Technolog

grupa trzech osób w hali produkcyjnej

INNI SPRZEDAJĄ PRODUKTY, SPEŁNIAMY MARZENIA ŻYCIA.

Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów jachtów żaglowych i motorowych, firmą łączącą najnowocześniejszą technologię z tradycyjną budową jachtów.
Nasi klienci kochają niezależność, a my produkujemy ją w jej najpiękniejszej formie.

Dołącz do naszego zespołu w Łozienicy jako Technolog.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór procesu technologicznego produkcji wyrobów z laminatu poliestrowo-szklanego.
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii.
  • badanie surowców i wyrobów gotowych w laboratorium zakładowym.
  • opiniowanie reklamacji klientów.
  • tworzenie instrukcji napraw specjalnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana technologia chemiczna/ technologia materiałowa).
  • doświadczenie w produkcji laminatu poliestrowo-szklanego.
  • umiejętność wykonywania badań laboratoryjnych.
  • znajomość branży oraz produktów mile widziana.
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa procesu produkcyjnego będzie mile widziane.
  • mile widziane doświadczenie z zakresu nadzoru jakościowego.
  • dokładność i terminowość w prowadzeniu dokumentacji.

Co oferujemy

  • Odpowiedzialną i ciekawą praca przy ciągłym rozwoju firmy.
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym.
  • Możliwość odbycia kursu na sternika jachtowego.
  • Możliwość korzystania z firmowego jachtu.
  • Karta sportowa.
  • Prywatna opieka medyczna i dodatkowe bonusy.

Jeśli szukasz długoterminowego zatrudnienia w innowacyjnej firmie, z przyjemnością zabierzemy Cię na pokład. Czekamy na Twoje CV w języku angielskim (preferowane w formacie PDF).