Zastępca Managera ds. Utrzymania Obiektu (m/k/d)

Kierownik obiektu sprawdza stan operacyjny systemu komputerowego.

INNI SPRZEDAJĄ PRODUKTY, SPEŁNIAMY MARZENIA ŻYCIA.

Inni sprzedają produkty, my spełniamy marzenia na całe życie. Jesteśmy jednym z czołowych producentów jachtów żaglowych i motorowych na świecie, firmą, która łączy najnowocześniejszą technologię z tradycyjnym budowaniem jachtów. Naszym klientom zależy na niezależności. Produkujemy ją w najpiękniejszej formie.

Dołącz do naszego zespołu w Greifswald jako Zastępca Managera ds. Utrzymania Obiektu. Bądź częścią ekipy, która spełnia marzenia o jachcie na całe życie dla entuzjastów na całym świecie.

Nasza oferta:

  • Przyjazna atmosfera pracy oparta na kulturze skoncentrowanej na ludziach
  • Wymagające zadania z ciągłym wymianą wiedzy i doświadczenia w dynamicznych zespołach
  • Praca w ramach bezpieczeństwa międzynarodowo działającej firmy
  • Wyjątkowe środowisko pracy - tworzysz marzenia na całe życie z nami
  • Przejęcie stanowiska managera obiektu w ramach sukcesji

Twoje zadania:

  • Koordynacja i organizacja utrzymania, pielęgnacji i napraw budynków, urządzeń technicznych i sprzętu we współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami
  • Samodzielne wykonywanie lub zlecanie zewnętrznych napraw, konserwacji i usług, takich jak sprzątanie budynków, usługi zimowe i ochrona
  • Zapewnienie dostępności urządzeń i maszyn oraz przestrzeganie wymogów prawnych w zakresie elektryki, kontroli technicznej (pojazdów, podnośników, sprzętu elektrycznego itp.)
  • Zarządzanie personelu zatrudnionego na terenie w zakresie utrzymania, maszyn CNC, obróbki metalu i domu i podwórka
  • Udział w systemie dyżurów w wybranych tygodniach kalendarzowych
  • Pełnienie funkcji interfejsu między użytkownikami budynku/obiektu, wewnętrznym utrzymaniem i zewnętrzną obsługą
  • Koordynacja przy projektach budowy nowych i remontów (funkcja właściciela)
  • Rejestrowanie potrzeb inwestycyjnych i modernizacyjnych sprzętu technicznego oraz udział w planowaniu budżetu
  • Zapewnienie standardów, przepisów i wytycznych prawnych, np. organizacja przeglądów UVV na terenie, w tym dokumentacja kontroli i monitorowanie okresów kontroli
  • Zarządzanie flotą
  • Zarządzanie odpadami

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Ukończona z powodzeniem szkolenie zawodowe i kilkuletnie doświadczenie w branży Facility
  • Umiejętność pracy samodzielnie, w sposób zorganizowany i z odpowiedzialnością
  • Asertywność, zdolności organizacyjne w połączeniu z mentalnością praktyczną i umiejętnością pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Zainteresowany?

Chętnie poznamy Cię bliżej. Prosimy o przesłanie swojej aplikacji z informacją o dostępności na adres:

HanseYachts AG | Dział Personalny
Ladebower Chaussee 11 | 17493 Greifswald, Germany
application(at)hanseyachtsag.com

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z naszym działem HR.
Telefon: +49 3834 5792 318