Pazarlama ve satış koordinatörü Rachel Bulteau

Rachel Quillaud

Satış ve pazarlama koordinatörü

Seyahat ve lüksün karışımı her zaman Rachel'ın kanında olmuştur. Uzun yıllar Boyunca Karayipler'e taşınmadan önce Londra, Paris ve Polinezya'da dünyanın en savurgan ve pahalı otelleriyle çalıştı. Orada, Martinik'te, deniz satış ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir ajansı işletiyor. Doğal olarak, bu süre zarfında Martinik ve komşu St Lucia arasında birkaç yelken zevk. Fransa'da Les Sables-d'Olonne'de bir deniz sigorta komisyonculuğu na katıldı. "Şimdi Ayrıcalık bana duyarlılık ve titizlik müşterilerimizin taleplerini karşılamak için gerekli olan zengin bir müşteri ile temas halinde kalmak için izin verir."

Tekneleri ve özgürlük duygularını seviyorum. Bir Privilège olsaydı, onun güvenlik, konfor ve sağlamlık sayesinde güven dolu Polinezya dönmek istiyorum.

RACHEL QUILLAUD

Günlük olarak hem bayiler hem de tedarikçilerle temaslar kurmanın yanı sıra Privilège'de özel günler gibi tekne gösterisi standları ve etkinlikler düzenlemeyi de içeriyor. O da her katamaran teslimat arkasında gerekli olan tüm evrak yönetmekiçin sorumlu mucize işçi. "En çok sevdiğim şey Privilège'deki sürekli mesleki gelişimdir." diyor. "Tüm Privilège takımı gerçekten çiçek alabildiğim büyük bir aile oluşturuyor."

 

Rachel Bulteau, üzerinde İsviçre bayrağı bulunan beyaz katamaranın pruvasında oturuyor
Rachel Bulteau, Privilège katamaran ekibi üyeleriyle grup fotoğrafında katamaran güvertesinde poz veriyor
Rachel Bulteau ve arkadaşı yelkenli katamaran güvenlik korkuluğu, ufukta sonsuz mavi okyanus, ön planda çapa ve yay ruhu tutuyor
Rachel Bulteau ve Gilles Wagner yat galerisinde katamaran dergilerine bakıyor