arkasında yedi yıllık bir araştırma, geliştirme, tasarım ve inşa süreci yatar. Pruvadan kıç bölümüne kadar 23,8 metre uzunluğundaki Namaste, Privilege’ın teknik bilgisinin ve felsefesinin tek bir projede harmanlanmasını temsil eder. Tersanenin amiral gemisi olan bu model, lüks ve hızın zirvesidir. Özel kiralık tekne seyahati için kıyaslanamaz bir platform.

Memnun kalan müşterilerin övgü dolu sözleri arasında tekne gezisinin “sihrinden” alınan keyif ve birkaç günlüğüne “Namaste ailesinin” bir parçası olmanın mutluluğu yer alıyor. Ama en büyük övgüyü, teknedeki hizmet aldı. Amerikalı misafirlerimizden biri “Tüm seyahat dileklerimizi bir şekilde önceden tahmin edebildiğiniz için çok teşekkürler” diye yazdı. “Seabob maceralarından şnorkelle dalma ve kaplumbağaları görmeye, gemi kalıntılarını ziyaret etme teklifine, kanoyla gezmeye, keşiflere, öğleden sonraları jakuzide kokteyllere ve hatta patlamış mısır eşliğinde güvertede film izlemeye kadar her şey!”

Tüm seyahat dileklerimizi bir şekilde önceden tahmin edebildiğiniz için çok teşekkürler

ABD’Lİ MİSAFİR

Duyulara hitap eden ziyafet

Yemek, Namaste deneyiminin büyük bir parçasıdır. Şef Lola işini zevkle yapıyor ve her gün dört öğün yemek hazırlamayı hedefliyor. Taze yerel balık ve deniz ürünleri, üstün kaliteli etler ve leziz sebze yemeği çeşitleri, tüm dünyadaki etkiler ve tatlarla dengelenir. Lola “Hazırladığım yemeklere özellikle taze yerel içerikleri katmayı seviyorum” diyor. “Kariyerime Fransa ve Fransız Polinezya’sındaki lüks restoranlarda ve beş yıldızlı otellerde başladım. Her misafirin yemek deneyimine macera ve keşif duygusu getiriyorum.”

Namaste Privilège sailing yacht
Namaste catamaran
Spa area on the Namaste catamaran
Lighting the Privilege 740 at night
Dining table on the cockpit of the Namaste
Charter sailing yacht equipped with luxurious equipment: three kayaks, two paddleboards, wakeboards, water skis
Charter sailing yacht equipped with diving equipment, two Seabob water scooters and snorkelling equipment
Luxury Vega II dinghy from Namaste with centre console and 90 hp outboard motor

Namaste’nin büyüklüğü hem içeride hem de dışarıda sıra dışı imkânlar sunmasını sağlıyor. Geniş güverte alanı, dalgaların süzülmesini veya gün batımını izlemek için mükemmel bir konum. Özgün bir diğer özellik ise buradaki Jakuzi. Gövdeler arasındaki ağlar ön tarafta hemen rahat minderler ve gölge amaçlı tente ile dinlenme alanına dönüştürülüyor. Demir atıldığında kıçtaki yüzme platformu güneşlenmek ve dinlenmek için doğal bir uzantı hâline geliyor.

Gerçekten unutulmaz bir iç mekân

Namaste, lüks ana kamara ve iki VIP kamarası ile altı kişilik bir aileyi veya üç çifti misafir olarak ağırlayabilir. Ana kamara tam bir güzellik örneği: Tüm katamaranlar arasında en büyük ve aydınlık kamaralar arasında yer alıyor. İki kişilik büyük boy yatak, ışık dolu bir kamarada sıra dışı rahatlık sunuyor. Elbette büyük bir banyoya ve giyinme alanına da sahip.

Sabit tam boy yataklar ve bolca doğal ışıkla dolu olan kıçtaki iki adet çift kişilik kamara da banyoya sahip. Ayrıca sancak baş omuzluğundaki huzurlu bir ofis alanı, misafirlerin işle ilgili acil durumlarda tekneden ayrılmadan çalışabilmesini sağlıyor. Elbette iletişimde kalmayı veya film akışına kendinizi kaptırmayı kolaylaştıran son teknoloji internet bağlantısı da mevcut.

Kaptan Willem, barbeküyü yakmayı çok seviyor
Kaptan Willem, barbeküyü yakmayı çok seviyor
Dining on Namaste
Spacious cabins on the Namaste sailing yacht
Owner's cabin with large desk
Saloon of the Namaste sailing catamaran
Large living space for the whole family

Kaptan Willem, uzun yıllar boyunca lüks yatlarda çalışmanın getirdiği deneyime sahip ve Hollanda’da denizcilik yaparak büyüdü. Sakin, dostça tavrıyla misafirlerimizin hemen kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissetmelerini sağlıyor ve tekneler hakkındaki ansiklopedik bilgilerini ortaya koyuyor. “Sertifikalı bir PADI Dalış Ustası olarak misafirlere su kayağı yaptırmayı veya onları deniz altındaki hazineleri keşfetmeye götürmeyi istiyorum” diyor. “Namaste’de benzersiz ve heyecan verici konumlara doğru güvenli bir şekilde yol alırken her misafir için özel bir program oluşturuyorum ve yolculuk sırasında kendilerini evdeymiş gibi hissetmelerini sağlıyorum.”

Namaste’de benzersiz ve heyecan verici konumlara doğru güvenli bir şekilde yol alırken her misafir için özel bir program oluşturuyorum ve yolculuk sırasında kendilerini evdeymiş gibi hissetmelerini sağlıyorum.

WILLEM
Namaste’nin Kaptanı

Temel gezi programları Windward ve Leeward adaları etrafından dolanır, Namaste’nin limanı St Martin’den geçerek güneyde Grenada’ya iner. Ancak misafirler, en yeni varış noktaları arasında yer alan Bermuda ve ABD Virgin Adaları olmak üzere kendi gezi rotalarını oluşturabilir.

Namaste 12 deniz mili hızla ilerleyebilir ve doğru koşullar altında coşkuyla 20 deniz mili hıza kadar ulaşabilmektedir. Yeni bir koya veya limana vardığında spor fanatiklerini mutlu etmek için benzersiz oyuncaklar sunabilir. Su kayağı meraklıları için 90 hp gücündeki sürat teknesi. Ayrıca tüplü dalış ekipmanı, Seabob’lar, kanatçıklı Fliteboard, elektrikli bisiklet ve kürek sörfü de mevcuttur. Daha sakin aktivite seçenekleri arasında teknenin hamamı, terapötik masaj, pruvada meditasyon ve meşhur çay köşesi yer alır.

Namaste hakkında ayrıntılı bilgi için:  www.namasteyacht.com

 


© Fotoğraf ve Video: Namaste

More partner

Charter a Privilège Serie 740

Lüks tekne kiralamayı yeni bir düzeye taşıyın

Altın cazibe - sıradanın ötesinde bir yat

The Yacht Company sahipleri

Lüks bir yat, önemli bir yatırımdır