Ekip üyesi Céline Cherrier

Céline Cherrier

2014 yılından beri üretim koordinatörü

Aslen Fransa’nın merkezindeki Nièvre bölgesinden gelen Céline, yelkenliye olan tutkusunu eşi sayesinde keşfetmiştir. Bu ortak tutkuları 2014 yılında daha da büyümüş ve bunun sonucunda sahile, özellikle de yatlarına daha yakın bir yere taşınmaya karar vermişlerdir. Céline, gemi yapımcısı alanındaki beceri ve tecrübelerini ek bir laminasyon eğitimi ve Privilège’de staj dönemiyle geliştirmiştir. Bugün ise yirmi kişiden oluşan bir ekibi yönetmektedir.

Gemi üreticisinin fabrikasının içine lamine edilen büyük katamaran gövdesi

“Privilège’de yaptığım stajda bana çok güven gösterildi. Yatların yapıldığı yere ilk kez girdiğimde, yapıların boyutundan ve alanın büyüklüğünden etkilenmiştim. İlk başta yapı alanında çalıştım ve infüzyon yöntemi için hazırlıkları yaptım. Daha sonra bir yönetici eğitimine katıldım. Şu an çalışanlarımıza, yaptıkları işin ne kadar önemli olduğunu göstermeye çalışıyorum. İşimizde gösterdiğimiz titizlik, yatın ilerideki sahibinin güvenliğini doğrudan etkiliyor. Sahiplerinin bu yatlarda yaşayacaklarını düşünerek her gün yeni bir hevesle işe başlıyorum!”

Yatlarımızın oluşumunun ve sağlamlığının temelinde çalışıyoruz. Yat sahiplerinin güvenliği bizim çalışmamıza bağlı. Ben de aktif bir deniz tutkunu olduğum için, yat sahiplerinin hikayelerinin ve yaşayacaklarının başında bizim yer aldığımızı bilmek, benim için her gün yeni bir motivasyon sebebi oluyor!

CÉLINE CHERRIER

Céline Cherrier denizde yelkenli katamaranla gülümserken