Ekip üyesi Alban Robelin

Alban Robelin

Ekip lideri - iç yapı

Privilège katamaranların iç dizaynı için mobilyalar yapan bir ekibin lideri olarak Alban, her teknede yer alan ayrıntıları ve devamlı kaliteyi çok iyi biliyor. Müşterilerin her türlü özel doğramacılık işi talep edebilecekleri ve ettikleri doğru olsa da, Alban teknenin dışında inşa edilebilen ve içine hızla kurulabilen modüller üretmeye odaklanıyor. “Ekip lideri olarak ekip arkadaşlarımın işlerini planlamalı organize etmeli ve çıkan problemlere çözümler bulmalıyım,” diyor Alban.

İleriye dönük hedefim modüler mobilya bölümünü büyütmek ve dönüştürmek.

ALBAN ROBELIN

Katamaran ahşap dolabın kenar detayı
Katamaranın içi, lüks ahşap mobilyalar, ahşap dolaplar ve ahşap tezgahlar
Katamaran ahşap dolap yeni boyanmış kurutma

Teknelerin kalitesinden ve markanın “ruhundan” etkilenen Alban bir süredir Privilège’de çalışıyor. Kendisinin önceki işverenleri arasında Couach gibi ünlü lüks motorlu yat üreticilerinin yer aldığını düşündüğümüzde bu, gurur duyduğumuz bir şey.

Az ama öz konuşan yetenekli bir adam olan Alban, Privilège’i ileriye taşıyacak mobilya modülleri üretme zorluğunun üstesinden gelmek istediğini söylüyor. Alban, denize açılmaktansa karada yürümeyi tercih ettiğini kabul etmekle birlikte teknesi olsaydı dünyayı dolaşacağını söylüyor.