proALPHA Key User / Specjalista ds. Baz Danych w Kontroli Produkcji

Para okularów na biurku Kluczowego Użytkownika / Specjalisty ds.

Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów jachtów żaglowych i motorowych, firmą łączącą najnowocześniejsze technologie i tradycyjną budowę jachtów. Krótkie cykle rozwojowe, innowacyjne produkty i nowoczesny design oraz wysoka jakość w połączeniu z dynamiką, motywacją i entuzjazmem naszych pracowników są podstawą naszego sukcesu do dziś.

Zostań częścią naszego zespołu w naszej lokalizacji w Greifswaldzie jako proALPHA Key User / Specjalista ds. Baz Danych w Kontroli Produkcji.

Nasza oferta:

  • Koleżeńską atmosferę pracy opartą na kulturze korporacyjnej zorientowanej na ludzi
  • Taryfowe wynagrodzenie z corocznymi dopłatami (premia świąteczna i dodatek rekreacyjny)
  • "Pracownicy rekrutują pracowników" bonusy
  • Przedstawiciele pracowników (rada zakładowa, przedstawiciele osób niepełnosprawnych i młodzieży/stażystów)
  • 28 dni urlopu
  • Możliwość korzystania z jachtów należących do naszej firmy
  • Bezpłatny parking dla pracowników, kantyna firmowa i imprezy pracownicze
  • Zniżki pracownicze w lokalnych sklepach
  • Bezpłatne porady w Centrum Powitalnym Greifswaldu na wszystkie pytania związane z przeprowadzką do naszego regionu
  • Wyjątkowe środowisko pracy - z nami tworzysz marzenia na całe życie

Twoje zadania

  • Konfigurowanie, dokumentowanie i monitorowanie procesów logistycznych w systemie ERP, w tym interfejsów do innych aplikacji, takich jak system rejestracji czasu pracy
  • Projektowanie i tworzenie ustandaryzowanych procesów we współpracy z kierownikiem ds. aplikacji IT i kontrolą produkcji
  • Przeprowadzanie analiz błędów
  • Optymalizacja procesów gospodarki materiałowej w łańcuchu dostaw
  • Utrzymanie danych głównych w ramach procesów w systemie ERP

Twój profil:

  • Szkolenie techniczne i doświadczenie w zakresie definiowania i tworzenia procesów w systemie ERP, najlepiej ProAlpha
  • Umiejętność analitycznego myślenia w kontekstach interdyscyplinarnych
  • Wysoki poziom inicjatywy, zorganizowany, niezależny sposób pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Zrozumienie ekonomiczne
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli szukasz długoterminowego zaangażowania w innowacyjnej firmie, chętnie przyjmiemy Cię do pracy. Czekamy na Twoją szczegółową aplikację w formacie PDF, określającą Twoją dyspozycyjność i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia, na application(at)hanseyachtsag.com.

HanseYachts AG | Dział kadr
Ladebower Chaussee 11 | 17493 Greifswald, Niemcy
application(at)hanseyachtsag.com

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem kadr.
Telefon: +49 3834 5792 220